Şimdi Ara

Digiturk kumanda arızası için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
56.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıllık peşin üyesiyim.
    DT kumandam arızalandı. Her tuş kafasına göre bir fonksiyon üstlendi :)

Başına gelen, bilgisi olan varsa acaba direkt teknik servise mi gitmeliyim?
    Ücret isteyecekler mi? Önceden bileyim ona göre tavır alayım istedim.

Teşekkürler..

• Geçenlerde forumda boyle bir ariza daha vardi pil değişimiyle sorunu çözmüşlerdi
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız içim öncelikle teşekkürler.

Pil değiştirmeyi denedim ama maalesef değişmedi.
  • Servis ücreti var size ggelirse ama siz kumanda ve kutuyu götürüp boyle bir arizanin oldugunu gosterirseniz belki ücret alinmaz yine de müşteri hizmetleriyle gorusun belki ücretsiz servis yönlendirebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Servis ücreti var size ggelirse ama siz kumanda ve kutuyu götürüp boyle bir arizanin oldugunu gosterirseniz belki ücret alinmaz yine de müşteri hizmetleriyle gorusun belki ücretsiz servis yönlendirebilirler
    servise götürün ücretsiz değiştirirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

servise götürün ücretsiz değiştirirler..

Alıntıları Göster
    Hocam digiyi kapadıktan sonra pilleri çıkartıp kırmızı kapama tuşuna 10 saniye kadar basılı tutun düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar.Aang

Hocam digiyi kapadıktan sonra pilleri çıkartıp kırmızı kapama tuşuna 10 saniye kadar basılı tutun düzelecektir.

Alıntıları Göster
    @gefe16 , @computeron
    Az önce servisi aradım, kumanda garant kapsamına girmiyor 10 TL karşılığında getirip değiştirebilirsiniz dediler.

@Avatar.Aang
    Hocam denedim ama maalesef bir düzelme olmadı.. Teşekkür ederim ilginiz için
  • Servise götürdüm.
    Güç tuşuna pil çıkarılmış halde basmak gerekiyormuş. Düzeldi kumanda. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdkA

Servise götürdüm.
    Güç tuşuna pil çıkarılmış halde basmak gerekiyormuş. Düzeldi kumanda. :)
    Ben servise götürdüğümde 25 tl istemişlerdi yenisi için
  • Ayni sorunu 2 yıllık abonelik surecimde 4 defa yaşadım. Dogrudur, pil çıkartılır kumandadan tuslara basilir ve duzelir. Ama bu sorunu surekli yasiyacaksiniz, benim reciverimi bile değiştirdiler.
    Dunyanin parasini alip, dunyanin en dandik reciver ve kumandasini veren digi platformuna veda ettim bu sebepten.
  • Konu eski ama sorun ayni kumanda arizali diye bir kumanda daha aldım ama ikisini de algilamiyor çoğu zaman kafasina gore.digiturk ne olursa olsun 25 tl servis ucreti istiyor kumandaya verdigim para yetmezmis gibi.Cihazi bayiye getireyim bakin dediğimde bakamayiz oyle diyorlar arkadaşlar lutfen yardim edin ne yapabilirim izlenmiyor bu durumda.
    Eyvallah kumanda çalıştı sağolasın. Servis 45 tl istemişti..
    Eyvallah kardeşim tam zamanında çözüm bulduk sayenizde. Kumanda çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenars

Eyvallah kardeşim tam zamanında çözüm bulduk sayenizde. Kumanda çalıştı.
    teşekkürler işe yarıyor eyw. gece gece dertten kurtuldur, türk işi dize vurmayı booşuna uygulamışız
  • quote:

Hocam ikidir dediğinizi uyguluyorum soru çözülüyor. Allah razı olsun sizden. Bunun nasıl çözdüğünü tartışıyoruz şimdi arkadaşlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeep

quote:

Hocam ikidir dediğinizi uyguluyorum soru çözülüyor. Allah razı olsun sizden. Bunun nasıl çözdüğünü tartışıyoruz şimdi arkadaşlarla.

Dt musteri hizmetlerini ararsaniz kumanda tuş problemleri için size bu işlemi yaptırırlar.
    Ben bi kaç defa mod tuşu çalışmıyor diye aralığında bunu yaptırdılar.

Tesekkurler sayenizde sorunu cozduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogonk21

Tesekkurler sayenizde sorunu cozduk.
    Dt de en gıcık olduğum şey verdikleri ekipmanlar da cihazlar kendi kendine arıza yaparsar ise servis ücreti istiyorlar ister servis gelsin istersen sen götür fark yok bu tamamen YASAL değil en az 2 yıl garanti vermesi gerekiyor ekipmanlarına... kanunlara aykırı iş yapıyorlar ben bunun mücadelesini çok verdim onlar da bana bilerek 2 defa üst üste pert bozuk cihaz getirdiler yılmam vaz geçmem için bende iyice işi dava bilip yılmadım savaştım mücadele ettim şimdi en iyi cihazlarından olan humax ı kullanıyorum... ama dt el değiştirince biraz bazı düzelmeler olmuş elden para almıyor faturaya yansıtıyorlarmış artık müşteri isterse peşin veya taksitli olarak veya tesisat var ise hiç ücret almıyorlar mış vs vs belki zamanla bu da düzelir

Hesap numaranızı yollar mısınız?
    Kumandayı kırmak üzereydim. Telefonda kumanda olmasaydı belki de kırmıştım. Ama ilk okuduğumda "hadi ordan" desem de, konu Digiturk olunca "ya tutarsa" demedim değil.
    Teşekkürler. :)
  • ikskareyim kullanıcısına yanıt
    Hahaha ne demek hocam. Bilgi paylaşınca güzeldir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.