Şimdi Ara

DIABLO III [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
5
Favori
18.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pc de çok uzun süre oynamıştım zevkler değişir ama crusader ve demon hunter bana en zevkli geleni olmuştur. önce demon hunterla başlasan o maurder setininin son bonusu aktif olunca kurduğu sentryler skill barındaki tüm hatret harcayan skilleri vurmanı sağlar sadece kur geç o yaratıkları keser:)
  • Yeni patch geldikten sonra Marauder setinin bonusunu değiştirdiler artık eskisi gibi değil bu yüzden pek sevmeyebilir, ranged class : wizard, demon hunter, witch doctor... melee classlar monk, barbarian ve crusader...hangi tür hoşuna gidiyorsa onu açmanı tavsiye ederim...
  • arkadaslar merhabalar;
    2 gun once diabloya basladım ros aldım. xlive gold uyelik olmadan online ark. bulma gorme filan olmuyor mu? cunku battle.nete uye oldum hediye ring falanda gelmedi.
  • Patch 2.4.0 yayımlandı, değişikliklere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://us.battle.net/d3/en/blog/19998542/
  • S.A. Arkadaşlar,
    Geçen gün kardeşimle xbox one da online olarak diablo oynuyorduk.
    Riftlerde item düşürmeye çalışırken herifin biri geldi bizi bir rifte soktu rift bitene kadar 25 30 paragon levelden 1200 paragon levele taşıdı adam bizi. Kardeşime adam bir yüzük verdi bi ton buf damaga filn özelliği var. Kardeşim önüne gelen yaratığa tek atıyor.
    vurduğu damageler milyonlar hatta milyarlar. Nasıl oluyor bu iş anlamadım. Konsolda hile mi yapıyorlar? Varmı bir bilgisi olan.
  • Evet uzun süredir var, belirli itemlar ile yapıyorlar, Blizzard ise sadece bakmakla yetiniyor, insanları oyundan soğutmak için birebir. Yanlış hatırlamıyorsam 360taki karateri One a port ederken o arada bu oynanmış itemlarıda getiriyorlar, şimdiye kadar birşey yapmadılar bu saatten sonra da müdahale etmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoW STORMRAGE -- 18 Nisan 2016; 16:38:33 >
  • Vay arkadaş konsolda hile olmaz diye kendimizi avutuyomuşuz ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a arkadaslar.ben yenı aldım oyunu ve yegenımle beraber play stationda oynuyoruz..ilk defa diablo oynuyorum bı zorlugu yok 5 lvl olduk.ama şöyle bır SORUN var.Ana koldakı oyuncu Blacksmite acıp craft salvage vs yapabılıyor ama 2. kolda ki oyuncu Blacksmite giremıyor acaba gorevmı yapmadık dedık ama gorevı bulup tekrar yaptıgımız da da olmadı..Daha once kı charlarımızla boyle bı sorun olmamıstı..Bunun sebebı ne olabılır..Bizmi birsey atladık???
  • xbox one da oynayan arkadaşlar var ise id:bosssalazar birlikte oynayabiliriz.

bir de aynı ekran üzerinden nasıl oynayabiliriz bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhabalar.
    Oyuna girip karakter seçme ekranında ikinci kolu açıp a tuşuna bastığında ikinci kişi oyuna dahil oluyor. Aynı işlemi oyuna başladıktan sonrada yapabilirsin. Benim id husampa eklersen daha sonra oynayabiliriz şimdilik live yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc de oynadığım karakter save'lerini, xbox one'a aktarmam mümkün mü arkadaşlar?
  • pcde oynadığımız karakterler battle.net hesabında bunda ise hotmailden giriyoruz. dolayısıyla aktaramıyoruz.
  • Hile yüzünden oynamayı bırakmış olanlar varsa sezon başladığında sezon oynayabilirler, şuan sezon 10 hala sürüyor bittiğinde bir hafta on gün sonrada sezon 11 başlayacaktır. Uzun süre oynadım bu sezon artık modlanmış item yada paragonu 10k olmuş insanlar yok, kısacası sizde hileciler yüzünden uzak duruyorsanız oyuna sezonlar sayesinde bu konuda dert etmenize gerek kalmadı
  • Merhaba arkadaşlar diablo 3 yeni oynamaya başladım fakat oyunu bir türlü online oynayamıyorum bağlantı hatası verip duruyor sebebi ne olabilir diğeri oyunlarımı online oynuyorum ama diablo 3 te sıkıntı yaşıyorum varmıdır bu tip sıkıntı yaşıyan ??
  • Oyunu uzun süre oynadım ama xbox x performansı gerçekten çok güzel olduğu için hep es geçtiğim "Hardcore" moduna girişeceğim :) Oynamak isteyen olursa GT ; Bartuccc
  • ARkadaşlar co op oynarken ikinci koldaki karakter siliniyor mu oyundan çıkınca ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.