Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
12
Favori
92.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna serinin önceki oyunlarındaki karakterlerden veya benzer karakter gelmesini beklemeyin. Çünkü oyundaki mevcut karakterlere önceki oyundaki karakterlerin güçleri verilmiş durumda. İlerde yeni karakter gelirse daha önce hiç görmediğimiz güçlere sahip bir karakter olur.
  • DİABLONUN HİKAYESİ ADINA ZAMAN MEVHUMU VARMI KAFAMDA SORU VAR CEVAPLAMAK İSTEYEN.
    HİKAYENİN PARADOKS YAŞAMAMASI İÇİN AKLIMA YATMASI GEREK.

DİABLO 2 HANGİ TARİHTE GEÇİYOR
    DİABLO 3 HANGİ TARİHTE GEÇİYOR. BU BİLGİLERE HİKAYEYE HAKİM KİŞİLERDEN KATKI BEKLİYORUM

SORU ŞU: DİABLO 2DEKİ BARBARİAN İLE DİABLO 3 TEKİ BARBARİAN AYNI MI.
    A)EVET AYNI BARBARİAN (YAŞLANMIŞ HALİ)
    B)HAYIR AYNI BARBARIAN DEĞİL (AYNI KABİLEDEN BAŞKASI)

A)DİYENLER NEDENİNİ TARİHSEL FARKI DÜŞÜNEREK AÇIKLAYABİLİR Mİ. EĞER AYNIYSA Deckard Cain E NEDEN BARBARİAN O ZAMAN SENDE KİMSİN DİYOR İLK TANIŞTIKLARINDA DİABLO 3TE
    B)AYNI DEĞİL İSE Deckard Cain KAÇ YAŞINDA Kİ OYUNDA ONUNLA HALA KONUŞUYORUZ.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_59016076/tm.htm

Bu konuyu biraz inceleyin hocam, sorularınızın çoğunun cevabı burada, diğer soruları da bilen bir arkadaş cevaplayacaktır.
  • HİKAYEYİ VİDEOLARDAN ANLAMAYA ÇALIŞMAK İSİYORUM DA. İNGİLİZCE OLMAYINCA BİDE KİM KİMİN NESİ NEDİR NE İŞ YAPAR NERDEN GELMİŞ NEREYE GİDER GİBİ ÖNCESİ VE SONRASI HAKKINDA FAZLA HİKAYEDE OKUDUKLARIMIZLA VİDEOLARDAKİLERLE KAVRAYAMADIM

DİABLO 2 DEKİ HAPİSHANE TRAİLERININ ÖNÜ VE ARKASI ŞEKLİNDE BAĞLAYICI OLABİLECEK DAHA AÇIKLAYICI OLARAK ANLATMAK İSTEYEN VARMIDIR.
  • Beta'yı oynamicam oynamicam dedim, oyun çıkmasını bekledim ama bir bakasım geldi. Diablo 3 beta key'e gerek var mı hala ? nasıl test edebiliriz ? + beta ne zaman kapanır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Beta'yı oynamicam oynamicam dedim, oyun çıkmasını bekledim ama bir bakasım geldi. Diablo 3 beta key'e gerek var mı hala ? nasıl test edebiliriz ? + beta ne zaman kapanır ?

Beta key lazım. 1 Mayıs da kapanıyor. Bence zevkini kaçırma az kaldı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Beta'yı oynamicam oynamicam dedim, oyun çıkmasını bekledim ama bir bakasım geldi. Diablo 3 beta key'e gerek var mı hala ? nasıl test edebiliriz ? + beta ne zaman kapanır ?

Beta key lazım. 1 Mayıs da kapanıyor. Bence zevkini kaçırma az kaldı zaten.

3 gün kalmış, beta key lazım bide...en iyisi 15 mayısı beklemek artık, heyecanımız azalmasın :)

Teşekkür ederim.
  • Kafama takılan birşey var daha önce aral'dan tecrübesi olanlar cevaplarsa sevinirim. Ön sipariş aldığımızda 15 mayısda kargo elimizde mi oluyor yoksa dağıtım önce cdkey olarak mı yapılıyor? Ön siparişi detaylı olarak anlatırsanız içim rahatlıcak. Eğer kesin bir gecikme olur derseniz CE almayı düşünüyorum diğer türlü bu gece sipariş vercem ben de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxofgod

Kafama takılan birşey var daha önce aral'dan tecrübesi olanlar cevaplarsa sevinirim. Ön sipariş aldığımızda 15 mayısda kargo elimizde mi oluyor yoksa dağıtım önce cdkey olarak mı yapılıyor? Ön siparişi detaylı olarak anlatırsanız içim rahatlıcak. Eğer kesin bir gecikme olur derseniz CE almayı düşünüyorum diğer türlü bu gece sipariş vercem ben de..

hayır, kutulu olarak elinde olucak. 15 mayısta kargolanır eline de en kısa sürede ulaşır.

Kişisel görüşüm; bence CE alma. cezbedici şeyler var evet ancak koleksiyoncu isen ve paran varsa almaya çalış lakin CE sınırlı sayıda dağıtılacaktır yani almak istesen bile alamaya bilirsin. Bence ver ön siparişi kafan rahat olsun en kötü 2-3 gün geç başlarsın, problem bile değil...

• quote:

quote:

Kafama takılan birşey var daha önce aral'dan tecrübesi olanlar cevaplarsa sevinirim. Ön sipariş aldığımızda 15 mayısda kargo elimizde mi oluyor yoksa dağıtım önce cdkey olarak mı yapılıyor? Ön siparişi detaylı olarak anlatırsanız içim rahatlıcak. Eğer kesin bir gecikme olur derseniz CE almayı düşünüyorum diğer türlü bu gece sipariş vercem ben de..

hayır, kutulu olarak elinde olucak. 15 mayısta kargolanır eline de en kısa sürede ulaşır.

Kişisel görüşüm; bence CE alma. cezbedici şeyler var evet ancak koleksiyoncu isen ve paran varsa almaya çalış lakin CE sınırlı sayıda dağıtılacaktır yani almak istesen bile alamaya bilirsin. Bence ver ön siparişi kafan rahat olsun en kötü 2-3 gün geç başlarsın, problem bile değil...

Anladım. 15 mayısta elimde olması gibi bir durum söz konusu değil o zaman. CE alma isteğim koleksiyonculuktan değil aslında beklemekten yoruldum onun sıkıntısı var herkeste olduğu gibi.

• quote:

quote:

quote:

Anladım. 15 mayısta elimde olması gibi bir durum söz konusu değil o zaman. CE alma isteğim koleksiyonculuktan değil aslında beklemekten yoruldum onun sıkıntısı var herkeste olduğu gibi.

15 Mayıs günü oyun eline ulaşır bence.

• Verdim ön siparişi inşallah çok gecikmeden elime geçer
  • arkadaşlar open beta hala açık mı?
  • 400 küsür mesaj atmışsın ama hala forum'u kullanmayı öğrenememişsin.Biraz araştır,konunun ana sayfasında bile yazıyor yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menethil

arkadaşlar open beta hala açık mı?

1. sayfada open beta hakkında koca bir paragraf var. bu başlığı açmamın nedeni merak edilenlere cevap yazmak ama senin sorduğun sorunun cevabı zaten ilk sayfadaki makalede yazıyor. biraz dikkat
  • Vurmayın öldü
  • adam gibi soru soruyoruz zamanımız yok konu mu açtım ben? bak bakim sende laf söylemeden önce bir bak öyle laf söyle asıl sana
  • quote:

adam gibi soru soruyoruz zamanımız yok konu mu açtım ben? bak bakim sende laf söylemeden önce bir bak öyle laf söyle asıl sana

Son derece saçma bir yanıt.Hatalıyım demek bu kadar mı zor? 2 ayrı yere yazana kadar konudaki mesajı 2 kere okyacak vakit bulursun.

Ayrıca zamanın yoksa beta falan uğraşma,çıkınca alır oynarsın.
  • quote:

arkadaşlar open beta hala açık mı?

Betanın Open olduğunu bilen kişinin kapandığını da bilmesi gerekir diye düşünüyorum. Çünkü Beta Open olduğunda sadece hafta sonu olacağı ve 1 sefere mahsus olacağı yazılmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.