Şimdi Ara

DIABLO III [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
5
Favori
18.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Off çok kötü olmuş geçmiş olsun ya. Aynı şey bende de red dead redemption oyununda gelmişti kafayı yemiştim. Ek paket harbidende xboxa gelmeyecek mi? Heryerde ps4 diye görüyorum. Bu arada paragon 41 oldum istediğim bir tane silah kaldı. Master 5 te artık rahat oynuyorum. Amacım kalmamış gibi bişeymi ne oldu yav:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Off çok kötü olmuş geçmiş olsun ya. Aynı şey bende de red dead redemption oyununda gelmişti kafayı yemiştim. Ek paket harbidende xboxa gelmeyecek mi? Heryerde ps4 diye görüyorum. Bu arada paragon 41 oldum istediğim bir tane silah kaldı. Master 5 te artık rahat oynuyorum. Amacım kalmamış gibi bişeymi ne oldu yav:)

%90 gelmiyor hocam. Her şekil ya ps4 yada pc de takılmak daha mantıklı çünkü oyunun devamlılığı var. Xbox için buraya kadar diyebiliriz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün yine hacker arkadaşlar gördüm online. Ulan herif hackerim diye oyuna girer girmez msg attı özele. Ben daha bikaç elitle boğuşurken eleman mekanı temizlemiş, uyuz oldum çıktım odadan. Oyundan soğumaya başladım. Az önce farm yaptım ottan bottan teyyare itemler düşüyor. Milletin item-larına bakıyorum daha paragonun başlarındalar ulan bir silahlar var nasıl düşürmüşler hayret ediyorum.
    Aradığım silah şu,http://eu.battle.net/d3/en/item/the-ancient-bonesaber-of-zumakalis
    Strengthli ve soketlisini bir türlü düşüremedim, paragon 41 olmama ragmen.

• Benim icin hayati onemi olan 20 oyunu cloud da yedeklemistim zatende diablo yu hic cloud atamadim hep hata veriyordu..

• diablo 3 ün en op karakteri wizard ile paragon yolları taştan
  • Yoldaşlarım buyrun benim Demon Hunter'ın helvasından bir kaşık yeyin.

DIABLO III [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CHARLOTTE_ -- 29 Aralık 2013; 17:57:13 >
  • konsollara reaper of souls ve yeni bir class gelecekmiş 29 dolara pahalı bence.
  • Beyler şuan oyunda pvp modu var mı ? online olarak 1ws1 veya team ws leri yapılıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartel90

Beyler şuan oyunda pvp modu var mı ? online olarak 1ws1 veya team ws leri yapılıyormu ?

Hayir

• Westmarch'ta geçen Reaper of Souls, 360 için çıktı mı arkadaşlar? Pek takip edemedim, eğer çıkmadıysa PlayStation 4'te artık 5. kez başlayacaz oyuna demektir.

Diablo III'de masalsı bir hava hakim genel olarak ama Gothic atmosfer bu oyuna bin kat daha çok yakışıyor, hep görmek istediğim olay gerçekleşecek sonunda, Level Design falan muazzam görünüyor. D3'de toplanılan yazıtlarda, Westmarch'ın Gothic türden havadisler atlatan bir mekan olduğu söyleniyordu, okudukça meraktan geberiyordum. Karanlık taraftaki bir çok karakterin geçtiği bir yer. Anlaşılan bunları bir araya getirip şahane bir DLC hazırlamışlar, konsolda 4 kere bitirdim oyunu, bu DLC'yi de deli gibi oynayasım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 29 Aralık 2013; 22:49:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Yoldaşlarım buyrun benim Demon Hunter'ın helvasından bir kaşık yeyin.

DIABLO III [ANA KONU]

Nooldu yoksa hardcore karaktermiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

DIABLO III [ANA KONU]

Yok yahu save dosyası uçtu

• quote:

DIABLO III [ANA KONU]

Seni üzmek gibi olmasın " helva bir harika dostum " .

• quote:

quote:

quote:

DIABLO III [ANA KONU]

la zaten xbox ta cloud a yedeklenmıyor dıablo nasıl iş bu anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

DIABLO III [ANA KONU]

Benimde hdd göçtü fakat 1 haftalık emekle bırak normalde 60 olmayı paragon 30'dayım. Hacı biraz kasta beraber oynayalım kulaklıklı falan çok zevkli olur.
    Bora olm wizard demişinde ya abi multide eğer bir wizard varsa oyun karışıyo heleki 2 kişi varsa yandı keten helvam ulan adamımı göremiyom wizardların büyülerinden. Hele şu yağmur damlası beni ve xboxı koparıyo. Oyunda da kasmalar başlıyor, yer yer bazen oyun kitlenip donuyor bende. Bu arada witch doctor'ında üstten kova ile attığı yeşil su çok komik görünüyor:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

DIABLO III [ANA KONU]

Benimde hdd göçtü fakat 1 haftalık emekle bırak normalde 60 olmayı paragon 30'dayım. Hacı biraz kasta beraber oynayalım kulaklıklı falan çok zevkli olur.
    Bora olm wizard demişinde ya abi multide eğer bir wizard varsa oyun karışıyo heleki 2 kişi varsa yandı keten helvam ulan adamımı göremiyom wizardların büyülerinden. Hele şu yağmur damlası beni ve xboxı koparıyo. Oyunda da kasmalar başlıyor, yer yer bazen oyun kitlenip donuyor bende. Bu arada witch doctor'ında üstten kova ile attığı yeşil su çok komik görünüyor:)

harbı sen saglam kastın ha 30 a geldin hacı wizard zevklı oluyor ya uzaktan uzaktan birde ölme riski en düşük 2 karakterden birisi, dolu yagdıran büyüyü diyosun sanırım yok ben o büyüyü hiç kullanmıyorum çok mana yiyor o büyü ve etki alanıda kısıtlı..sende gelmıstın ya gecen gun kırmızı lazerı ve elektrık kullanıyorum..hacı bende wıtch doctorlarla aynı oyuna dusmeyı sevmıyorum doctorlar yanında 5-6 tane kopektı maskottu vs beraber gezıyor savas alanında düşman dıye doctorun yancılarını vuruyorum hep karıstırıp

• Witch doctor zaten aşiret ağası gibi abi normal gezmiyoki. Aynen dediğin gibi bazen bende adamlarına dalıyom döndürüyorum barbarı ve fury bitiyo alla alla diyorum sonra ulan bi bakmışım witch doctorın sülalesi imişler:) ama harbi wd eğlenceli bir karaktere benziyor. Paragonda biraz daha kasayım eğer yeni karakter açarsam wd açacam:)

• Bu arada artık xbox 360da bana hitap eden oyun kalmadı gibi. Diablodan başka bişey oynamıyorum oda can sıkkınlığına işte. Yazın platform değiştiricem zaten. Biraz araştırma yaptımda diablonun ek paketi konsollarda sadece ps4 e gelcek diyolar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

DIABLO III [ANA KONU]

Yahu benim zaten sınavlar başlıyor, ancak 1 hafta sonra belki kalabilirim. Abi sen de ne zaman online a girsem diablodasın:)

Abi en iyisi USB stick e kaydetmek bence. Cloud a atarsın banlanırsın filan sonra, ban her ne kadar uzun zamandır gelemediyse de eninde sonunda bir temizlik çalışması yapacaklar. Yani en azından ben öyle düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CHARLOTTE_ -- 30 Aralık 2013; 17:04:05 >

• quote:

Bu arada artık xbox 360da bana hitap eden oyun kalmadı gibi. Diablodan başka bişey oynamıyorum oda can sıkkınlığına işte. Yazın platform değiştiricem zaten. Biraz araştırma yaptımda diablonun ek paketi konsollarda sadece ps4 e gelcek diyolar

Xbox one a da gelir Yükselk ihtimal ama geç gelir. Önemli olan gelmesi değil çok satması, online da adam bulmak gerek. Şöyle bir 1-2 milyon satarsa çok çok iyi olur. Xbox one dan zaten soğudum, xbox support da 2014 de tr ye gelmez dedi bana. Tabi onların o meşhur kibar diliyle söyledi. Oyunlar eşek gibi pahalı, indirimlerini görüyorum herifler oyun indirimi diye season pass indirimi yaptı dün. Psn de Ocak ayı indirimlerine bak kafayı yersin. İçim kan ağlaya ağlaya xbox controllerından vazgeçip ben de 2014 de bir ps4 kapacağım sanırım. Microsoft çok saçmalamaya başladı şu oyun fiyatları konusunda. Bu saatten sonra da kopya kullanılmaz bence. Neyse bakalım bir işte çoğunluk nereye biz de oraya:)

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.