Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.502
Cevap
74
Favori
1.546.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem değişikliği sonrası bir de ayrılık haberi. Kıdemli yapımcılardan(Senior Producer) Steve Parker ayrılmış Blizzard'dan.
    https://twitter.com/#!/retailsails/status/160238129977098240
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Sistem değişikliği sonrası bir de ayrılık haberi. Kıdemli yapımcılardan(Senior Producer) Steve Parker ayrılmış Blizzard'dan.

Şu olayın iç yüzünde neler dönüyor bir anlayabilsek.
  • quote:

Sistem değişikliği sonrası bir de ayrılık haberi. Kıdemli yapımcılardan(Senior Producer) Steve Parker ayrılmış Blizzard'dan.

Yeni cıkış tarihi açıklandı; 2013 Q1 ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

PSP'de diablo 1 oynuyorum pek beğenmedim d2 'ye başlıcam

D1 atmosferi harikadır.Psp de o atmosferi görememiş olabilirsin bende oynadım.Pc de mutlaka dene.Zindanları yeter Diablo nun..D2 zaten dahada büyük bir dünya ama Diablo 1 şahaser dir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiLoN -- 21 Ocak 2012; 19:44:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

quote:

Şu olayın iç yüzünde neler dönüyor bir anlayabilsek.

yapımcıyı kovduysalar, kişinin proje idaresinden ve proje gecikmelerinden blizzard da şikayetçi demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kespec -- 21 Ocak 2012; 20:18:58 >

• @witchdoctor Adamlar satarken zaten çıkış tarihi konusunda bilgi vermiyor ki sana kesin indirme hakkı ve wow'un bir sonraki gelistirme pakedinin betasina katılma hakkı veriyor. Oyunici mount da cabası. Yani ortada haksızlık filan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekobi -- 21 Ocak 2012; 20:28:43 >
  • Biraz önce D3 beta hesabını kiralayan bir Amerikalı ile görüştüm. 3 adet hesabı varmış.
  • Kiralamak yerine satın almak daha mantıklı aslında tabi eğer fiyat makul ise.Yoksa zaten 2 saatliğine ücretsiz oynama imkanı sunan siteler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifehouse1

Kiralamak yerine satın almak daha mantıklı aslında tabi eğer fiyat makul ise.Yoksa zaten 2 saatliğine ücretsiz oynama imkanı sunan siteler var.

nere oralar söylesen
  • evet ben de merak ediyorum iki saate bile razıyım. oyunu indirdim kurdum sadece login olamıyorum. onu da beta key gelirse zaman kaybetmeyeyim diye yapmıştım ama göndermedi key blizzard :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

quote:

İlk defa diablo 1 beğenmeyen birini gördüm.

Bilmiyorum hiç diablo oynamadım ama kitaplarını okudum bir oynayayım dedim.Pek sarmadı.Aslında oyun güzel olabilir ama tek başına oynamak sarmıyor coop oynayalım isterseniz pc'ye edinebilirim.Ama oyunu bitirecek arkadaş lazım 5 dakika oynayıp sonra işim var deyip gelmez bir daha uyuz olurum öyle tiplere.PSP'de karakteri direk kontrol ediyoruz.

quote:

Orijinalden alıntı: DiLoN

quote:

D1 atmosferi harikadır.Psp de o atmosferi görememiş olabilirsin bende oynadım.Pc de mutlaka dene.Zindanları yeter Diablo nun..D2 zaten dahada büyük bir dünya ama Diablo 1 şahaser dir..

Yok ya grafikler falan iyide oyunda bir eksiklik var oyuna başlıyoruz nereye gideceğimi bulamıyorum zindanlara indik sonradan buldum pek sarmadı sanki.D1 için mod varmıdır biraz grafikleri kaplamalar düzelsin .PS1 seviyesi olsa yeter.MGS oynuyorum misal psp'de o çok fena sardı hikaye falan.

• Aylar once ocak gibi en gec cikar collector editionu cekerim diye takip etmeyi biraktim simdi gordugum hale bak yok bu blizz kanser eder insani. Simdi herhalde temmuzu agustosuvar oyunun oyle mi? 2012 den de mi umudu kesecegiz nedir son durum arkadaslar ana sayfada mudur yok sunu deistirdik bunu deistirdik calisiyoruz yazmis yine tarih yok gercekten delirtirler insani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

Muahha ben de olabilirim o resimdeki kopek resmen 97 de pentium 100 ile d1 2000 de 200mmx le d2 oynuyorduk d3 gelecek dediler 2500k aldik hala ses seda yok haberler kotu...

sirf eski fanlari alsa bu oyun milyonlar satar geciktirdikce beklenti yaratiyorlar ama iyi ayarlamalari lazim fazla naz asik usandirir
  • Bu gidişle warcraft filmi de çıkmayacak gibi gözüküyor. 2013 e ertelemişlerdi en son, 1 yıl kalmasına rağmen filmle ilgili hiçbir bilgi yok.
  • Kendim için söylüyorum bir şey üstünde ne kadar uğraşırsam o kadar b*ku çıkar. Blizzard'da bir türlü beğendiremedi kendine çıkartamadı gitti şu oyunu.

Gittikçe baskı artıyor. İlk zamanlar gördüğümüzde oha bu ne dediğimiz grafikler şimdi normal gelmeye bile başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

quote:

Kiralamak yerine satın almak daha mantıklı aslında tabi eğer fiyat makul ise.Yoksa zaten 2 saatliğine ücretsiz oynama imkanı sunan siteler var.

nere oralar söylesen

Daha önce yazmıştım zaten çok da olmadı yani yazalı swagvault.com adresinden beta oynama imkanı bulursunuz ama biraz zahmetli.
  • 10 Dolara 2 saat oynuyabiliyoruz o sitede galiba ben öyle anladım gerek yok çıkana kadar beklerim ben : ) açarım ps3 üöü yeni gelcek olan oyunlarına bakarım oda kesmezse açarım xbox ımı yeni gelen oyunlara bakarım sıkıntı yok beklemeye devam : )
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

quote:

nere oralar söylesen

Daha önce yazmıştım zaten çok da olmadı yani yazalı swagvault.com adresinden beta oynama imkanı bulursunuz ama biraz zahmetli.

ücretsiz değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

10 Dolara 2 saat oynuyabiliyoruz o sitede galiba ben öyle anladım gerek yok çıkana kadar beklerim ben : ) açarım ps3 üöü yeni gelcek olan oyunlarına bakarım oda kesmezse açarım xbox ımı yeni gelen oyunlara bakarım sıkıntı yok beklemeye devam : )

Bahsettiğin 10 dolarlık durum ikinci kez denemek isteyenler için uyguladıkları bir tarife.Herkese ilk 2 saati ücretsiz veriyorlar.Ama yinede söylediğim gibi uzun ve 2 saatlik keyif için değmeyecek kadar zahmetli bir prosedürü var.Canlı desteğe başvurup saat ayırtmak ve kullanıcı adı,şifre bilgilerini öğrenmek gerekiyor.Canlı destek kısmında cevap almak oldukça uzun sürüyor.
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.