Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.502
Cevap
74
Favori
1.546.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.swagvault.com/activity/201110diablo3/

Bu linkteki formu doldurup canlı destekten bir game expert ile konuşursanız ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Edit:Forma ulaşmak için sayfanın ortasındaki free trial yazısına tıklamanız yeterli linki verirken ona dikkat etmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifehouse1 -- 22 Ocak 2012; 14:45:40 >
  • Level 13 de Wizard ile Tüm item ları cıkartarak oyuna bastan basladım Fallower yanımda ama onun itemlarınıda cıkarttım :D Okadar zevk aldımki anlatamam sanki hell de oynuyorum hissi aldım az da olsa , Beta sı olan varsa mutlaka denesin ama uyarayım
    kalabalık mob grupları hele bi de spawn eden mob varsa cok ama cok zahmetli oluyor kesmek :D
    S.king i nerden baksan 25 dk kadar surdu kesmem :D ama olmeden basardım kesmeyi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyu -- 22 Ocak 2012; 16:37:18 >
  • System degisiklerínden sonra oyun ertelenegi icin budy baslıyorum.BArbar gibi olucam :)
  • Dilon bende budy e gidiyorum ama monk gibi olsak yeter sanki
  • dediginiz siteye girdim 10 dakikada tarihi aldım hatta dedikleri saati degilde istedigim saati sectim hicbirsey demediler :D siteyi ve bilgileri verdiginiz icin tesekkr ederim oynamayan kalmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: burkayersoy

dediginiz siteye girdim 10 dakikada tarihi aldım hatta dedikleri saati degilde istedigim saati sectim hicbirsey demediler :D siteyi ve bilgileri verdiginiz icin tesekkr ederim oynamayan kalmasın

Rica ederim ne demek.Sonuçta buradakileri yine en iyi buradakiler anlar.Diablo 3 ne demek ve beklemek ne kadar zor biliyorum.
    O kadar kısa bir sürede hallettiysen demek ki adamlar sistemi biraz geliştirmiş ya da talep azaldığı için canlı destek kısmında hemen geri dönüş yapabiliyorlar.Ben 30-40 dakika uğraşmıştım cevap alabilmek için.
    Bu arada küçük bir not orada aldığınız saatler US-Est time yani Türkiye saatine göre 7 saat geride.Tercih yaparken bunu gözardı etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: lifehouse1

quote:

Orijinalden alıntı: burkayersoy

dediginiz siteye girdim 10 dakikada tarihi aldım hatta dedikleri saati degilde istedigim saati sectim hicbirsey demediler :D siteyi ve bilgileri verdiginiz icin tesekkr ederim oynamayan kalmasın

Rica ederim ne demek.Sonuçta buradakileri yine en iyi buradakiler anlar.Diablo 3 ne demek ve beklemek ne kadar zor biliyorum.
    O kadar kısa bir sürede hallettiysen demek ki adamlar sistemi biraz geliştirmiş ya da talep azaldığı için canlı destek kısmında hemen geri dönüş yapabiliyorlar.Ben 30-40 dakika uğraşmıştım cevap alabilmek için.
    Bu arada küçük bir not orada aldığınız saatler US-Est time yani Türkiye saatine göre 7 saat geride.Tercih yaparken bunu gözardı etmeyin.

bak bunu bilmiyordum :D neyse allahtan gece fazla uyumuyorum

• Çok teşekkürler ben de tarih aldım 5 dk da hatta süper bi tarih aldım yani TR saati ile ögleden sonra 1 ile 3 arası benim. Çok şükür sonunda oynamak nasip olacak 2 saat bile olsa.
  • Parayla Beta mı oynatıyorlar???
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremg

Çok teşekkürler ben de tarih aldım 5 dk da hatta süper bi tarih aldım yani TR saati ile ögleden sonra 1 ile 3 arası benim. Çok şükür sonunda oynamak nasip olacak 2 saat bile olsa.

nasıl aldın ben alamadım.Free Trial den gerekenleri yazdım ve bana thanks felan dedi.We will contact you ASAP felan diyor anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

Çok teşekkürler ben de tarih aldım 5 dk da hatta süper bi tarih aldım yani TR saati ile ögleden sonra 1 ile 3 arası benim. Çok şükür sonunda oynamak nasip olacak 2 saat bile olsa.

nasıl aldın ben alamadım.Free Trial den gerekenleri yazdım ve bana thanks felan dedi.We will contact you ASAP felan diyor anlamadım..

sağda aşagıda live chat var oradan operatörle görüşmen gerek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

sağda aşagıda live chat var oradan operatörle görüşmen gerek.

1-23 22:00-24:00 EST ok? türkiye saati ile saat kaçta 23 ocak ama türkiye saatini bilmiyorum ve nerden giriş yapacam nasıl yapacam bilmiyorum açıklar mısın bana çok heyecanlandım..

• Türkiye saati ile 24 Ocak sabah saat 5 ile 7 arası. Saat gelmeden 10 dk kadar önce hazır ol. Kullanıcı ismi ve şifreyi onlar o zaman vericek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremg -- 22 Ocak 2012; 20:37:26 >
  • quote:

Türkiye saati ile 24 Ocak sabah saat 5 ile 7 arası. Saat gelmeden 10 dk kadar önce hazır ol. Kullanıcı ismi ve şifreyi onlar o zaman vericek.

e-mail adresime mi atcak oyunu yüklim mi??kafam allak bullak oldu..Saol bu arada hocam çok yardımcı oldun..
  • quote:

Türkiye saati ile 24 Ocak sabah saat 5 ile 7 arası. Saat gelmeden 10 dk kadar önce hazır ol. Kullanıcı ismi ve şifreyi onlar o zaman vericek.

soru sordum hocam lütfen yardım eder misin???
  • Rica ederim.
    Oyunu yükle hazır olsun tabii. Mail atılacağı söyleniyor ama benim konuştugum kişi 10 dk önce gelin alın dedi. Yani her ihtimale karşı ben operatör ile görüşeceğim önce, sen de öyle yapsan iyi olur sanki.
  • quote:

Rica ederim.
    Oyunu yükle hazır olsun tabii. Mail atılacağı söyleniyor ama benim konuştugum kişi 10 dk önce gelin alın dedi. Yani her ihtimale karşı ben operatör ile görüşeceğim önce, sen de öyle yapsan iyi olur sanki.

tmm hocam tekrar teşekkürler..
  • neeee 2 saat beta mı dağıtıyorlar?
    Benim bildiğim DIII tayfası kilitler o operatörü
  • valla bende o siteden 25'inde 23:00 - 01:00 arası ayırttım bakalım salı gecesi girebilecezmi
  • e şimdi diyonuz ki ilk sefer free trial sonrakiler pay olcak. farklı maillerle arka arkaya free alamaz mıyız?
  • 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.