Şimdi Ara

Digiturk Hd Kampanyası 11.99 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
8.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serbay_ozturk

quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: modric14

eğer digiturk 2 yıl sonunda hd recieverı sana veriyorsa kesin bunun altında bişey vardır. mutlaka süre bitiminde senden ekstra para isteyecektir.
    zamanında dsmartta böyle yapmıştı. geçen gün mh ile görüşmemde 4 ay sonra 2 yılınız tamamlanıyor o zaman dilerseniz 140 tl verip cihazı alabilirsiniz demişti. onlarında 2 sene sonunda cihaz sizin olacak vaadi vardı.

Ben 24 ay taahhütlü ve taahhüt sonrasında herhangi bir ek bedel ödemeden hd-receiver sahibi olacağım.
    Üyelik yaparken özellikle sormuştum.
    Hatta taahhüt sonrası receiver'ı teknik servise götürüp ayarlatabilir ve türksat gibi uydular ile izleyebilirmişim.
    Hem teknik servis elemanı hem de müşteri temsilcisi aynı şekilde bilgi vermişti.

vestel 9102hd mi sizin olacak taahhut sonunda? bende 2 hafta once abone oldum. cihazın benim olmasını istiyorsam 24 aylık taahhut verdigimde ayda 4tl receiver icin odeme yapmam gerekiyordu. yani receiver 96tl ye alınıyor. banka kampanyası ve cek kampanyaları ile receiver alabilecekken 96tl yi vestelin receiverina vermek dogru gelmedi. simdi humax 9503hd kullanıyorum, cihaz icin ek bedel ödemeden ama hd kanal da sadece trt hd izleyerekten. giris paketi + belgesel icin aylık 13,9TL. aktivasyon yok, kurulum ucreti yok, canak tesisatı da 1 yıl sonunda benim oluyor. ilk ay damga vergisi ve öiv ad altında alınan ucret dolayısıyla 14,02TL ödedim faturayı

Evet bahsettiğiniz model.
    Ben bu modeli aldıktan sonra Humax olan model de çıktı ama ben değiştirmedim.
    Ben receiver için bir para ödemiyorum.
    14.99 TL Giriş paketi + 4 TL 1 adet keyif paketi şeklinde her ay 18.99 TL ödüyorum.
    2 sene sonunda da bahsettiğiniz model receiver ı alabiliyorum.

uyelik baslangıc tarihinizi bilmiyorum. eger uyeliginizin basladıgı tarihte giris paket fiyatı 14.99TL idiyse, pahalıymıs hakkaten. ancak yakın zamanda uye olduysanız, bana da onerdikleri receiverin benim olması kampanyası icin; 9,9TL giris paketi+4TL belgesel paketi+4TL receiver bedeli+4tl istege bagli hd paket odenirse turksat kullanıkına uygun vstel 9102hd benim olacaktı. bu durumda receiver icin 4tl *24 =96tl odemeyi istemedim. humax ile yapılabilenler ve memnuniyet daha yuksek bir de.

sizin fiyatla kıyaslayınca, dedigim gibi uyelik tarihinizi bilmiyorum ama benimkiyle kıyaslayınca benim sahip oldugum paketlere ilaveten 5tl oduyorsunuz. bu da 120tl ye receiverın sizin oldugu anlamına geliyor. baslangıc tarihinde giris paketi fiyatı buysa, 24 ay taahhut verdiginiz icin giris paketi fiyatındaki dususten faydalanamadıgınız icin aslında; ekonomide fırsat maliyeti dedigimiz bir bedele maruz kalmıssınız. su an hd paket hediye kampanyasında da ikinci fiyatın ne oldugu belli olmadıgı icin yine riske girmek istemiyoruz cogu kisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

uyelik baslangıc tarihinizi bilmiyorum. eger uyeliginizin basladıgı tarihte giris paket fiyatı 14.99TL idiyse, pahalıymıs hakkaten. ancak yakın zamanda uye olduysanız, bana da onerdikleri receiverin benim olması kampanyası icin; 9,9TL giris paketi+4TL belgesel paketi+4TL receiver bedeli+4tl istege bagli hd paket odenirse turksat kullanıkına uygun vstel 9102hd benim olacaktı. bu durumda receiver icin 4tl *24 =96tl odemeyi istemedim. humax ile yapılabilenler ve memnuniyet daha yuksek bir de.

sizin fiyatla kıyaslayınca, dedigim gibi uyelik tarihinizi bilmiyorum ama benimkiyle kıyaslayınca benim sahip oldugum paketlere ilaveten 5tl oduyorsunuz. bu da 120tl ye receiverın sizin oldugu anlamına geliyor. baslangıc tarihinde giris paketi fiyatı buysa, 24 ay taahhut verdiginiz icin giris paketi fiyatındaki dususten faydalanamadıgınız icin aslında; ekonomide fırsat maliyeti dedigimiz bir bedele maruz kalmıssınız. su an hd paket hediye kampanyasında da ikinci fiyatın ne oldugu belli olmadıgı icin yine riske girmek istemiyoruz cogu kisi.

Üyeliğimi 2011 Mayıs ayında başlattım.
    Tam olarak yaptığınız hesaba bakıyorum da, ilaveten neden 5 tl ödeyim ki ?

Sizin hesabınız ile; 9.9 + 4 + 4 = 17.99 TL yapar.
    Benim ödediğim; 14.99 + 4 = 18.99 TL yapar.

Yani aramızda 1 TL oynuyor. 24 ayda bu da 24 TL fark yapar.

Yanlış mıyım ?

• quote:

quote:

Üyeliğimi 2011 Mayıs ayında başlattım.
    Tam olarak yaptığınız hesaba bakıyorum da, ilaveten neden 5 tl ödeyim ki ?

Sizin hesabınız ile; 9.9 + 4 + 4 = 17.99 TL yapar.
    Benim ödediğim; 14.99 + 4 = 18.99 TL yapar.

Yani aramızda 1 TL oynuyor. 24 ayda bu da 24 TL fark yapar.

Yanlış mıyım ?

yanlıslık veya yanlıs anlama surda ki; ben 9,9TL (giris paketi) + 4TL (belgesel keyif) paketi icin toplam 13,9TL odeme yapıyorum. eger "TRT hd" dısında hd kanalları da humax 9503hd receiverimla izlemek isteseydim 4TL hd paket uyelik bedeli odemem gerekiyordu. Yani sizin izlediginiz kanallar, onceki mesajınızda yazdıgınız gibi giris paketi+keyif paketinde olan kanallar olmalı. hd paket icin ucret odediginizden bahsetmemissiniz. Bu hesaba gore; sizin uyelik baslangic tarihinizden aralik 2011 benim uyelik baslangic tarihime kadar baslangic paketi fiyatinda indirim olmadiysa, siz benimle ayni paketlere sahip olmaniza ragmen 5TL daha fazla odeme yapiyorsunuz onu demek istiyorum. Kullanma kilavuzlarini inceledigim vestel 9102, humax 9502hd ve 9503hd arasinda 1080i full hd sinyal verebilen olarak da sadece humax 9503hd belirtilmis. vestel 9102hd hd ready 576p yayin verebilen bir receiver olarak gorunuyor. Uretici firma, full hd destegi olsa neden yazmasin ki urununu daha da on plana cikarmak icin. forumda, humax 9502hd icin yanlis yazilmis oldugu; cihazin full hd destekledigi ama kilavuzunda yanlis yazildigi bahsedilmis turke****da ama inanmiyorum. olsa yazarlardi. dun yapikredi worldun teknosa icin %10 puan kampanyasindan faydalaniphttp://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/uydu_receiver/819/110240467/megastar_pvr_490_usb_hdmi_uydu_alici bunu alacaktim nerdeyse. yayin kaydi, durdurma geri ileri sarma destegi de var. su an 99,9TL. vestelinki gibi 576p destegi var. yani benim gibi, hd kanalin goruntusunu versin yeter derseniz geri teferruat.

• digitürke parmağını veren kolunu kurtaramaz, bir digitürk abonesi olarak bu kadar kazık bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim. bir kurtulsam fakire sadaka vereceğim ...
  • Film Paketi Alın Her Detayı Yakalayın!

Digiturk’ten Giriş Paketi + en az 2 Keyif Paketi ve Film Paketi üyeliğinewww.digiturk.com.tr'ye özel 2 yıl boyunca HD servisi veya 1 yıl boyunca Digiturk Plus keyfi hediye!

*Fenerbahçe-Galatasaray derbisini üyeliğindeki paketlerde Galatasaray ve Fenerbahçe maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

Digiturk üyelerine artık program kaçırmak yok! Digiturk ve ulusal kanallara kaçırdığınız popüler dizileri, filmleri ve programları TEKRAR İZLE hizmetiyle Digiturk WebTV’de ücretsiz izleyebilirsiniz.
  • Film Paketi Alın Her Detayı Yakalayın!

Digiturk’ten Giriş Paketi + en az 2 Keyif Paketi ve Film Paketi üyeliğinewww.digiturk.com.tr'ye özel 2 yıl boyunca HD servisi veya 1 yıl boyunca Digiturk Plus keyfi hediye!

*Fenerbahçe-Galatasaray derbisini üyeliğindeki paketlerde Galatasaray ve Fenerbahçe maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

Digiturk üyelerine artık program kaçırmak yok! Digiturk ve ulusal kanallara kaçırdığınız popüler dizileri, filmleri ve programları TEKRAR İZLE hizmetiyle Digiturk WebTV’de ücretsiz izleyebilirsiniz.
  • Çocuklara özel Digiturk!

Çocuklara özel kanallar rengarenk kutularda! Sadece çocuk kanallarını içeren bu rengarenk Digiturk uydu alıcıları hem sizi hem çocuğunuzu mutlu edecek. Çocuğunuz odasında en sevdiği çizgi filmler, belgeseller ve çocuk programları ile eğlenerek öğrenirken siz de gönül rahatlığı ile kendi programlarınızı seyredebileceksiniz. Üstelik bu renkli paket ayda sadece 8,99 TL! Yan oda üyeliği durumunda kurulum da bedava
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.