Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (1862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.502
Cevap
74
Favori
1.546.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satın alıp deneyen var mı yeni sınıfı? Almayı düşünüyorumda..
  • Dün gece biraz oynadım 13 level e kadar gelebildim şimdilik. Doğal olarak tüm yeteneklerini göremedim. D2 de ki tadı vermedi şimdilik ama gene de almaya değer. Akşama 70 level olur daha detaylı yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnmr

Satın alıp deneyen var mı yeni sınıfı? Almayı düşünüyorumda..

Ben kesin alacağım inşeallah.

Şöyle tadını çıkara çıkara sindire sindire senaryo modundan başlayacağım. Herşeyi kendim keşfetmek istiyorum.
    Bu nedenle YouTube ve diğer medyalardan mümkün olduğu kadar oynanış videosu filan seyretmedim.
  • Bende almayı düşünmüyordum sabah 14.99 dolar battle.net gözüme sokarcasına reklam yapınca aldım.Daha deneme fırsatım olmadı akşam bakıcam artık.Kanatlar güzelmiş ama:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nanobot kullanıcısına yanıt
    Yalnız bir durum var; Türkiye'ninde dahil olduğu EU segmenti Euro dur $ ile almazsın muhtemelen 14.99 EUR ile aldın.
  • moz@ kullanıcısına yanıt
    Dolar ile aldım. Usa battle. net den

• nanobot kullanıcısına yanıt
    inş.sıkıntı olmaz.
  • moz@ kullanıcısına yanıt
    Diablo 3 ile Ros da bu şekilde almıştım.Bi sıkıntı olmamıştı Destiny 2 pre order bu şekilde geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nanobot

Diablo 3 ile Ros da bu şekilde almıştım.Bi sıkıntı olmamıştı Destiny 2 pre order bu şekilde geçtim.

Bende öle alim çünkü malum 15.00 $ ile 15.00 EURO Arasında 20 TL oynuyo
  • Hesabınız eu olarak kayıtlı ise, dolar üzerinden hediye olarak satın alın kendi hesabınıza hediye olarak gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

quote:

Orijinalden alıntı: nanobot

Bende öle alim çünkü malum 15.00 $ ile 15.00 EURO Arasında 20 TL oynuyo

O kadar değil yahu 7-8 TL bir şey oynuyor.
  • Global olduğu için dolar üzerinden alabilirsiniz, denendi %100 çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Global olduğu için dolar üzerinden alabilirsiniz, denendi %100 çalışıyor.

Evet test edildi onaylandı; bende bizzatihi o şekilde aldım.
  • Yeni WD açtım. Harvester set yapmayı planlıyorum da bana yardım edecek(boost) var mı

blackjace#21260

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 29 Haziran 2017; 15:33:55 >
  • yeni sezonun 20 temmuzda başlayacak olması çok kötü olmuş bütün hype ı öldürüyor kimse normal oyunda oynamak istemiyor necro u en kötü 1 hafta sonrasına falan koyar insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

yeni sezonun 20 temmuzda başlayacak olması çok kötü olmuş bütün hype ı öldürüyor kimse normal oyunda oynamak istemiyor necro u en kötü 1 hafta sonrasına falan koyar insan

Kesinlikle. Hangi akla hizmet böyle bir şey yaptılar acaba.

Bu arada Necromancer paketini oynayan arkadaşlar önerir misiniz ? Zevkli mi oynaması , 55 TL ye değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronaldinho62 -- 29 Haziran 2017; 21:24:55 >
  • ronaldinho62 kullanıcısına yanıt
    15 dolar'a legal hack. İskeletler tek atıyor
  • ronaldinho62 kullanıcısına yanıt
    biz tavsiye etmesek de blizzard ettirir. yeni şeyleri her zaman op yapar blizz reis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 30 Haziran 2017; 0:55:51 >
  • arkadaşlar merhaba diablo 3 e başlamak istiyorum Pc Diablo 3 Battlechest çıkmış eklenti paketiyle beraber kutulu almak istiyorum sorum şu oyunu birden çok pc ye kurabilir miyim çünkü yazlıkta ayrı pc varhem bu pc ye hem yazlıktakine kursam sorun olmaz dimi
  • Dün almış olduğum diablo3+ros battlechest paketini satmak istiyorum.oyun bana göre değilmiş malasef.
    hesap bütün detaylarıyla verilecektir.
    2 adet level 70 karakter ve 100 paragondur.
    19.99 yazıyor ama alırken 22,43 euro oluyor yani 90 tl ye aldım. 80 tl ye satılıktır.
  • 
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.