Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • girdim de arkadaşların dediği gibi bir şey anlamadım ve çıktım
  • Wowun son eklentisinide itelemeden çıkartmazlar oyunu artık.
  • @FIRTINA Hocam sizde bi karar verin bir ocak sonu diyorsunuz bir şubat başı diyorsunuz hangisine hazırlayalım kendimizi
  • Arkadaşlar benim bi sorum var. Betayı indirdim battlenet' ten üylik aldım girdim ama there is no diablo 3 license attached to this account hatası alıyorum neyin nesi bu hata ?
  • oyunun atmosferi tam beklediğim gibi
    ama oyunun grafikleri baya kötü arkadaşlar
    hele 2013 e falan sarkarsa oyun daha feci göze batacaktır
    buna da el atsınlar bari.Bir tane dx11 exe si koysunlar bir de dx9 exe si
    sistemi yetmeyen dx9 la buradaki grafiklerle oynasın bunu yapmak çok zor olmasa gerek
    hele zoom yapayim dedim yapmaz olaydım
    grafik olayını çözerlerse dört dörtlük bir oyun bizi bekliyor denebilir
    içeriği zaten blizzard ın önemsediğini bildiğimden o yönlerde diablo nun iyi olacağına şüphem yok
    ama diablo wow gibi mmo oyunu değil ve pcleri çok kastırmaz bu yüzden grafikleri bari titan quest kadar iyi olsun(renk paletinden değil texture dan bahsediyorum bu arada)

• @RoyaLGuarD

2side aynı kapıya çıkıyor hocam. Ha ocak sonu ha şubat başı. Bu kadar zaman bekleyen 1 hafta daha bekler.
  • İyi düşünmek istiyorum.

Bence bu değişilikler epey zamandan beri planlanıyordu ve yapımına başlanmıştı. Ama birde şöyle birşey var. Bunlar sadece bizim bildiklerimiz. Ya bilmediğimiz şeyleri göstermedikleri şeyleride değiştirmeye kalkışırlarsa? İşte o zaman 2013'ü ciddi ciddi beklemek durumundayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyaLGuarD

@FIRTINA Hocam sizde bi karar verin bir ocak sonu diyorsunuz bir şubat başı diyorsunuz hangisine hazırlayalım kendimizi

RoyalGuard, daha önce ne dedim, 20 ocağa kadar bekleyin dedim. Ne oldu? Jay Wilson'un makalesi yayımlandı. Şimdi de diyorum ki 9 şubata kadar bekleyin. Özellikle 6-9 şubat arasını. Dediklerimin arkasındayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

@FIRTINA Hocam sizde bi karar verin bir ocak sonu diyorsunuz bir şubat başı diyorsunuz hangisine hazırlayalım kendimizi

RoyalGuard, daha önce ne dedim, 20 ocağa kadar bekleyin dedim. Ne oldu? Jay Wilson'un makalesi yayımlandı. Şimdi de diyorum ki 9 şubata kadar bekleyin. Özellikle 6-9 şubat arasını. Dediklerimin arkasındayım :)

Her zamanki gibi sizi takipteyim hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMOLOG

DonanımHaber’den Fabrice Bashiok’un yazısından şu kısmı bizler ile paylaşmış. “Biz bir sistemin en iyisi olduğuna inandık ve tüm enerjimizi o sistem üzerine yönelttik, ama sonra daha iyisinin var olduğuna ikna olduk ve bir takım majör değişikliklere gitmeye karar verdik.”

Yahu deseydiniz senin yazından alıntı yapacağız, daha bir düzgün çeviri yapardım.

Adamın dediği şu;

It's weird because this is exactly how we develop every single game. You have to go all in with a system. You have to believe in it and sell it and make it absolutely certain it's the best it can be... until you figure out it's not and throw it away and go with the new better solution you just realized was better. You don't half !@# something or noodle around testing possible theories, you find the best solution you can and you go after it full force, because that's really the only way you can successfully test it and see if the electric fence has any weaknesses.

Aslında fena özetlememişim. "All in" dediği pokerde rest anlamına geliyor. Bütün varını yoğunu ortaya koymak anlamında. Oyunu geliştirebilmek için elinizdeki sistemin en iyisi olduğuna inanırsınız ve her şeyinizi o sistem üzerine yatırırsınız. Ta ki gün gelip aslında o sistemin en iyisi olmadığını anlayana kadar. O zaman elinizdeki her şey ile daha iyi çözüme dönersiniz zira ancak bu şekilde oyunu tam anlamıyla test edebilirsiniz diyor.

Hep bardağın boş tarafına bakmayalım. İlerleyen notlarda Bashiok Jay Wilson'un makalesinde anlattığı değişiklikler aslında yapıldı ve hemen hemen bitti diyor. Listelenen fikirler bugün aklımıza geldi de üzerlerinde çalışmaya başlamış değiliz, çoktan oyuna entegre edilmeye hazır diyorlar. Diğer değişiklikler için de belli bir mesafe kat edilmitir diye umut ediyorum. Haziran sonu, hatta belki daha erken bir tarihte oyunun çıkması bence mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efrâsiyab

Arkadaşlar benim bi sorum var. Betayı indirdim battlenet' ten üylik aldım girdim ama there is no diablo 3 license attached to this account hatası alıyorum neyin nesi bu hata ?

Orijinalden alıntı: -erna-
    mamundadan diablo yu indiren arkadaşlar
    yapmanız gerekenleri söylüyorum

diablo3 exe yi masaüstüne kısayol oluşturun
    sonra onun özelliklerine girip kısayol dan diablo3.exe" nin yanına bir boşluk bırakıp tırnaklar olmadan "-launch -auroraaddress localhost:1345" ekleyin
    sonra mooerge.exe yi açın da sonra da diablo 3 kısayolunu çalıştırın
    accounta da tırnaklar olmadan "test@" yazın şifreyi sallayın

barbarı gördüm daha oynamadan hemen alt tabla size bunları aktarayim dedim

hocam üyelik almana gerek yoktu bunları uygulayıp girecektin

• beta'ya para verenler bir yana da,
    blizzard annual olayıyla diablo3'ü bir nevi satmadı mı?
    annual alanlara haksızlık olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Hediye Diablo veriyorsun, tarih verdiğin tarihler arasında dediklerin çıkıyor..

Kimsin sen ? Blizzard'damı çalışıyorsun ?

• Diablo 2 oynarken yıllarca keşke Diablo 3 yapılsa diyorduk.Resmen iç geçirip gecelerce manowar dinliyorduk gaza gelip.Duyuldukdan sonra bile kaç sene geçti ve ben hala oyunu deli gibi bekliyorum.Evet içimde o barbar hala var .Çıkıcak ulan bu oyun çıkıcak işde yapılıyor illa biticek ve ben barbarıma kavuşucam orta dünyada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiLoN -- 20 Ocak 2012; 23:07:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Romulus]

quote:

Arkadaşlar benim bi sorum var. Betayı indirdim battlenet' ten üylik aldım girdim ama there is no diablo 3 license attached to this account hatası alıyorum neyin nesi bu hata ?

sonra onun özelliklerine girip kısayol dan diablo3.exe" nin yanına bir boşluk bırakıp tırnaklar olmadan "-launch -auroraaddress localhost:1345" ekleyin

oynanıyor mu hocam böyle

• Betada anti aliasing yokmuş. O yüzden grafikler kötü gelmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

quote:

quote:

oynanıyor mu hocam böyle

evet hocam oynanıyor ama baya eksiklikler var kötü gelebilir sadece ortam nasıl diye bakmak için denenir yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

quote:

quote:

oynanıyor mu hocam böyle

evet hocam oynanıyor ama baya eksiklikler var kötü gelebilir sadece ortam nasıl diye bakmak için denenir yani

adamları felan öldürebiliyor muyuz hocam..

• quote:

@test yazıp şifreyi sallıyorum hata veriyor.şifre bulunamadı yazıyor ingilizce nedendir acaba ?

• @test değil test@ yazman lazım
  • 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.