Şimdi Ara

Diablo III [ANA KONU] (1861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.503
Cevap
74
Favori
1.546.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ilk hesap oluştururken girdiğim bilgilerin tamamını bilgisayarımda saklıyordum ama hard disk yanınca hepsi uçtu gitti dostum.aklımda kalan birşeyde olmadığı için o hesaptan umudu kestim geriye tek kalan kutulu tertemiz bir şekilde bekleyen d3'ün kendisi.başkada bir şey yok sağlık olsun, bi 100 tl daha feda olsun Diabloya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

Valla ilk hesap oluştururken girdiğim bilgilerin tamamını bilgisayarımda saklıyordum ama hard disk yanınca hepsi uçtu gitti dostum.aklımda kalan birşeyde olmadığı için o hesaptan umudu kestim geriye tek kalan kutulu tertemiz bir şekilde bekleyen d3'ün kendisi.başkada bir şey yok sağlık olsun, bi 100 tl daha feda olsun Diabloya

Sadece İsim soyisim yeterli hocam.

Onu yanlış girdiyseniz kurtarılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

Battle.net hesabim satiliktir. Hots hesabinda 10 karakter falan eksik, 200 kusur level (daha detayli bir sekilde bakip soyleyebilirim), Overwatch hesabi 180 kusur level, WoW hesabina Legion alinmistir, TN ve Sylvanas serverlarinda 100-110 karakterler mevcuttur fakat fazla oynanmamistir, Diablo hesabinda ek paket dahildir. Hepsi icin istedigim fiyat 200 TL. Referans mevcuttur, tum bilgilerle teslim edilecektir.

Hala gunceldir.
  • Selamlar

Ros almayan lvl 60 oyuncular için uber boss'a halen girilebiliyormu yoksa ek paketle birlikte yalan mı oldu bilgisi olan?
  • Diablo 3 Ros + hesap alınacaktır.

Necromancer patch olmalı. Digital Deluxe sanırım.

Standart ros değil. PM atın görüşelim
  • Arkadaşlar Necromancer karakteri gelmedi mi henüz bende görünmüyor da ?
  • Herkese merhaba.İlk kez Diablo oynayacağım da Reaper of Souls key alsam direk oynayabiliyor muyum yoksa oyunun ana sürümü de olmak zorunda mı?
  • SPHAR3X kullanıcısına yanıt
    ana sürümü almak zorundasın.
  • Haftaya çıkıyor Necromancer packi. 27.06.2017

Fiyatı 15$ olarak belirlemişler. Bu kadar içerik için pahalı bence
  • speedymaster S kullanıcısına yanıt
    Peki sizce değer mi? Oyunu nedense son dönemde oynayan çok az diye biliyorum.Herkes sıkıcılığından şikayetçi.Ama nedense benim yıllardır bir sempatim var ha bu gün ha yarın oynarım diye hep bekledim durdum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPHAR3X kullanıcısına yanıt
    Bence değmez bir karakter için bile 15 dolar isteyen paragöz bir firma. Ve yaptıkları oyunun Diablo serisiyle alakası yok. Diablo II remasterd sürümü gelecekmiş.. eğer güzelim oyunu rezil etmezlerse onu alır oynarsınız. yine de siz bilirsiniz.
  • speedymaster S kullanıcısına yanıt
    Aslına asıl beklediğim Lost Ark Online ama bir türlü çıkmadı gitti.O piyasada olsa Diablo yerine onu alırdım fakat şimdi tek alternatif gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Aslına asıl beklediğim Lost Ark Online ama bir türlü çıkmadı gitti.O piyasada olsa Diablo yerine onu alırdım fakat şimdi tek alternatif gibi duruyor.

Necromancer alıp almama hususunda birşey söyleyemem; Fakat Diablo III + ROS kesinlikle paranın karşılığını verceğini ve türünün en iyi örneği olduğundan eminim karar tabiki senin.
  • rmah kaldirmasalar iyiydi ama o kalkinca oyunun benim icin heyecani gitti. oyunu almamda onemli bir faktordu o. sonradan kaldirmalari cok kotu oldu, para iadesi hakki tanisalardi bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

rmah kaldirmasalar iyiydi ama o kalkinca oyunun benim icin heyecani gitti. oyunu almamda onemli bir faktordu o. sonradan kaldirmalari cok kotu oldu, para iadesi hakki tanisalardi bari

Kesinlikle.Yine ara ara girip oynuyorum da o ilk zamanki tadın %10'u bile yok.Onu bunu geçtim bari eşyaların trade özelliğini kapatmasaydınız.
  • moz@ kullanıcısına yanıt
    15 dolara değer / değmez tamamen kişilere bağlı bişey. Ben son pack çıktıktan sonra bir kaç sefer deneme yapanlardanım. Sonra 2 yıl bıraktım oyunu. 10. sezonun ortasında tekrar char açıp başladım. Oyuna çok şey gelmiş. Önceden bir item için kasma vardı. Oda bir süre sonra sıkıcı hale geliyordu. Şimdi amacı genişletmişler. Amaç greater riftlerde en iyi 1000 yapmak ama bunun için bounty yapmalı, rift yapmalı, bu esnada gemleri arttırmalı. İtemleri geliştirirken canai cube ile priminal ancient bulmaya çalışma. Arada sırada çıkan hoplayıp çıkan goblinler vs... çok yönlü ve eğlenceli bir oyun olmuş. Diablo Jay Wilson ile değilde şuanki versiyonla çıkmalıydı.... Çünkü şuanki ekosistemde, rmahde gider. Herşey dengeli. İçerik amaca göre zengin ve farm yaparken gelen itemler de güzel olduğunda rmah'de değerlendirebilirsin...

Benim şahsi görüşüm nacromancer sınıfı için ve yeni güncellemeyle challenge rift ile daha da zenginleşecek(challenge rift 15$ dışında). Yeni sınıfla yeni içerikleri oynamak hoş olur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

rmah kaldirmasalar iyiydi ama o kalkinca oyunun benim icin heyecani gitti. oyunu almamda onemli bir faktordu o. sonradan kaldirmalari cok kotu oldu, para iadesi hakki tanisalardi bari

Kesinlikle.Yine ara ara girip oynuyorum da o ilk zamanki tadın %10'u bile yok.Onu bunu geçtim bari eşyaların trade özelliğini kapatmasaydınız.

Belki D4 te artik ciakcaginda ne heyecan yapmistik be, demosunu oynayip duruyordum en tatli yerleri oralariymis meger

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Belki D4 te artik ciakcaginda ne heyecan yapmistik be, demosunu oynayip duruyordum en tatli yerleri oralariymis meger

Hocam D4 çıkana kadar çoluğa çocuğa karışırım herhalde ben.

• Beyler ekleyin beraber oynarız.

LucasAuAn#2117
  • 
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.