Şimdi Ara

DİCLE TIP MI ATATÜRK TIP MI ? (Editlendi ; FIRAT TIP )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adıyamanda otursaydınız hangisini seçerdiniz ? Edit ; Atatürk üni sonradan kaldırdım ve fırat tıptayım fıratla ilgili sorusu olan varsa yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes02400 -- 22 Temmuz 2022; 14:21:18 >

• app

• Hocam Atatürk uluslararası sıralamalarda falan bile görünüyor. Sanırım biraz zormuş ama değer.

• kesinlike dicle tıp

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • adıyamanda olsam dicleyi seçerdim.diyarbakırda bir süre kaldım.şehir iyiydi yani.erzurum çok soğuktur.ve doğudaki en iyi alterbatif db gibi geliyor.ama atatürkün eğitimi daha iyi olmalı,çok daha meşhur orası.

• Hocam sıralamanız nedir??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kro60 K kullanıcısına yanıt

16k kardesim

• hocam neden dicleyi seçerdiniz rica etsem yazabilir misiniz

• Hocam Erzurum baya soğuk (8 ay kış) ayrıyetten insanları da ciddi yobaz olduğu söyleniyor, bunlara dayanabıleceksen 6 sene yaz tabii...Gerisi sende . 

• tanımadan konuşmamak lazımda muhtemelen doğrudur :( dicle daha mantıklı geliyor teşşekürler

• enes02400 E kullanıcısına yanıt
    Annem erzurumlu benim 3-4 kez gitmişliğim var hocam

• enes02400 E kullanıcısına yanıt

Atatürk tıp türkçe mi düşünüyosun hocam

• İkisi de iyi yobaz mobaz ona takılma. İki yer de o şekil. Bence Atatürk daha köklü daha iyi egitimi var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • soğukluğu es geçmeyelim

• Hocam valla kışın ikisi de soğuk. Benim kuzen Atatürk tıpta. Egitimin cok iyi olduğunu işi sıkı tuttuklarını soyledi bu pandemide. Tercih yine senin. Şunu da unutma 6 yil uzun evet. Ama ömür boyu orada kalmayacaksin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yerli halkı o kadar da yobaz değil, yardımsever anadolu insanı havaları duruyor bence sadece muhafazakarlar yani ve erkeksen zaten çok bir sıkıntı çekmezsin türkiyede yobazların yükünü kadınlar çekiyor genelde. Ayrıca atatürk üniversitesi cidden çook büyük ve öğrenci ortamı çok fazla yani her şehirden gelen öğrenci var o yüzden sen onlarla muhattap olacaksın zaten. Eğitimi olarak da çok iyi yani hastanesi özellikle doğudaki herkes oraya gidiyor baya kaliteli bir hastanesi var ben gitmiştim ve yoğundu çok. Soğuk olayı evet ama ısıtma sistemleri binalar falan özellikle iyi malzemeyle yapılıyor ben teyzemlerde kaldığımda kışın kaloriferleri öyle aşırı açmamalarına rağmen ve dışarısı eksi bilmem kaç olmasına rağmen oda sıcaklığındaydı hep. Dışarını soğuğuna da alışıyorsun hem kayak sezonunda kayak yapmak aşırı eğlenceli cidden uludağın pislerini ikiye katlar orası.

• kro60 K kullanıcısına yanıt

evet

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dicle tıp dünyanın en iyi tıp eğitimini verse dahi gidilmez. pkk yandaşı değilsen diyarbakırda yaşanmaz.

• kesinlikle atatürk

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.