Şimdi Ara

diablo tarzı oyunlar öldü mü?(tepeden bakarak yaratık kesmece) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
21.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • git bir sacred al + yanına bir underworld ek paketi çek 2005 yapımı babalar gibi oyna bug kalmıyor bişi kalmıyor

yakında sacred 2 çıkıyo heyt be diğer oyunların beynine verecek ama tabi 3D olarak çıkıyor ben bir sacred fanı olarak tabi alıcam(orjinal de kesin alıcam internette milletin beynine çakmak istiyorum)ve sacred havasına gircem üstelik bu sefer çok sağlam geliyor sacred çok ses getircek çokk...

diablo tarzı oyunlar öldü mü?(tepeden bakarak yaratık kesmece)

• sacred.....diablo dan sonra oynadığım en zevkli oyundu çok bug vardı oyunda ama underworld paketi kurulunca düzeltmeler olmuştu..titan quest de super bir oyun ama bana göre farklı mitolojik öğeler le süslenmş başka rpg yok keşke titan quest de karakter yaratma daha ayrıntılı olsaydı ve iskandinav mitolojisi de işlenseydi her oyuna bir kusur buluyoruz ama bu iki oyun diablo kadar meşgul etti beni sacred 2 nin ise sistem gereksinimleri yüksek olur gibi geliyor dx10 felan umarım her türlü sistemde stabil çalışır...sacred2 büyük bir patlama yaratacak
  • Şuan için ve yakın gelecekte Diablo fanatiği eski toprakları kesecek bir oyun olduğunu ve çıkacağınıda sanmıyorum.. 3-5 ay önce battle tekrar resetledi diabloyu, canı çekenlere bi hatırlatayım istedim... Torch'larınız zeval görmesin :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magiuser

Şuan için ve yakın gelecekte Diablo fanatiği eski toprakları kesecek bir oyun olduğunu ve çıkacağınıda sanmıyorum.. 3-5 ay önce battle tekrar resetledi diabloyu, canı çekenlere bi hatırlatayım istedim... Torch'larınız zeval görmesin :P

sen oynuyor musun battle.nette?
    acc = reoisback
  • battlenet te oynamak için orjinal diablo ve LOD cd key arıyorum artık oynamayan ve satmak istiyen varsa 2.ci el olarak alabilirim. gerçi 2.ci el ilana da koydum ama rabet görmedi. satmak istiyen varsa orjinal cd keyini PM atsın
  • tepeden bakarak yaratık kesmece

koptum yav

şunun 3. çıksada sende bizde kurtulsak
  • Geçen sene bıraktım artık battle.net'i acc 'zorbey' olarak mh'ten ban yedikten sonra bi lvl95 dudu yapıp bıraktım.. işlerimin yogunlugu bitsin oynarım yine.. battle 4ever :P
    quote:

Orjinalden alıntı: reoix

quote:

Orjinalden alıntı: Magiuser

Şuan için ve yakın gelecekte Diablo fanatiği eski toprakları kesecek bir oyun olduğunu ve çıkacağınıda sanmıyorum.. 3-5 ay önce battle tekrar resetledi diabloyu, canı çekenlere bi hatırlatayım istedim... Torch'larınız zeval görmesin :P

sen oynuyor musun battle.nette?
    acc = reoisback
  • quote:

Orjinalden alıntı: Will

battlenet te oynamak için orjinal diablo ve LOD cd key arıyorum artık oynamayan ve satmak istiyen varsa 2.ci el olarak alabilirim. gerçi 2.ci el ilana da koydum ama rabet görmedi. satmak istiyen varsa orjinal cd keyini PM atsın

istanbuldaysan istinye parkta var
    kredi kartın varsa ebayda 10 dolar cd key
  • İstanbul'da isen Cnr arkasındaki Bimeks te D2 ve LOD orjinallerini bulabilirsin. Tanesi 19.90 YTL.

quote:

Orjinalden alıntı: Will

battlenet te oynamak için orjinal diablo ve LOD cd key arıyorum artık oynamayan ve satmak istiyen varsa 2.ci el olarak alabilirim. gerçi 2.ci el ilana da koydum ama rabet görmedi. satmak istiyen varsa orjinal cd keyini PM atsın
  • sacred 2 nin link warmı indirmek için..ss ler cok güsel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiwironicles -- 8 Ocak 2008; 11:19:10 >
  • Mythos'u tavsiye ederim, Flagship'in yeni oyunu, D2 nin tahtını sallaya bilecek bir oyun!
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLAYER_OF_GOD

sacred 2 nin link warmı indirmek için..ss ler cok güsel

daha çıkmadı

sana bir videosunu yollarım youtube dan varya piskopat oynayasın gelir, müthiş ya bu kadar sene sonra gene diablo tarzı ama müthiş grafiklerle dopdolu bir şekilde geliyor
  • bu diablo III çıkmaz.en iisi alternatif aramak zaten...
  • akbüyücü, koysana link izleyelim be ya
  • DEPTHS OF PERIL diye bir oyun var pek duyulmamış ufak çaplı bir proje Soldak Entertainment'ın onu dene. İnternetten demosunu indirebilirsin sadece 60 mblık. Zevkli bir oyun ve çoğu RPG sitesinden yüksek notlar aldı. Oyundan yaratık kesmekten ziyade diplomasi de var. Rakip grupların var köyde. Sen uzun süre dışarıda yaratık kesersen köyde nüfuzunu kaybediyorsun vs. Grafikleri günümüz oyunları ile pek yarışamaz ama dene yinede. Sapına kadar izometrik. Çoğu kişi duymamış olabilir bu tarz oyunlar ufak bütçeli oluyor ve indie game diye tabir ediliyorlar.
  • ok verdiğim 2 link var.bir tanesi oyununda tanıtıldığı (adam almanca anlatıyor o yüzden çoğunuz anlayamayabilir) oyunun içinden uzun görüntüler bulunuyor.mesela adam yine sacred 1 de olan set item sisteminin olcağını(herhalde olcak,bir çıksında siz zırh çeşitliliği neymiş görün),işte zoomlaşınca kamerayla tabakların içindeki yemeklere kadar ayrıntılı görüleceğini ve insanların ve orkların tabaklarında farklı yiyeceklerin (herhalde orklar çiğ et kemik fln olur)görülebiliceğini vs vs söylüyor.oyunda gene at dışında kaplan ve shadow warriorun bindiği ilginç 3 ayaklı bi yaratık gibi çeşit çeşit hayvan ve binilebilecek şey olacak.2.videoda ise oyundan yaratıklarla yapılan pvp savaşlarından(bu videodaki ogre ye dikkat edin çok gzl yapmışlar özellikle yürüyüşü ) görüntüler var.
    ve bence oyunun en güzel yanı çok çeşitli kamera şekilleriyle oynanabilecek olması mesela uzaktan diablo 2 ,sacred ve grafiksel olarakta oldukça titan queste benzettiğim oyun kamerayı yaklaştırınca bir neverwinter nights havasına bürünebiliyor.oyunda gene köyler,şehirler,mistik ve kaybolmuş kentler,mağaralar,çöller,vadiler,kar altında soğuk mekanlar gibi bir çok yerde geçicek..

http://uk.youtube.com/watch?v=M9l3x33bF9E

http://uk.youtube.com/watch?v=k_5oh2dnUmc

• selam arkadaslar uzun yıllar diablo oynamıs biri olarak (hem battlenetde hemde singleda), denedigim cogu oyunda diablo havası arar oldum.
    beni en cok saran sacred olmustu diablo haricinde ama buglarından oynayamaz hale gelmistim.
    titan quest i denemedim daha dogrusu artık diablo dısında hic bir oyunu deneyemez oldum cunku hicbirinde orjinallik bulamadım. muhakkak birbirinin kopyaları ve asıl olarak diablonun kopyaları.
    bazıları diablo icin eskide, cartda curtda laflar atıyorlar ama sunuda belirtmemiz lazım. "the fastest selling pc game of all the world". lafını almıs ve alabilecek baska bir oyun yok, olmazda!!!!.
    burda sizin yazıları okurken battlenet de otnamıs "zorbey" lakaplı bir arkadası gordum. arkadasım sanki seni hatırlıyorum account name im "merta" paladinimde "Mertadin" dir.hatırladıysan bir mesaj cek ;)
    2-3 sene oldu diabloya ara vermem ve hala int de acaba 3 cıkarmı diye arastıramadan duramıyorum .

forumu baslatan arkadasa katılıyorum izometrik oyun zevkinin icine ettiler umarım sacred 2 buglarından dolayı oynanamamazlık yapmaz.

diablo kadar rahat oynanacak ve onun kadar detaylı bir oyun bulmak zor gozukuyor :(
    umarım bir an once diablo 3 cıkar ve su monotonlasan hayatımıza bir renk katar :D

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: evohan

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: evohan

ne yeni nesili yahu ben pc oyunları çıktığından beri bu işin içindeyim kardeşim disket oyunları, cd ler, dvd ler her donemi biliyorum şupen olmasın.. hatta oncesinde de sega fanatiği biriydim..

şunu solerimki bir oyunda grafik çok önemlidir oyle olmasa bunca yıldır oyunların grafiklerini geliştirmek için tonla para harcamaz firmalar değilmi.. önceleri ara videolarda görürdük ve derdik lan oyunların grafikleride boyle olsa keşke diee şimdi oldu işte..

ama bu demek değilki oyunda grefik herşey.. tabiki değil ama değişsen ortamda artık grafik iyi olcak sonrada atmozfer , detaylar ve fizik motoru onu takip edecek.. bukadar basit bir şey dandik grafiklerle oyun oynamak istemek bir zevk meselesi olamaz bence ancak zevksizlik olur

her dönemi bilmek önemli deil ki herneyse madem o kadar eskisin seni hayatını 3. ligde gecirmis bi futbolcu varsayalım

diabloyu sadece grafikleri icin begenmemen sana yıllar boyunca oyunları bosuna oynadıgının bi ispatıdır.
    diablo grafik deil diablo bi yasam tarzı gibi biseydir
    neden mi?
    çünkü :
    diablo su ana kadar yapılmıs tek kusursuz oyundur oynanabilirligi oyun dengesiyle diabloyu gercekten oynamıs birisi grafikleri dikkate almaz hatta aa grafiklere bi dikkat edeyim iyi mi kötü mü die bile demek gelmez icinden oyunlara tonla para harcanıp 289347928784324 dolarlık grafik motoru yapılması o oyunu iyi yapmaz cok güzel bi kadın düşün ama ruhu yok..

kardeşim işi zevkler renkler hadisesine getirmişin .. anlamak istemiyosun galba..

ben oyunu severim sevmem bu benim terciğim ben sadece..
    artık bu oyun eskidi adı ustunde yeni nesil değil ona benzeyen ve grafikleri çok daha iyi olan hatta fizik motoruda bisuru oyun çıkıyo hala diablo deyip durmak yada çıkanları onun klonu gibi görmek takıntılı bir davranış bence ben bunu soyluyorum..

grafikler ve fizik motoru iyi oldukça oyunlarda daha iyi ve atmosfer etkileyici olur.. yoksa grafik felen boş olsa gidip kağıt oyunu oynarıs değilmi.. video oyunu adı üstünde görsellik on planda dır..ben bu genel görüşler itibariyle konuşuyorum.. işi tercihlere dokmuyorum yani..

çelişki nedir sorusuna en iyi cevap bu olurdu sanırım
    ona benzeyen deyip sonrada o türde cıkan oyunları onun klonu deildir demek...
    herneyse fazla uzatmaya gerek yok çünkü sende grafik takıntısı olmus grafigi iyi olan bi oyun senin icin en iyise dicek biseyim yok ( yüzeysel bi oyuncusun demekten baska )

ps : ben evde 8800 gtxli bi sistem kullanıorum kedi ve ciger meselesini acmazsın umarım

Bende 8800gtli bi sistem kullanıyorum ve hala diablo oynuyorum... kedi ciğer meselesinden oldukça alakasız bir mevzu bu... bilgisayardaki oynların çok küçük bi kısmını sayim sana:
    -Crysis
    -CoD 4
    -UT3
    -TDU
    -NFS PS-C-MW
    -WarCraft 3 TFT
    -Diablo 2 LoD

Bil bakalım en çok oynadıım 2 oyun hangileri? eğer cevap vermeden önce düşünme gereği duyuyorsan daha hiç bir yorum yapmaya gerek duymuyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: Algol

Diablo III çıkacak, dertler bitecek.

Evet sabırsızlıkla bekliyorum. Oyun Diablo I ve Diablo II'den tamamen farklı olacakmış.
    Alınacak oyun listemin başında geliyor.
  • eğer tepeden bakma olmayan rpg leri boş buluyosan ya pc in bunları kaldırmıyo ya da hiç oblivion oynamadın (alpella reklamı gibi oldu)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.