Şimdi Ara

diablo tarzı oyunlar öldü mü?(tepeden bakarak yaratık kesmece) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
21.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bitmez HEllgate london diye arat tam size göre kes babam kes .
  • Titan Quest mutlaka ama mutlaka oyna... Expension paketinide yükle çünkü oyunun birçok özelliğini değiştirip geliştiriyor..

Titan Quest
    Titan Quest - immortal Throne
  • senin diablo tanımın
    tepeden bakarak yaratık kesmecemi
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilcnr

Titan Quest mutlaka ama mutlaka oyna... Expension paketinide yükle çünkü oyunun birçok özelliğini değiştirip geliştiriyor..

Titan Quest
    Titan Quest - immortal Throne

+1

ayrıca the witcher dada tepe kamerası var,
    hellgate london var, var oğlu var bazıları taklitten öte gitmiyor ama bazıları güzel
  • arkadaşlar sizi eğlendirebildiğime sevindim.ben yeni nesli de düşünerek tepeden bakmalı dedim.şimdi buraya bir tek arkadaşın adını bildiği izometrik deseydim o ne be diyen adam sayısı on kat fazla olurdu.
    şimdi saydığınız oyunlar:
    titan quest dediğinizi biliyorum .pek hoşuma gitmedi.ısınamadım.
    hell gate london,witcher dediklerinizi biliyorum.
    1.helgate london un aldığı puanlar düşük diye bulaşmadım.tam kamera açısı nasıl?
    2.witcheri bu konuyu açtıktan sonra gördüm onu temin edicem.
    3.bir arkadaş wow demiş.o oyun malesef online.
    4.sacred zamnının diablo klonlarından biridir.eskidi malesef.
    5.baldurs gate vardı aancak bu da eski.
    -aslında dungeon siege çok güzeldi grafik olarak diablodan çok daha gelişmiş,diblo tadında bir oyundu.o bile izometrik devrinin sonunda çıktı.
    çıkan yeni oyunlar arasında malesef izometrik ler ciddi puan alamıyorlar.malesef izometrikler 3d ve fps lere karşı direnemedi.oysaki aynı anda 15-20 yaratığa karşı toplu büyü çakmanın hepsini tek seferde yere sermenin zevki başka bir açıyla olmaz.
    bunun sebebi sizce neden.puanı hak mı etmiyorlar yoksa puanlayıcılar olaya genel mi bakıyor ve çok daha farklı teknikle yapılan oyunlara göre mi mukayese ederek puan veriyor sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bart1969 -- 8 Kasım 2007; 22:15:35 >
  • izometrik türü nasıl bi türdür?

Sen bi hellgate e bak bence kendin oynamadan karar verme madem oyunları biliyorsun.
  • en güzeli kesinlikle WORLD OF WARCRAFT
  • Yok yahu olur mu hiç. Gerçi 2d olmasa da titan quest i bir yaz boyunca oynadık. O da tepeden bakmaca adam kesmeceydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bart1969

arkadaşlar sizi eğlendirebildiğime sevindim.ben yeni nesli de düşünerek tepeden bakmalı dedim.şimdi buraya bir tek arkadaşın adını bildiği izometrik deseydim o ne be diyen adam sayısı on kat fazla olurdu.
    şimdi saydığınız oyunlar:
    titan quest dediğinizi biliyorum .pek hoşuma gitmedi.ısınamadım.
    hell gate london,witcher dediklerinizi biliyorum.
    1.helgate london un aldığı puanlar düşük diye bulaşmadım.tam kamera açısı nasıl?
    2.witcheri bu konuyu açtıktan sonra gördüm onu temin edicem.
    3.bir arkadaş wow demiş.o oyun malesef online.
    4.sacred zamnının diablo klonlarından biridir.eskidi malesef.
    5.baldurs gate vardı aancak bu da eski.
    -aslında dungeon siege çok güzeldi grafik olarak diablodan çok daha gelişmiş,diblo tadında bir oyundu.o bile izometrik devrinin sonunda çıktı.
    çıkan yeni oyunlar arasında malesef izometrik ler ciddi puan alamıyorlar.malesef izometrikler 3d ve fps lere karşı direnemedi.oysaki aynı anda 15-20 yaratığa karşı toplu büyü çakmanın hepsini tek seferde yere sermenin zevki başka bir açıyla olmaz.
    bunun sebebi sizce neden.puanı hak mı etmiyorlar yoksa puanlayıcılar olaya genel mi bakıyor ve çok daha farklı teknikle yapılan oyunlara göre mi mukayese ederek puan veriyor sizce?

Hellgate'in aldığı puanları boşver, bir dene. Ama sistem düşükse hiç bulaşma.
  • Diablo 3 çıkınca senin sorunun çözümlenir ancak. O şeytan artık biz 30 - 40 yaşına gelince mi uyanır bilinmez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DARK TOWER

Diablo 3 çıkınca senin sorunun çözümlenir ancak. O şeytan artık biz 30 - 40 yaşına gelince mi uyanır bilinmez...

Yok yau. Starcraft 2 çıksın; son düzlüğe girdik demektir.
  • şu öldü, bu öldü, 2d öldü , izometrik öldü ( bikere bu genel bir kamera açısı hiç bir zaman ölmez ) bunlar genelde diablocuların kelemaları

ben anlamıyom sıkı bir diablocu nası titan quest i beğenmez.. eskiye takılıp kalmayın arebesk edebiyatı oluyo bunlar biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 9 Kasım 2007; 3:52:43 >
  • adam kesmece diyonuzda hepsi de yapay zeka be neresi zevkli? :p
  • benim asıl amacım toplu guruplarla aynı anda dövüşebilmek(toplu büyü olayı).
    tabii bunun yanında oyun kaliteli de olacak.3d izometrik olunca toplu alan büyüsü pek olmuyor.yada etraftan eşya toplama zevki kalmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

şu öldü, bu öldü, 2d öldü , izometrik öldü ( bikere bu genel bir kamera açısı hiç bir zaman ölmez ) bunlar genelde diablocuların kelemaları

ben anlamıyom sıkı bir diablocu nası titan quest i beğenmez.. eskiye takılıp kalmayın arebesk edebiyatı oluyo bunlar biraz

sıkı bi diablocu titan questi nasıl begenmez diosun..
    hmm..
    sundan begenmez diablo kusursuz bi denge icinde yapılmıs bi oyundur gerek pvmsi gerek pvpsi itemleri skiller ve sinerjiler tamamen eşsiz tamamen kusursuzdur belki bundan olabilir
  • Diablo oynayan Titan Quest'i neden beğenmez?

Çünkü Titan Quest Diablo klonudur; Diablo ise orjinaldir.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Algol -- 10 Kasım 2007; 18:51:59 >
  • tabirin hakketten manyak olmuş. eğer öle diablo tarzında oyun arıyosan ben sana dungeon siege tavsiye ediyorum kesinlikle seveceksin.
  • the witcheri oynuyorum.ok oyun fena değil ama diablo tarzı ile alakası yok.ingilizce ihtiyacı çok.tam anlamadığın bşeyi yapamıyorsun.
    ben diablo tarzı derken savaş stratejisini ön plana çıkartan demek istemiştim.yani zamanlama büyü,silah zırh seçimi vs.yoksa bu günki oyunlarda bunların yerini al benili görüntü almış.kısaca bizim eski izometrik artık 3d izomegrafik olmuş.
  • epeden bakarak yaratık kesmece
  • quote:

Orjinalden alıntı: Algol Perseus

Diablo III çıkacak, dertler bitecek.

ama diablo III de 3d grafik motoruna gecti...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.