Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.502
Cevap
74
Favori
1.546.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salih ! bi armor çek ordan güzel abime be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 1 Ağustos 2011; 14:46:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

witch doctor akar

Hocam BattleNet'de eklesem sizi oyun çıkınca ayıp olmaz inşallah. Üstüne para verseler tövbe oynamam Witch Doktor, ama velev ki crowd control ondaysa Nightmare'de kişnememiz kaçınılmaz. Damaj veren bir karakterle peşine takılıp vuralım PvE'nin beline beline.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

ekşiden alıntı:

- mesleğin nedir senin evladım?
    ~ serbest ticaretle uğraşıyorum teyze.
    - ooo maşallah maşallah. ne satıyorsun bakayım?
    ~ rune satıyorum, gem satıyorum, unique armor satıyorum.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 1 Ağustos 2011; 16:20:38 >

• Diablo 3 bana 1 ve 2 kıyasla biraz karışık geldi. Diablo 2-1, Daiablo 3 karşılaştırması yapacak olursak diablo 1 ve 2 oyanyış bakımından daha kolay gözüküyor yani t ye basıyoruz skiller c basıyoruz karakter özellikleri ı/i basıyoruz karaktere ulaşıyorduk oyun neredeyse sırf bundan ibaretti (nerdeyse diyorum battle.net olayı biraz daha farkı sing. için konuşuyorum) Diablo 3'e bakarsak skillerden tutun HP'ler İtemlerden tutun Hirelings'e kadar büyük bi değişiklik olmuş. Büyük bir kombinasyon söz konusu. Ha şikayet etmiyorum bu sayede daha uzun bir süre diablo oynayabiliriz.Sadece karışıklık söz konusu olacak. Benim şuan tek korktuğum umarım internet oyunu olmaz insanlar oyunun zevkinden çok item bulup satmaya çalışacaklardır. (diablo 2'de de item satma söz konusuydu kötü bir şey demiyorum benim kastetdiğim Knight vb. oyunlar gibi) Örneğin ben ilk olarak eğer single olursa single oynarım. olursa diyorum olmama ihtimalide varmış yani sadece internet üzerinden oynayabilicekmişiz. Tabii ne kadar gerçek ne kadar sahte orası tartışılır. Görüntülere artık laf atmıyorum iyiye doğru gidiyor sevdim keratayı açıkcası.

• İçimde sonu DNF olacak gibi bir his var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

İçimde sonu DNF olacak gibi bir his var.

Banlarım kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goooo

Diablo 3 bana 1 ve 2 kıyasla biraz karışık geldi. Diablo 2-1, Daiablo 3 karşılaştırması yapacak olursak diablo 1 ve 2 oyanyış bakımından daha kolay gözüküyor yani t ye basıyoruz skiller c basıyoruz karakter özellikleri ı/i basıyoruz karaktere ulaşıyorduk oyun neredeyse sırf bundan ibaretti (nerdeyse diyorum battle.net olayı biraz daha farkı sing. için konuşuyorum) Diablo 3'e bakarsak skillerden tutun HP'ler İtemlerden tutun Hirelings'e kadar büyük bi değişiklik olmuş. Büyük bir kombinasyon söz konusu. Ha şikayet etmiyorum bu sayede daha uzun bir süre diablo oynayabiliriz.Sadece karışıklık söz konusu olacak. Benim şuan tek korktuğum umarım internet oyunu olmaz insanlar oyunun zevkinden çok item bulup satmaya çalışacaklardır. (diablo 2'de de item satma söz konusuydu kötü bir şey demiyorum benim kastetdiğim Knight vb. oyunlar gibi) Örneğin ben ilk olarak eğer single olursa single oynarım. olursa diyorum olmama ihtimalide varmış yani sadece internet üzerinden oynayabilicekmişiz. Tabii ne kadar gerçek ne kadar sahte orası tartışılır. Görüntülere artık laf atmıyorum iyiye doğru gidiyor sevdim keratayı açıkcası.

Single yine olacak ama onuda oynamak için internet bağlantısı olması lazım.

• quote:

Diablo 3 bana 1 ve 2 kıyasla biraz karışık geldi. Diablo 2-1, Daiablo 3 karşılaştırması yapacak olursak diablo 1 ve 2 oyanyış bakımından daha kolay gözüküyor yani t ye basıyoruz skiller c basıyoruz karakter özellikleri ı/i basıyoruz karaktere ulaşıyorduk oyun neredeyse sırf bundan ibaretti (nerdeyse diyorum battle.net olayı biraz daha farkı sing. için konuşuyorum) Diablo 3'e bakarsak skillerden tutun HP'ler İtemlerden tutun Hirelings'e kadar büyük bi değişiklik olmuş. Büyük bir kombinasyon söz konusu. Ha şikayet etmiyorum bu sayede daha uzun bir süre diablo oynayabiliriz.Sadece karışıklık söz konusu olacak. Benim şuan tek korktuğum umarım internet oyunu olmaz insanlar oyunun zevkinden çok item bulup satmaya çalışacaklardır. (diablo 2'de de item satma söz konusuydu kötü bir şey demiyorum benim kastetdiğim Knight vb. oyunlar gibi) Örneğin ben ilk olarak eğer single olursa single oynarım. olursa diyorum olmama ihtimalide varmış yani sadece internet üzerinden oynayabilicekmişiz. Tabii ne kadar gerçek ne kadar sahte orası tartışılır. Görüntülere artık laf atmıyorum iyiye doğru gidiyor sevdim keratayı açıkcası.

E tamam gene Skills paneli, gene Envanter, gene Karakter paneli var. Hireling paneli de öyle. Neresi karışık geldi anlamadım açıkçası. Single Player olacak, kimse olmayacak demiyor. Sadece hile yapılamaması için karakterler internette tutulacak. Yani internete bağlı olarak oynayacaksın Single Player'ı.

@FIRTINA
    Korsanı internete bağlanmadan karakter dosyalarını lokalde tutan bir sistemle olabilir ancak gibime geliyor. Öyle olursa da AH'yi, Arena'yı ve Closed BNet'i unutun.

• quote:

E tamam gene Skills paneli, gene Envanter, gene Karakter paneli var. Hireling paneli de öyle. Neresi karışık geldi anlamadım açıkçası. Single Player olacak, kimse olmayacak demiyor. Sadece hile yapılamaması için karakterler internette tutulacak. Yani internete bağlı olarak oynayacaksın Single Player'ı.

Onu demiyorum yine aynı özellikler bulunacak benim dediğim işler diablo 1 ve 2 kadar basit olamayacak. skiller bildiğimiz gibi hop buna 2 bastım diğerine 3 basayım cinsinden değil kombinasyon meselesi olacak. Yani ben bu skili geliştireyim biraz özelliği bu olsun gibi.Diablo 2 de de skilerde kombinasyon meselesi vardı ama sadece skiller birbirinin gücünü arttırıyordu. Single konusunu ise ekşide okudum tam bir bilgim yok bişey diyemem. Yani kısacası Diablo 3 tam bir kombinasyon oyunu olacağına benziyor. Oynamadan bişey diyemem.

• beta olayını heroes 6 gibi yapsalar ya hemen alırım
  • röportajda oyunun kapalı mekanlarda geçeceği sölendi fakat gameplaylerde açık mekanlarda vardı..umarım sadece kapalı mekanlarda zindanlarda geçmez oyun..
  • quote:

Hocam bu oyunun sonu asla knight online gibi olamaz.Onda yapımcı şirket neredeyse oyunun içinde illegal yazılım kullanmaya tam destek veriyor.Bu sayede kullanıcılar oyunda hile yaparak oyun parası toplayip satıyor.Blizzard in kaç yıl gecmesine ramen oyunlarına ne kadar değer verdiğini biliyoruz.Yani blizzardin bunu yapması,imkansız.

• bu AH olayı küçük bir detay değil bence. oyunun ekonomisinden tut boss'ların zorluğuna, oyunun casual/hardcore dengesine her şeye zarar verebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Ben oyunun bu sene çıkacağı kanaatindeyim.

Blizzard resmi olarak 2011 yılında bir oyun çıkarmayacağını açıkladı :)
    2012 önce diablo 3 ki en erken ilk bahar bence, starcraft 2 nin exp ide belki yıl sonuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Ben oyunun bu sene çıkacağı kanaatindeyim.

Blizzard resmi olarak 2011 yılında bir oyun çıkarmayacağını açıkladı :)
    2012 önce diablo 3 ki en erken ilk bahar bence, starcraft 2 nin exp ide belki yıl sonuna.

Blizzard öyle bir açıklama yapmadı,yanlış bilgilendirme yapmayalım ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRTINA -- 1 Ağustos 2011; 18:09:00 >
  • AH nin tek dezavantajı PvP de ortaya çıkar. Parası bol olan item alıp PvP de herkesi rahatça kesebilir. Onun dışında ben pek bir zararını görmüyorum. Bunu Blizzard yapmasa bile zaten insanlar ebay gibi sitelerden item satışı yapacaklardı parası olan bu sefer oradan alacaktı. Zamanı bol olan battle.net ten çıkmayanlar iyi para kazanabilirler.
  • Betasının korsanının çıkması en fazla 1 gün alır. Bir tane sanal server yapacaklar. Herkesin kendi pc'sinde çalışan. Oyun bnete bağlandım zannederken oraya bağlanacak. E tabi bu server sizin bilgisayarınız olduğu için de karakterler yine sizin bilgisayarınızda saklanacak.

Daha önce bir çok oyunda yaptılar bunu bkz.. Assasins Creed, 2 Star Craft 2. Korsan hikaye olacak diye bir durum yok yani. Korsan her türlü olur yine.
  • Arada bir PvP turnuvası düzenlese Blizzard,ki eminim düzenler,ondan ödül olarak 20 dolar hediye çeki verilse Diablo için,güzel birşey olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyraél

Arada bir PvP turnuvası düzenlese Blizzard,ki eminim düzenler,ondan ödül olarak 20 dolar hediye çeki verilse Diablo için,güzel birşey olabilirdi

Blizzard böyle bir şey yapmayacağını söyledi, PvP nin resmiyet kazanmasını , e-spor'a dönüşmesini istemiyorlar ve bunu desteklemeyecekler.
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.