Şimdi Ara

DIGIPHONE E711 sizce nasıl.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun çivt hatlı bir telefon almak için dolaştım ve en uygun telefonun bu olduguna karar verdim.

bunu seçmemin en önemli nedeni küçük olması ve tasarımı cok hoş...

en iyi fiyatı hebsiburada.com veriyor indirimli. 179tl ye geliyor. hatta bu fiyatı 8 ze bölüyor

sizce nasıl bu telefon alınırmı...????? şimdiden teşekkür ederim...

http://www.hepsiburada.com/digiphone-e711-cift-simkart-tv-1-gb-hafiza-karti-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepdigie711

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lion35 -- 28 Nisan 2009; 19:07:28 >

• klasık made ın chına telefonlardan bırı aynı urunu baska bı markada baska bı fıyata bulabılırsın bırazdaha arastır derım

hb da sunu buldum mesela
    http://www.hepsiburada.com/wentto-f79-cift-sim-kartli-1-gb-hafiza-karti-hediyeli-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepwenf79

hehalde aynısı daha farklı markalarda da bulmak mumkun ben tavsıye etmem
  • Hocam cin mali alinirmi sacmalamayin :/ hadi desen 2.hat için sadece konusmak için al derim 8800 arte china :S
  • bi tuturdunuz alınmaz alınmaz... ne alınır o zaman benzer özellikli telefonlara 5 katı para verilerek finlandiya markalı çin malı mı alınır ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcg_serdar

bi tuturdunuz alınmaz alınmaz... ne alınır o zaman benzer özellikli telefonlara 5 katı para verilerek finlandiya markalı çin malı mı alınır ????

Sar değerleri korkunç seviyelerde...
    Ayrıca kalite namına eser yok...

Yeterli mi?
  • Sar değerleri bağımsız laboratuarlarda ölçüyor ve markanın (wentoo) sitesinde yayınlanıyor.Ayrıca CE belgesi olmayan ürünlerin ithaline izin verilmiyor. Son olarak malesef Finlandiyalılar kadar zengin değilim ve ne yazıkki onlar kadar rahat harcamıyorum!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ar-te

klasık made ın chına telefonlardan bırı aynı urunu baska bı markada baska bı fıyata bulabılırsın bırazdaha arastır derım

hb da sunu buldum mesela
    http://www.hepsiburada.com/wentto-f79-cift-sim-kartli-1-gb-hafiza-karti-hediyeli-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepwenf79

ikisi aynı model değil. gürüntüsü aynı sadece birinde tv var diğerinde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcg_serdar -- 7 Mayıs 2009; 18:22:55 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ar-te

klasık made ın chına telefonlardan bırı aynı urunu baska bı markada baska bı fıyata bulabılırsın bırazdaha arastır derım

hb da sunu buldum mesela

ikisi aynı model değil. gürüntüsü aynı sadece birinde tv var diğerinde yok.

cok bılıyosun sen
    buna 150 mılyon verıp 2 ay kullanmaktansa gıder adam akıllı bı tane alırım 400 verırım kullanırım

• dostum gereksiz tartışıyosun.. ilk günlerde müthiş zevk veriyo bu kadar paraya dokunmatik ekran, mp3 calar, yüksek ses, tv, çift hat kullanımı vs. ama sonradan arızalarını eksiklerini gordukce ben buna bu parayı nasıl verdım oluyor ınsan.. illa alacaksan ve istanbuldaysan dogubank ta cok daha ucuza bulman mumkun ama kesınlıkle tavsıye etmem.. sar degerı su an ıcın pek bısey ıfade etmeyebılır bunu tam olarak anlayabılmen ya da benım sana anlatabılmem ıcın bı gelecege yolculuk makınası olması lazım.. (uzun sure kullandıktan sonra bı gun yatagında mutasyon gecırıp nınja kaplumbaga gıbı kalkman bıle mumkun bu tur bı telefonla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamanweb06 -- 9 Mayıs 2009; 1:16:13 >
  • Daha önce söylediklerimin hepsini geri alıyor ve özür diliyorum. bazı şeyler insanın başına gelmeden gerçekleri anlayamıyormuş... yazılanlara inat umutla wentto f79 aldım ve binlerce kez pişman oldum. telefon dandik ötesi sözüm ona distiributör ilgisiz servis Allah'lık.çift hatlı ama sim kartları okumuyor!!! 2 mp kamera var diyorlar alakası bile yok dandik webcam ler bile daha iyi resim çekiyor!!! radyosu var ama çekmiyor!!! hafıza kartı girişi var ama işine geldiği gibi çalışıyor!!! alarmı var ama çalmayı unutmazsa uyanıyorsunuz veya günün olmadık saatinde çalmaya başlıyor!!! yetkili servisi var ama gönderdiğiniz telefonu çizerek size geri gönderiyor!!! şikayetini bildirdiğinizde sanki suçlu sizmişiniz gibi davranıyor!!! Son olarak evet suçlu benim tüm uyarılara rağmen gidip wentto aldığım için, çin malıda olsa yetkili servisi garantisi var diye düşündüğüm için... şimdi elimde iki ay önce aldığım ama kapakları ve tuş takımı değiştirilmiş, sim kart yuvararı lehimlenmiş ve de her bozulmaya aday telefonla başbaşayım... Artık karar sizin macera arıyorum, çok sabırlıyım veya sokağa atılacak param var diyorsanız WENTTO veya diğer çin malı telefonlar birini alın....

• hocam ark.ın yakını telefon sar değeri yüzünden beyninde ur çıktı ona göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

quote:

bi tuturdunuz alınmaz alınmaz... ne alınır o zaman benzer özellikli telefonlara 5 katı para verilerek finlandiya markalı çin malı mı alınır ????

Sar değerleri korkunç seviyelerde...
    Ayrıca kalite namına eser yok...

Yeterli mi?

Mesele ne kadar
  • 3 senedir kullanıyom İphone 4 halt yemiş yanında.
  • shopping tv yalan haber bozuk mal bende digiphone ck7 tel aldım daha garantisi bitmedi 4 kere servise gitti kımse ilgilenmiyor tv sorumluluk kabul etmiyor servisi gold elektronik degişim yapmıyor gene yollayacam sonrada tükedici haklarına şikayet edecem manevi maddi magdur ettikleri için şikayet edecem kımse tvden bişeyler almasın ucuz diye ben pişman oldum sizler olmayın
  • shopping tv yalan haber bozuk mal bende digiphone ck7 tel aldım daha garantisi bitmedi 4 kere servise gitti kımse ilgilenmiyor tv sorumluluk kabul etmiyor servisi gold elektronik degişim yapmıyor gene yollayacam sonrada tükedici haklarına şikayet edecem manevi maddi magdur ettikleri için şikayet edecem kımse tvden bişeyler almasın ucuz diye ben pişman oldum sizler olmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.