Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğinizi yaptım sorun düzeldi. Fişi çıkarıp takmak hiç aklıma gelmemişti. 😁. Çok sağolun. Bu foruma sık girmem ama her girdiğimde de sizi birilerine yardımcı olma çabasında görüyorum. 👏👏👏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hslk kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Uğraşıyorum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Kutu içinde dediğim gibi yapın şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihaz hm 9505hd.
    Dün gece çalışan cihazı standby a alıp kapadım. Gündüz açma tuşuna bastığımda tv ekranına yayın gelmiyor. Cihaz ekranında ise bişey yazmıyordu.
    Fişini çıkartıp taktım, tv de yeni yazılım aranıyor yazıyorken cihaz ekranında init yazıyor, stanby tuşuna basarsam cihaz üzerindeki ekranında yazılar yok oluyor, basmazsam 10-15 dadika bekleyip yine aynı ekrana düşüyor, tv ye ise yayın gelmiyor.
    Sorun ne olabilir?

• murathanouz M kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Bağlantıları kontrol ettiniz mi? Hdmı vs çıkarıp tekrar bağlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam,

Bağlantıları kontrol ettiniz mi? Hdmı vs çıkarıp tekrar bağlayın.
    Hdmi dan olsa yazılım günceleniyor diye başlayan uyarıyı tvden görememem lazım değil mi?
    Uydu alıcı tam açılınca üzerindeki tüm göstergeler görünmüyor. Tv de ise ne başka uyarı nede sinyal yok uyarısı veriyor. Digitürk kumandası işlrvsiz oluyor.sadece uydu alıcı da stand by tuşuna basınca ekranda stbye yazıyor

Hocam,

Bu durumda online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin. Gelip baksınlar kutuya.

Stby standby konumunda çıkamıyor olabilir. Digital kartı çıkarıp taktınız mı?

• quote:

Hocam,

Bu durumda online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin. Gelip baksınlar kutuya.

Stby standby konumunda çıkamıyor olabilir. Digital kartı çıkarıp taktınız mı?
    Evet denedim.
    Ama düzelmiyor, Dediğiniz gibi müşteri hizmetleri ile görüşüp bildireceğim.

Hocam Merhabalar,

Müşteri hizmetleri yardımcı olmaz. Ücret talep ediyor, direkt online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin yardımcı olurlar.

• quote:

Hocam Merhabalar,

Müşteri hizmetleri yardımcı olmaz. Ücret talep ediyor, direkt online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin yardımcı olurlar.
    Merhaba, dediğiniz gibi siteden tüketici şikeyetinde bulundum.
    İlginiz için teşekkürer.

• quote:

Hocam Merhabalar,

Şikayet kaydının ardından aradılar,
    Cihazı ücretsiz değiştireceklerini fakat servis bedeli almaları gerektiğini söylediler. İsrarda etsek faydası olmadı, mecbur kabul ettik.

Hocam Merhabalar,

Neyse iptal zamanı tahhüt bitiminde bunun acısını çıkarırsınız. Umarım sıkıntısız bir cihaz getirirler.

• quote:

Hocam Merhabalar,

Neyse iptal zamanı tahhüt bitiminde bunun acısını çıkarırsınız. Umarım sıkıntısız bir cihaz getirirler.
    Teşekkürler hocam.

• Şikayet kaydında cihaz değişimi çıksa da servis ücretinden kaçamıyoruz galiba? Kargolasınlar cihazı olmaz mı kendim yaparım kurulumu zaten zor değil ki tak ve arama yap bu kadar değil mi?

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hayır ücretsiz oluyor sadece 55 tl zaten ayrı bir ücret yok. Birde yol ücreti çıkar çok uzaksa servis.

• quote:

Hocam Merhabalar

Hayır ücretsiz oluyor sadece 55 tl zaten ayrı bir ücret yok. Birde yol ücreti çıkar çok uzaksa servis.
    Cevabını tam anlayamadım kusura bakma hayır ücretsiz dedin sonra sadece 55 TL dedin beynim durdu tekrar yazar mısın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Merhabalar

Normalde 55 tl servis ücreti var fakat şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin humax 9505 isteyin yardımcı olurlar

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Yeni kutu için burdan mı yazmam gerek?
    http://tr.beinsports.com/iletisim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin humax 9505 isteyin

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Yazdım bakalım ne cevap verecekler :( yazarım buraya
    Hocam Merhabalar

Tamamdır hocam

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.