Şimdi Ara

Dsmart TV Akıllı Kumanda Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
39
Cevap
0
Favori
28.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dsmart akıllı kumandamız 2 sene sonunda tuslarında algılamama sorunu yasamaya basladık ve yetkili servis ile yeni akıllı kumandamıza kavuştuk.

Şimdi dsmart hd uydu cihazımızı kumandayla kontrol edebiliyoruz.

Yanlız TV için aynısını söyleyemem hala ayar çekemedim yardımcı olabilecek arkadaslara sımdıden tesekkür ederim.

Kırmızı ve mavi aynı anda 3 saniye basıyorum 2 kere ısık yanmıyor kod giremiyorum yardımcı olun ACİL LÜTFEN 25 tl para verdik :)
    Televizyon samsung 2009 senesinde almıstık.
    Dsmart TV Akıllı Kumanda YardımDsmart TV Akıllı Kumanda Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jardel09 -- 13 Aralık 2016; 18:43:48 >

• Sorunu cozdum konuyu sılebılırsınız.
  • nasıl çözdünüz hocam
  • Arkadaşlar bende aynı kumanda var, siz nasıl çözdünüz acaba, linkteki pdf açılmıyor
  • Merhaba arkadaşlar bu yeni kumandanın dökümanları bana da lazım fakat dsmart sitesini yenilemiş hiçbir yerde yok şuan elinizde varsa paylaşabilir misiniz?
  • Arkadaşlar yeni nesil kumandanın kurulumu burda

http://www.servisbasvuru.net/wp-content/uploads/pdf/dsmart-akilli-kumanda.pdf
  • cnccienes kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun dsmart sitedinde bile yok
  • Tam aradığım bilgi cok teşekkürler.. servis bile bilmiyordu..
  • Tüm linkler ölü pdf dosyasını indiren varsa upload edebilir mi?
  • Arkadaşlar yardım istiyorum pdf linkleri ölü
  • Şu pdf dosyasını paylaşacak bir kişi yokmu? Eski kumanda kodları çalışmıyor.
  • Evet arkadaşlar linkler ölü lütfen yeni nesil kumandalar için yapan srkadaşlar ya nasıl yaptığını anlatsın yada elinde pdf dosyası varsa bizimle paylaşsın
  • Buyrun arkadaşlar. Kazma D-Smart çok güzel kumanda yapmış ama daha PDF'ini yayınlamaktan aciz, ben de Google'dan ölü link'i bulup Web Archive sitesine yapıştırarak indirmiştim dosyayı

WeTransfer'e yükledim ama sadece 7 gün geçerli.
    (24 Kasım link güncellendi )

https://we.tl/PcrCCagnri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWealdstoneRaider -- 24 Kasım 2017; 20:27:49 >
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler hocam cok faydası oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Buyrun arkadaşlar. Kazma D-Smart çok güzel kumanda yapmış ama daha PDF'ini yayınlamaktan aciz, ben de Google'dan ölü link'i bulup Web Archive sitesine yapıştırarak indirmiştim dosyayı

WeTransfer'e yükledim ama sadece 7 gün geçerli.

https://we.tl/AKzY4KpXuT

Çok teşekkrüler
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    allah senden razı olsun, allah ne muradın varsa versin. çok sağol
  • Arkadaslar paylasabilir misiniz banada lazim
  • Eski kumandaların kodlanmasından çok farklı ayrıca girilen kodlar da değişmiş. Dsmart o kadar renkli site yapmış ama böyle önemli bir dosya yok.. Ne kadar güzel yapmışlar :) Neyse paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim sayende 2 kumanda kullanmak zorunda kalmıyıcaz. Teşekkürler. Çok sağolunn
  • Tüm linkler ölü arkadaşlar biri buraya yazabilir mi nasıl olacağını? televizyonum LG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arastgeldi -- 7 Kasım 2017; 16:17:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.