Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (1863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18611862186318641865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkutk84

arkadaşlar merhaba diablo 3 e başlamak istiyorum Pc Diablo 3 Battlechest çıkmış eklenti paketiyle beraber kutulu almak istiyorum sorum şu oyunu birden çok pc ye kurabilir miyim çünkü yazlıkta ayrı pc varhem bu pc ye hem yazlıktakine kursam sorun olmaz dimi

Sıkıntı olmaz birden den fazla bilgisayara yükleyebilirsin.
    Tavsiyem; Oyunu kurduğunda ( oynanabilir hale geldiğinde ) Diablo III klasörünü flash diske kopyala. Daha sonra kuracağın bilgisayara kopyala, sonra Bllizar'dın App.yükle bir problem olmaz ise çalışacaktır. Bu işlemi neden yaptık dersen yeni kuracağın bilgisayarda tüm oyunu indirecektir yukarıdaki işlemi yaparsan buna gerek kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

biz tavsiye etmesek de blizzard ettirir. yeni şeyleri her zaman op yapar blizz reis.

Haa..Haaa..!!! sesli güldüm Çok iyi ya..

• Ben 55 lira hem de steam indirimleri zamanı hayatta vermem. Oynayıp bitirmişim zaten, aynı şeyleri bir daha yapmak için neden 55 lira necro alayım. Çok pahalı, dolar yüzünden falan değil oyunun yarısı fiyatına satılıyor. Sezon da yok, bütün paragon levelleriyle zevksiz bir şekilde oynamak için almam. Belki sezon başladığında indirim gelirse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

quote:

arkadaşlar merhaba diablo 3 e başlamak istiyorum Pc Diablo 3 Battlechest çıkmış eklenti paketiyle beraber kutulu almak istiyorum sorum şu oyunu birden çok pc ye kurabilir miyim çünkü yazlıkta ayrı pc varhem bu pc ye hem yazlıktakine kursam sorun olmaz dimi

Tavsiyem; Oyunu kurduğunda ( oynanabilir hale geldiğinde ) Diablo III klasörünü flash diske kopyala. Daha sonra kuracağın bilgisayara kopyala, sonra Bllizar'dın App.yükle bir problem olmaz ise çalışacaktır. Bu işlemi neden yaptık dersen yeni kuracağın bilgisayarda tüm oyunu indirecektir yukarıdaki işlemi yaparsan buna gerek kalmaz.

cevap için teşekkürler son bir soru oyunu dvdden direkt kuramıyor muyuz sadece launcher mı var içerisinde yani dvd sini alsak bile oyunu netten mi indiriyoruz bir de dvd nin başına bir şey gelirse oyunu blizzard hesabından falan indirebiliyor muyuz daha önce kurduğumuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Ben 55 lira hem de steam indirimleri zamanı hayatta vermem. Oynayıp bitirmişim zaten, aynı şeyleri bir daha yapmak için neden 55 lira necro alayım. Çok pahalı, dolar yüzünden falan değil oyunun yarısı fiyatına satılıyor. Sezon da yok, bütün paragon levelleriyle zevksiz bir şekilde oynamak için almam. Belki sezon başladığında indirim gelirse.

Rmah kalkti oyun bitti benim icin. her yerde bahsediyorum bundan getir rmahi blizzort
  • SellYourSoul kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey gelmez artık, unutun. Ayrıca neden rmah istiyor bu millet ben anlamış değilim, yalnızca siz değil isteyen baya kişi okumuştum.

O marketin amacı bildiğimiz item alıp satma idi, üstümüzü düzmek için item almak istiyorsak gold kasmamız lazımdı. Şimdi de materyal kasacaksın, küp sayesinde üstünü düzersin. Aslında aynı şeyler ama bakış açısı.
    Ayrıca şunu şöyleyeyim, rmah varken ilk alım satım yapan adamlar yürüdü gitti bildiğimiz kapitalist düzen. Siz üzerinizi düzmek için gold kasacaktınız ama gold kasmak için de item'a ihtiyacınız vardı yani kısır döngü oluyordu, hem de oyunun doğasına aykırı. Diablo dediğin şey yaratık öldür loot yap ama adamlar saatlerini rmah'da geçiriyordu cart curt.

Kısaca havada bulut sen rmah'ı unut, oyunu nerede ne zaman bıraktın bilmiyorum ama şuanki haliyle gayet güzel. Diablo2'ye göre eksikleri halen var, yaptıkları şey diablo2'de bulunanları tek tek ekliyorlar misal necromancer... Eleştirilecekse bundan eleştiririm ben, o necro'yu da almam. Ben ek paket olsun, yenilik olsun bir şey beklerken yıl olmuş 2017 adamlar kaç yıl sonra (oyun 20 € necro 15€ ) bir karakter eklediler. Rmah düzenimi bozdunuz, ne güzel her itemden yüzdelik pay alıyordum rahat sömüremedim ben de böyle sömürürüm diyor blizzard.

• Beyler oyunu bayadir oynamiyorum . Oynadigim zamanki gibi hala birkac gunde full karakter diziliyor mu ? Millet gr 90 da felan hala item dusurmeye calisiyormu yani yoksa sirf paragon vs gem icin mi giriyorlar ? Ros dan beri bu kadar casual olmasi end game i cok sıkıcı yapmisti. End game dedigimizde diabloda 3 gunde yapiliyordu heralde ? Konsola almayi dusunuyorumda item dusurmeye calismiycaksam almiycam sanirim.

• quote:

quote:

quote:

cevap için teşekkürler son bir soru oyunu dvdden direkt kuramıyor muyuz sadece launcher mı var içerisinde yani dvd sini alsak bile oyunu netten mi indiriyoruz bir de dvd nin başına bir şey gelirse oyunu blizzard hesabından falan indirebiliyor muyuz daha önce kurduğumuz için

Sadece installer var onu kuruyorsun o da sadece diablo III ün temel bileşenlerini yükler bu da sadece 3 te biri bile değil, eninde sonunda Blizzard App. yükletiyor sana oradan indiriyor geri kalanı. Artık CD ve/veya DVD den kurulum yok denecek kadar azaldı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece installer var onu kuruyorsun o da sadece diablo III ün temel bileşenlerini yükler bu da sadece 3 te biri bile değil, eninde sonunda Blizzard App. yükletiyor sana oradan indiriyor geri kalanı. Artık CD ve/veya DVD den kurulum yok denecek kadar azaldı.

peki teşekkür ederim

• Diablo® III: Rise of the Necromancer çıkmış. 14.99 Euro. 62 TL gibi bir fiyata denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Diablo® III: Rise of the Necromancer çıkmış. 14.99 Euro. 62 TL gibi bir fiyata denk geliyor.

Evet yeni bir nefes yeni bir heves Sloganı ile
  • arkadaşlar 50 tl karşılığında diablo necromancer alabilirim size. direk biliz shoptan hediye gift olarak yollayacağim alacak arkadaşa.
  • Oyunu konsolda oynuyorum.gr 80 dondukten sonra bi ciktim baktim elimde 3k kusur dpsi olan silah bu hale geldi.Bu bug demi arkadaslar imkansiz yani boyle biseyin olmasi gir cik yaptin genede duzelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Erron Black

Oyunu konsolda oynuyorum.gr 80 dondukten sonra bi ciktim baktim elimde 3k kusur dpsi olan silah bu hale geldi.Bu bug demi arkadaslar imkansiz yani boyle biseyin olmasi gir cik yaptin genede duzelmedi

Hack li bir iteme benziyor. Oyunda o kadar yüksek dps li silah mevcut değil.

• arkadaşlar 46 tl karşılığında diablo necromancer alabilirim size. direk biliz shoptan hediye gift olarak yollayacağim alacak arkadaşa.
  • Erron Black kullanıcısına yanıt
    Kardeşim acaba silahın damage hala o kadar yüksekmi yoksa eski haline geldimi merak ettim gerçekten çok yüksek bir damagesi var şaşırtıcı bir iş

• Merhaba dostlar.

Az önce BattleChest+Necromancer satın aldım (PC). Diablo serisine tamamen yabancıyım. Serinin 1. ve 2. oyununu hiç oynamadım. Açıkçası 3. oyunuda oynadığım söylenemez. Kapsamlı olarak videolarını izledim ve aldım.

Aktif bir Türk klanı arıyorum. Ayrıca benimle birlikte oynamak isteyen arkadaşlar varsa onlarda bilgisini bıraksın denk geldikçe oynarız.

BattleTag: Tekinalp#21897

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 9 Temmuz 2017; 21:59:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKINALP

Merhaba dostlar.

Az önce BattleChest+Necromancer satın aldım (PC). Diablo serisine tamamen yabancıyım. Serinin 1. ve 2. oyununu hiç oynamadım. Açıkçası 3. oyunuda oynadığım söylenemez. Kapsamlı olarak videolarını izledim ve aldım.

Aktif bir Türk klanı arıyorum. Ayrıca benimle birlikte oynamak isteyen arkadaşlar varsa onlarda bilgisini bıraksın denk geldikçe oynarız.

BattleTag: Tekinalp#21897

Donanım Haberde Formunda en aktif bizim klan olsa gerek.
  • D1 ve 2 yi oynadım. yukarıda klan falan demişsiniz ne o online oyun mu bu. eskilerde ki gibi tek kişi oynanmıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: IchigoKurasaki

Kardeşim acaba silahın damage hala o kadar yüksekmi yoksa eski haline geldimi merak ettim gerçekten çok yüksek bir damagesi var şaşırtıcı bir iş

Hala ayni damage hocam degismedi . Bu tarz buglar yuzunden oyundan sogudum.Ayrica konsol surumunde hile var,girmiyorum fazla artik zaten

• 
Sayfa: önceki 18611862186318641865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.