Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
79
Favori
18.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sadece maç izleyeceğim deseydin digitürk play derdim ama diğer türlü çok pahalıya geliyor hızın da gayet iyi olduğu için iptv daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürkplay kampanya yapmış 1 yıllık süperlig paket üyeliği 468 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 1 Şubat 2019; 18:2:29 >
  • derbiler dahil sezonun tüm maçları 7x39 lira hocam...sizin dediğinizde 12 aylık maçlar yazıyo o ne demek?31 aralığa kadar mı geçerli?

şu an için sezonun tüm maçları 1800k olan yayın 273 lira.
  • Sezonluk pakette 7 aylığı hemen çekiyorlar mı acaba? Haziran ayına kadar almayı düşünüyodum. Edit : Ayrıca Tek takımlı pakette takımının maçları derken takımın derbi maçlarını da kastediyor dimi onu soracaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaxson Ryker -- 1 Şubat 2019; 23:54:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturk ile gorustum twitch üzerinden 1080 hiç donmadan izliyorum hiper 50mb hızım var sorun yaşamazsınız donma olmaz eger memnun kalmazsanız 2 gun içinde iade edebilirsiniz dediler fakat burada bazı arkadaşlar görüntü kalitesi düşük diyor hiç memnun olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABASCARFACE

Digiturk ile gorustum twitch üzerinden 1080 hiç donmadan izliyorum hiper 50mb hızım var sorun yaşamazsınız donma olmaz eger memnun kalmazsanız 2 gun içinde iade edebilirsiniz dediler fakat burada bazı arkadaşlar görüntü kalitesi düşük diyor hiç memnun olan yok mu?
    Digiturk play yüksek kalite 1800k :)

5-6 mbps hız olsa bile yeter. Yüksek şeyler beklemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Digiturk play yüksek kalite 1800k :)

5-6 mbps hız olsa bile yeter. Yüksek şeyler beklemeyin.

Alıntıları Göster
    1800k ne demek oluyor hocam?

benim şuan kullandığım iptv mesela beinsport kanalını uydudan çekip 1080p yayın yapıyor.

digitürk play'de ki daha üst seviye mi daha alt seviye mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

1800k ne demek oluyor hocam?

benim şuan kullandığım iptv mesela beinsport kanalını uydudan çekip 1080p yayın yapıyor.

digitürk play'de ki daha üst seviye mi daha alt seviye mi?

Alıntıları Göster
    Kbps yani veri aktarım hızı hocam. Digiturk play 1800k ve vasat yani. Tv de kalite yetersiz duruyor bana göre.

İptv sağlam ise digiturk play yayınından daha iyidir. Uydu yayınını veriyorlar çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Kbps yani veri aktarım hızı hocam. Digiturk play 1800k ve vasat yani. Tv de kalite yetersiz duruyor bana göre.

İptv sağlam ise digiturk play yayınından daha iyidir. Uydu yayınını veriyorlar çünkü.

Alıntıları Göster
    anladım hocam teşekkürler, iptv ile devam o zaman bir süre daha
  • Beyler bende normal avrupanın yıldızı paketi var fakat bein connectten lig maçlarını izleyebiliyorum şuan bu normal bi durummudur ? 31 ocağa kadar hediyeydi normal tv de kapalı fakat telefonda bein connecte açık şuan dün fener maçınıda izledim

• Abi bunlar ne yapmış ya.nerden nasıl yolucam diye uğraşmışlar resmen.bide pazarlama stratejisi başarı derler kendi toplantılarında eğitimlerinde falan. tv yi ayrı paket yap,şamp ligini ingiltereyi ayrı paket yap.fener iyi olacak diye taksitle yıllık falan alsammı diye düşündümde hiç gerek yok bu saptal fiyatları vermeye.arada donmalı bedava izlemeye devam etmek en mantıklısı

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Beyler bende normal avrupanın yıldızı paketi var fakat bein connectten lig maçlarını izleyebiliyorum şuan bu normal bi durummudur ? 31 ocağa kadar hediyeydi normal tv de kapalı fakat telefonda bein connecte açık şuan dün fener maçınıda izledim
    bende de açıktı. Ama şubatta kapanmıştı sizde hala açık mı bein ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bende de açıktı. Ama şubatta kapanmıştı sizde hala açık mı bein ?

Alıntıları Göster
    Aynen açık hocam bu haftaki maçları izledim

• fenerbahçenin kalan maçlarını izlemek için paket almayı düşünüyorum, 12 aylık olan (aylık 39tl) paketi alınca gelecek sezon maçlarını aldığımız tarihe kadar izleyebiliyor muyuz ?
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    doğrudur hocam hakkıdır yapacak bişey yok smart tv deki yayının kaliteli olduğunu düşünüyorum kendi tecrübemden
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutiege97

doğrudur hocam hakkıdır yapacak bişey yok smart tv deki yayının kaliteli olduğunu düşünüyorum kendi tecrübemden
    Hocam ben hiç düşünmüyorum. 3000 kbps olsa tamam ama 1800k çok vasat geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 10 Şubat 2019; 12:30:47 >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    şahsi fikrimdir hocam saygı duyarım yorumuna sağolasın
  • Ps4 üzerinden bein connect ile izleme şansım varmı bilen var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

Ps4 üzerinden bein connect ile izleme şansım varmı bilen var mıdır?
    Yok mu bilen???

• Sezon sonuna kadar 273 lira olan paket hala varmi?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.