Şimdi Ara

Diablo: Immortal - İnceleme: Blizzard'tan ücretsiz MMORPG Diablo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yayıncılığını Blizzard'ın yaptığı mobil Diablo oyunu Diablo Immortal sonunda çıkışını yaptı. Biz de inceleme videomuzla karşınızdayız. Videmuzda oyunun oynanış mekaniklerine, hikayesine, grafiklerine ve daha birçok ayrıntısına göz gezdirdik. Diablo Immortal şu anda itibaren iOS ve Android için ücretsiz olarak erişime açıldı. Ayrıca PC'de de şu anda yine ücretsiz olarak erken erişimde.

[app=https://apps.apple.com/tr/app/diablo-immortal/id1492005122]

[app=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.diablo.immortal]

• Oyun gayet güzel, anlamıyorum ne olması lazım, 15 sene öncenin mobil oyunları demiş bir arkadaş 15 sene önce henüz bu tarz da bir oyunun mobil de oynanma fikri bile ortada yoktu :) diablo nun tüm serilerini oynadım buda mobil için gayet kapsamlı olmuş, elbette parayı verirseniz birşeylere kolay ulaşıyorsunuz adamlar da babasının hayrına yapacak değiller ama gayet vakit geçirerek de oyun da seviye silah zırh geliştirme alınıyor
  • Güzel bir inceleme olmuş. Teşekkürler.

• Bugün oynadım 30 lvl oldum yarım günde fena değil ama Diablo 2 tadı alamadım. Yani itemleri toplamak falan çok kolay olmuş , eskiden kıçımızı yırtardık farklı sınıfların silahları düşer insanı o sınıfları oynamaya iterdi. Ayrıca eskiden de Diablo karmaşıktı falan ama bu kez daha fazla karmaşık olmuş gibi geldi bana. Bu arada izlemeden oynadığım için yorum yaptım ama şimdi izlerim :)

• Diablo 1 in tadı hiçbir Diablo oyununda yok maalesef...ilk oyunun aksine diğer oyunlarda korkunç olan biziz ve canavarlar zavallı kurbanlar olarak tasarlanmış...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ak Kurt kullanıcısına yanıt
    pssst! over here!

• oynamak için minimum alınması gereken tel nedir acaba cihazım eski.
    kasma donma ısınma yapmadan hangi cihazla rahat bir oyun oynarım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Poor Wirt!🙂

• _Pulse_ kullanıcısına yanıt
    Ben Mi 8 ile çok rahat oynuyorum ama cihazları bilerek yavaşlattıkları için yine de en azından Snapdragon 845 ve 6gb rami olan Mi 8 ayarında bir şey almalısın. Ancak bütün download içeriğini indirmeden oynarsan kasar ve telefonu kılıfsız kullanmalısın oyunda ısınmaması için , telefonu şarjda tutup oynayıp ısınıyor diyenler var. Oyunda fps ve oyun kalitesi ayarlanabiliyor en kötü ihtimale düşürüp çoğu cihazda oynarsınız. Telefonun oyun ve programlarla dolu olması ve arka planda bir sürü uygulama açık kalması da diğer sıkıntı. Ben teşhir cihazı aldığım halde hala 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Bu arda oyun şarjı aşırı sömürüyor aklınızda olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 4 Haziran 2022; 15:12:02 >
  • Pay 2 Win daniskası. Casual oynayabilirsiniz. Ben 2 saat oynayıp bıraktım oynanmaz.

• Taş gibi oyun, beğenmeyen gitsin candy crush oynasın. Sizi o paklar.

• İngilizcesi olmayanlar boşuna indirmesin 10 GB yakın indirmesi var internetinize yazık edersiniz.

Yani bu kadar Türk oyuncusu olan bir oyun var ama Türkçe dil desteği yok saçmalık çünkü hikayeleri anlamıyor ve görevleri oto yapıyorsunuz. Oynamak isteyenler dikkat etsinler. Giriş de Amerika serverinde başlatıyor siz kendiniz Avrupa serverini seçin oradan da irtehael seçin genel olarak Türk oyuncular bu serverde dediğim gibi İngilizce niz varsa oynarsınız yoksa eğer zaman kaybı!

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok. Tek bir cümleyi bile okumadan lvl 50 oldum. Gayette güzel oynanıyor. Oyun seni yönlendiriyo zaten.

• 33 lvl oldum, telefonda oymak güzelmiş :) ing bilmeden de oynanıyor elbet ama tr olsa hikayeyi ve görevleri anlayarak oynamak daha keyifli olabilirdi, silah yükseltme vb teknik işlerden anlayan varsa buradan anlayacağımız şekilde yazarsa sevinirim

He birde klan varsa gelirim oyuncu ismim Turkbull

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok beğendim, insanı eski oyunlara götürüyor. Kutu açılma sesi , cain vs.
    Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, diablo 1 başka bir seviye idi.
    İlk başlarda biraz karışık ama akıyor oyun.

• Hem Pc versiyonunu hem mobil versiyonunu oynadım. Maalesef 15 yıl önce yapılmış mobil oyunlardan bir farkını göremedim. PC versiyonu hele rezalet ötesi. 2 saat bile dayanamadım :)) Blizzard kendi kuyusunu kendi kazmış. Benim gibi eski bir diablo hayranı ve oyuncusu için tam bir rezalet.

• Oyun gayet güzel, anlamıyorum ne olması lazım, 15 sene öncenin mobil oyunları demiş bir arkadaş 15 sene önce henüz bu tarz da bir oyunun mobil de oynanma fikri bile ortada yoktu :) diablo nun tüm serilerini oynadım buda mobil için gayet kapsamlı olmuş, elbette parayı verirseniz birşeylere kolay ulaşıyorsunuz adamlar da babasının hayrına yapacak değiller ama gayet vakit geçirerek de oyun da seviye silah zırh geliştirme alınıyor

• _Pulse_ kullanıcısına yanıt
    Tabletler de çok çok rahat oynarsın. S22 Ultra cihaz da bile ısınınca fps drop yaşanıyor telefonlarda saatlerce oynayanlar nasıl oynuyor onu da çok anlamıyorum.

• POE 2 gelsin başka bir şeye gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.