Şimdi Ara

Digiturk Hd Kampanyası 11.99 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
8.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eriond

quote:

Orijinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Bu 11.90 lık kampanyada NTVSPOR HD de var. Acaba La Liga maçlarında şifre girme gibi bir olay söz konusu mu?

Şifre girme olayı olmuyor diye biliyorum ama sizin için ilk LA Liga maçında bir kez daha kontrol ederim

şifreye girmez digiturk un uydusundan geldigi için yayın. Turksattan gelirse şifreye girer.
  • Digitürk HD abonesi olmayı düşünüyordum. Şimdi bu konuyu okuyunca anladım ki: İYİ Kİ ALMAMIŞIM!
  • digitürk mü sakın almayın beyler 1. sene uygun fakat 2. sene canınızı yakarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkn27

quote:

quote:

Bu 11.90 lık kampanyada NTVSPOR HD de var. Acaba La Liga maçlarında şifre girme gibi bir olay söz konusu mu?

Şifre girme olayı olmuyor diye biliyorum ama sizin için ilk LA Liga maçında bir kez daha kontrol ederim

şifreye girmez digiturk un uydusundan geldigi için yayın. Turksattan gelirse şifreye girer.

Bende girmiyor diye biliyorum ama net bilgi vereyim, yanıltmayayım diye bir kontrol edeyim dedim ki siz cevabını vermişiniz.

• yüzde 95 lik kısım digiturk e üye olma diyor. Spor toto süper lig ini izleyemiyoruz bu sene hariika bir olay olacak play off ligi kurulacak fenerbahçe beşiktaş galatasaray trabzonun (ön görü) aynı ligde rövanşlı bir şekilde maç yapacaklar bunu izleyememek koyar arkadaşlar.
  • Şöyle bir soru sorayım;
    Digiturk uyeligim var; baska bir hd kutuya kartı taksam hd kanalları izleyebilirmiyim yoksa illaki digiturk un hd kutusu mu olmalı ?
  • quote:

yüzde 95 lik kısım digiturk e üye olma diyor. Spor toto süper lig ini izleyemiyoruz bu sene hariika bir olay olacak play off ligi kurulacak fenerbahçe beşiktaş galatasaray trabzonun (ön görü) aynı ligde rövanşlı bir şekilde maç yapacaklar bunu izleyememek koyar arkadaşlar.

süperlig sadece evdemi izleniyor?restoranta git ye iç 20 tl macınıda izle hem daha keyifli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

quote:

yüzde 95 lik kısım digiturk e üye olma diyor. Spor toto süper lig ini izleyemiyoruz bu sene hariika bir olay olacak play off ligi kurulacak fenerbahçe beşiktaş galatasaray trabzonun (ön görü) aynı ligde rövanşlı bir şekilde maç yapacaklar bunu izleyememek koyar arkadaşlar.

süperlig sadece evdemi izleniyor?restoranta git ye iç 20 tl macınıda izle hem daha keyifli.

Usta cevabın için sagolda her takım kendi evinde 3 deplasmanda 3 maç yapacak yani toplam 6 maç. ligde 12 maç yapılacak. artı bunlar derbi olunca resturantlar kazık olur. 12*20 desek 240 lira. Digiturkweb tv sezonluk 189.90 da ondan da görüntü sorunu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inso -- 9 Ocak 2012; 15:47:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D C X L

eğer lig tv ile işin yoksa digiturk ten uzak durun
    benim aldığım pakette olmasına rağmen spormax i daha sonradan ligtv 2 3 e çevirip aylık 8tl ye satmaya başladılar

bu kadar haysiyetli bir firma

aynı olayı bizede yaptılar hocam, üstüne utanmadan arayıp spor paket satmaya çalışıyorlar her seferinde, bi küfretmediğim kalıyor ama anlamıyor yüzsüzler.. sonuç olarak bir pakede üye yapıyorlar 3-5 ay sonra içindeki bazı kanalların isimlerini değiştirip yeni kanallar açarak millete kitlemeye çalışıyorlar.. ufak oyunların adamı digiturk futbol dan inş iflas edecek hayırlısı bakalım..
  • en iyisi şampiyonlar paketi aylık 33 tl mis gibi. Ne fazla ne az orta bir rakam. Zaten kartlı digitürk uydu alıcısı var geçen seneden kalma playoflarda hediye fıstık gibi. Yorumlar?

http://www.futbolunevadresi.com/sampiyonlar_paketi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inso -- 9 Ocak 2012; 15:54:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustkar

Şöyle bir soru sorayım;
    Digiturk uyeligim var; baska bir hd kutuya kartı taksam hd kanalları izleyebilirmiyim yoksa illaki digiturk un hd kutusu mu olmalı ?

digiturk'ün kendi kutusu olmalı, kartın ve kutunun eşleşmiş olması gerekli.

• mustkar
    Şöyle bir soru sorayım;

Dostum dt nin kartını başka bir uydu alıcısına taktığın anda kart yanar,ve senden yeni kart için para talep ederler.
  • digiturk diğer başlıklara da yazmıştım, hızımı alamadım

mega süper paket üyeliğim var.. kanalların tamamı açık(tı). yılbaşından sonra lig2-3 ve premier lig'i kapattılar.

Şikayet için aradım, bunlar yeni kanal diyorlar. E dedim 6-7 aydır izliyorum, öncesinde de spormax vardı, bu yeni dediğiniz kanalların içeriğini yayınlıyordunuz, isim değişti içerik aynı, bu etik mi? cevap hep aynı, papağan gibi "bu yeni kanal vs..vs..". hadi ekospor paket üyeliğim olsa kapat da mega süper pakete ayıp oluyor yahu...

bir sene peşin vermiştim, şubat sonunda bitiyor, o zaman görüşürüz dedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Şöyle bir soru sorayım;

O islem oluyor aslinda ama baska bi yolu var. Digiturk eutelsat kullaniyor normal canaklar turksat. Biz sadece ligtv almistik karti vermislerdi. Uyduya takip maclari seyredebiliyorduk ama ona gore ayar yapilmasi lazim. Cikar tak olmuyor kafana gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Şöyle bir soru sorayım;

O islem oluyor aslinda ama baska bi yolu var. Digiturk eutelsat kullaniyor normal canaklar turksat. Biz sadece ligtv almistik karti vermislerdi. Uyduya takip maclari seyredebiliyorduk ama ona gore ayar yapilmasi lazim. Cikar tak olmuyor kafana gore.

o eskidendi, artık crypto-works kartlarda (eskiden sizde olan kartlarda) lig tv yayını yok.
    geçen sene bunların hepsi değişti.

• Aynen oyle crypto works kartti. Ee oyle almak isteyen alamayacak mi ? Guzel sistemdi bence ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Aynen oyle crypto works kartti. Ee oyle almak isteyen alamayacak mi ? Guzel sistemdi bence ?

Dt 9002 A ya takilan kartlar mi degisti ?

• tamamda hediye olan ne? 11.99 tl olan ne ?
  • ben 4 yıldır başlangıç paketine üyeyim 9.90lık bu sene hd pakete geçtim 24 ay taahhüt ile 14.99 oldu. faturam hiç beklediğimden fazla gelmedi ama geçen yıl ücretsiz izlediğimiz basketbol ligi maçları bu sene ücretli oldu. ben memnunum en azından sporsever biri olarak turksattaki gibi maçlarda şifre vs olayı olmuyor
  • quote:

quote:

Minnettar olurum hocam. Sırf bunun için abone olmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.