Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.084
Cevap
10
Favori
128.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 9102 den 9505 e gectim. Az isiniyor, kucuk ve portal kismi hizli ama bein sport 1 hd yi sevemedim. Pastelimsi renkler. 9102 daha iyi gibi gelmisti goruntusu. Bu digiturkun goruntu bakimindan en iyi ucretsiz dekoderi hangisi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinemrah

Bende 9102 den 9505 e gectim. Az isiniyor, kucuk ve portal kismi hizli ama bein sport 1 hd yi sevemedim. Pastelimsi renkler. 9102 daha iyi gibi gelmisti goruntusu. Bu digiturkun goruntu bakimindan en iyi ucretsiz dekoderi hangisi acaba?
    görüntü olarak cidden öyle fark mı var ya?

bende de 9505 var ama görüntü olarak diğer kutularla hiç kıyaslamamıştım.

en iyi kutu bu diye bana bunu önermişlerdi.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bence fark var. Hd gibi degil yayinlar. Keske modul alabilsek. Dsmartta goruntu kalitesi daha iyi kesinlikle. Ama bence dekoder farki da var. Adamlar ucretsiz degistirdi yeni uyelik hatrina. Bi daha desem ne diycem, ne alacagim bilmiyorum

• yasinemrah Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Görüntü kalitesi için vestel hd 9104 deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam. Diiturkle konusacagim. En kotu 55tl verip parayla degistirecegim. Siz 9505 ile 9104un ikisinide denedinizmi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinemrah

Tesekkurler hocam. Diiturkle konusacagim. En kotu 55tl verip parayla degistirecegim. Siz 9505 ile 9104un ikisinide denedinizmi hocam.
    hocam konuşunca detayları yazarsın buraya. Kabul ettiler mi, kaç para istediler değişim için vesaire
    merhabalar bendende humax 9505 model var 1 saatte 1 digital kart guncellenıyor dıye uyarı verıyor ve bazı kanallarda goruntude bozulmalar yayın gıdıp gelmesı yasıyorum sızde de oluyor mu bunlar
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Digiturku aradim 55tldedi ama ellerinde vestel 9104 olmayabilirmis. Bayiyi aradim elde yok. Siparislede gelmiyormus. Sans.

• noname0056 kullanıcısına yanıt
    Bende boyle bir sorun yok hocam

• digitürk eutelsat üyesiyim binamda merkezi sistem kullanıyorum 9504 hd kutu kullanıyorum bu üzerinden mod aktif edilerek türksat kanalları izleiyormu evet ise nasıl yapabilirim teşekkürler .

daha öncede denedim olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,.

Türksat yayınlarını açtırmanız için öncelikle mod tuşunu aktif etmeniz lazım,

Bunun için,

menü+digitürk anahtar bilgi+stb ve kart bilgileri+221207 tuşla+açılan gizli menüden i****o hlv açık yap ve tüm kanal arama aktif yap türksat tarat ve kullan.
    metin hocam bu dediklerinizi yaptım mod tuşundan diğer tarafa geçiliyor kanal yok ama ama tarama yapmadım onu nasıl yapacağım

gelişmiş kurulum dan lnb işaretli türksat görünmüyor
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Türksat kurulumu yaparak deneyebilir misiniz rica etsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Türksat kurulumu yaparak deneyebilir misiniz rica etsem?
    denedim olmuyor

lnb yazan yeri dice yaptım kanalları silindi türksat uydusunu seçmeme rağmen 1 tek kanal bulmadı

türksaat frekans mı girilecek acaba

mh leri cevab verse daha mantıklı da
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Olabilir muhtemelen ince ayar gerekiyor.

hocam sorum saçmaysa kusura bakmayın 9505 kullanıyorum bende. Ben bu kutuyu kullanmayıp digiturk kartı takılan digiturkun kutu olarak satmadığı herhangi bir kutuyu kullanabilir miyim kartı takıp ? Mesela apple tv veya xaominin 4k kutusu yada herhangi bir kaliteli kutu ? Teşekkürler.
  • medyxnet kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Maalesef sadece eşleştirme yapılan cihaz ile çalışır.

• Arkadaşlar selamlar. Üyeliği iptal ettik ama kutu sizin diyerek almadılar. Şimdi biz bu kutuyla neler yapabiliriz?
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Türksat üzerinden mod tusuyla türksat kanallarını izleyebilirsiniz.

• humax hd 9505 kutu aramaktayım, satmak isteyenler mesaj yazabilir arkadaşlar.
  • Arkadaşlar bende de bu kutudan vwr bağlantı hızı pc de telefon da vs 10-11 mb hız alıyorum ama bu kutu kablolu wifi ile oluyormu bilmiyorum kablo ile 4-5 mb hız veriyor sebebi nedir bileniniz varmı kabloda kısa.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.