Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.502
Cevap
74
Favori
1.546.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Orijinalden alıntı: Tyraél

Arada bir PvP turnuvası düzenlese Blizzard,ki eminim düzenler,ondan ödül olarak 20 dolar hediye çeki verilse Diablo için,güzel birşey olabilirdi

Blizzard böyle bir şey yapmayacağını söyledi, PvP nin resmiyet kazanmasını , e-spor'a dönüşmesini istemiyorlar ve bunu desteklemeyecekler.

Hadi be.
  • bu ah olayını bende beğenmedim çoğu kişi pvp kısmını düşünmüyor ancak parayı bastıran itemi dizip arena da ağlatacaktır. Geri kalan düşürmeye çalışacak ya da gold ile satın alabilirse anca.

@Fabrice

ne demek hocam ben ve yaratıklarım herkesin yardımına koşarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

bu ah olayını bende beğenmedim çoğu kişi pvp kısmını düşünmüyor ancak parayı bastıran itemi dizip arena da ağlatacaktır. Geri kalan düşürmeye çalışacak ya da gold ile satın alabilirse anca.

@Fabrice

Ağlatsın, Diablo 3 hiç bir zaman PvP odaklı bir oyun olarak tasarlanmadı ki, Diablo 3 = PvE, Jay Wilson üstüne basa basa söyledi bunu blizzcon'10 da taa ekimde.
  • Blizzard önce serverlarında hile/bot kullandırtmayacağının garantisini versin. Diablonun sicili bu konuda çok kötü. Temiz bir server benim gözümde oyunun kendisinden daha önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

AH nin tek dezavantajı PvP de ortaya çıkar. Parası bol olan item alıp PvP de herkesi rahatça kesebilir. Onun dışında ben pek bir zararını görmüyorum. Bunu Blizzard yapmasa bile zaten insanlar ebay gibi sitelerden item satışı yapacaklardı parası olan bu sefer oradan alacaktı. Zamanı bol olan battle.net ten çıkmayanlar iyi para kazanabilirler.

Rating sistemi getirirler PvP lere. Herkesin rating'i olur yaptığı maç sayısı win/loss oranı frag death oranına göre artar veya azalır.

Matchmaking sistemiyle ister takımlı olsun ister duello olsun de herkes kendi rating'indeki adamlarla eşleşir. Böylece PvP'de parayı basanlarla basmayanlar arasındaki dengesizlik bir nebze engellenmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 1 Ağustos 2011; 19:20:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

AH nin tek dezavantajı PvP de ortaya çıkar. Parası bol olan item alıp PvP de herkesi rahatça kesebilir. Onun dışında ben pek bir zararını görmüyorum. Bunu Blizzard yapmasa bile zaten insanlar ebay gibi sitelerden item satışı yapacaklardı parası olan bu sefer oradan alacaktı. Zamanı bol olan battle.net ten çıkmayanlar iyi para kazanabilirler.

Rating sistemi getirirler PvP lere. Herkesin rating'i olur yaptığı maç sayısı win/loss oranı frag death oranına göre artar veya azalır.

Matchmaking sistemiyle ister takımlı olsun ister duello olsun de herkes kendi rating'indeki adamlarla eşleşir. Böylece PvP'de parayı basanlarla basmayanlar arasındaki dengesizlik bir nebze engellenmiş olur.

Rating sistemi olmayacak, win/loss oranı olmayacak, rating diye bir şey olmayacak , beyler şu oyunu artık PvP üstüne düşünmeyin, Diablo 3 = PvE bu kadar basit.

• Ben hala aynı Beta kayıt hatasını alıyorum 3-4 oyunum var orijinal Blizz'den 2'sini ekledim indirdiğimde hep hata alıyorum nedense dediğim gibi yeni formatladım PC'yi internet değişti hala aynı..İlla korsan mı yapacağız Beta olayını..O da olursa artık..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Rating sistemi olmayacak, win/loss oranı olmayacak, rating diye bir şey olmayacak , beyler şu oyunu artık PvP üstüne düşünmeyin, Diablo 3 = PvE bu kadar basit.

1. Şu anda olmaması olmayacağı anlamına gelmez. İlerde kullanıcılardan gelen istekler üzerine böyle bir sistemi getirebilirler.
    2. Blizzard kontrol etmeyi planladığı eşya, karakter pazarını çok daha canlı tutmak istiyorsa bunu yapmanın en iyi yolu PvP'nin oyunda önemli bir yere sahip olmasıdır.
    3. Diablo 2'den biliyorum bir çok insanın daha iyi bir eşyaya sahip olmas arzusunun nedeni PvP'dir. Rakamları sallıyorum şimdi ortalama bir HoTo 1 dolarsa. Perfect HoTo 10 dolardır. Kimse yaratıkları daha iyi keseyim diye perfect HoTo kasmaz. Duelde fark yaratmak için kasar.

bilmeyenler için: HoTo

• quote:

Orijinalden alıntı: mellun

Bu oyun wow gibi p2p değil bildiğim kadarıyla.Blizz bunun sütünü sağmak için nasıl bir ali cengiz oyunu yapacak merak ediyorum.Milleti soyacaz diye oyunun içine eder bu blizz.Activison bastırır, wow gibi oyunun içine ederler.1 sene falan ağız tadıyla oynasak bari.

Milleti soymak adamların düşüneceği en son şeylerdendir,zaten WoW dan dünyanın parasını kaznaıyorlar.
  • Zaten oyunun PvP sisteminin olmaması demek oyunun geleceğininde olmaması demektir, yani PvP kısılcak filan diye birşey yok, rank sistemide çok büyük ihtimal olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mellun

Bu oyun wow gibi p2p değil bildiğim kadarıyla.Blizz bunun sütünü sağmak için nasıl bir ali cengiz oyunu yapacak merak ediyorum.Milleti soyacaz diye oyunun içine eder bu blizz.Activison bastırır, wow gibi oyunun içine ederler.1 sene falan ağız tadıyla oynasak bari.

Blizzard, AH'de gerçek para karşılığıyla yapılan alışverişlerden komisyon keserek bu eksikliğini gidermek için ilk adımını atacak sanırım.
  • Umarım Starcraft 2 gibi 140 TL gibi bir fiyatla çıkmaz Diablo 3. Oyunu yasal sürüm olarak almayı kafama koydum ama 140 TL civarında çıkarsa fiyatı 90-95 TL gibi bir fiyata düşene kadar başka türlü çözüm bulacağım.
  • Beyler Rune sistemi nasıl oyunda Skillere katkı sağlayan Rune'lar var bildiğim kadarıyla 5 çeşit onun dışında D'deki gibi bir Rune düzeni var mı yok mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

bu ah olayını bende beğenmedim çoğu kişi pvp kısmını düşünmüyor ancak parayı bastıran itemi dizip arena da ağlatacaktır. Geri kalan düşürmeye çalışacak ya da gold ile satın alabilirse anca.

@Fabrice

Ağlatsın, Diablo 3 hiç bir zaman PvP odaklı bir oyun olarak tasarlanmadı ki, Diablo 3 = PvE, Jay Wilson üstüne basa basa söyledi bunu blizzcon'10 da taa ekimde.

pvp odaklı değil diyorsun da o zaman d2 deki gibi basit bir pvp sistemi yaparlardı öyle arena falan uğraşmazlardı büyük ihtimal wow daki gibi bir sistemi olacaktır öyle turnuvalar olmaz ama rating sistemi olacaktır.

• Beyler siz farazi konuşuyorsunuz ben size oyunun LEAD DESIGNER'ının söylediği şeyleri söylüyorum. Daha fazla açıklamaya gerek yok bence. Adam "Diablo 3 bir pve oyunudur , pvp değil" diyor siz halan rating sistemi gelecek diyorsunuz.

Arena sistemi de değişti zaten. Round bazlı değil artık,10 dakika boyunca ölen respawn olacak 10 dakika sonunda kim daha çok adam öldürmüşse o grup kazanacak.
  • Tamamda oyunda PvP olduğuna göre bi bildikleri var.
  • Oyunun yayınlanan son gameplay videosundaki görüntüyü pek iyi bulmadım inşallah orjinal çekim değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaqLe

Tamamda oyunda PvP olduğuna göre bi bildikleri var.

Oyunda PvP var evet ama sadece "var", oyundaki asıl amaç PvE, PvP sadece PvE'ye ara vermek isteyenler için çerez niyetine,daha ötesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRTINA -- 1 Ağustos 2011; 21:13:55 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EaqLe

Tamamda oyunda PvP olduğuna göre bi bildikleri var.

Oyunda PvP var evet ama sadece "var", oyundaki asıl amaç PvE, PvP sadece PvE'ye ara vermek isteyenler için çerez niyetine,daha ötesi yok.

Evet aynen böyle esas amaç pve diabloda her zaman için. Aslında nihai amaç item bulmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Umarım Starcraft 2 gibi 140 TL gibi bir fiyatla çıkmaz Diablo 3. Oyunu yasal sürüm olarak almayı kafama koydum ama 140 TL civarında çıkarsa fiyatı 90-95 TL gibi bir fiyata düşene kadar başka türlü çözüm bulacağım.

Dijital olarak alınabilir sanırım normal fiyata.
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.