Şimdi Ara

Diablo II LOD 1.11 * 02/08/2005 * (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
27.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    help me !!! pls me!!!
  • arkadaşlar d2lod 1.11 crack lazım
    battle neti tatmak istiyorum
    yollayabilirmisiniz
  • Bu forumda crack, mırack işleri olmaz, konuşulmaz. Kurallara dikkat edelim.
  • Crackle giremezsin battlenet e. sadece single oynarsın veya bazı sitelerdeki diablo 2 lod serverlarında oynayabilirsin. Orjinal alman lazım battleneti tatman için.

Buarada ben de battlenette US-East Ladder da senelerdir oynuyorum. Bu serverda olan arkadaslar varsa yardımcı olabilirim her konuda (quest, item vs..) lvl 90 üstü hammeradin, smiter, light sorc, trapsin, amazon, elemental ve shapeshifting druid, barbarian ne isterseniz mevcuttur :))

quote:

Orjinalden alıntı: sharapnel

arkadaşlar d2lod 1.11 crack lazım
    battle neti tatmak istiyorum
    yollayabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirra -- 7 Aralık 2006; 5:32:34 >
  • arkadaslar banada verebilirmisin 1.11v cracki
  • arkdaslar sankı bırı bu forumda diablo 3 un cıkacagını falan solemıstı ya yalanmıs acaba ??????
  • BEN GEÇEN YIL DİABLO LOD OYNAMIŞTIM. HİLELERİN EN AYRINTISINI KADAR YAPIYORDUM SKİLLERİ LEVELLERİ...VS MAKSİMUMDA OYNADIM YALNIZ OYUNUN SONUNDAKİ YARATIĞI ÖLDÜRECEKKEN OYUN HATA VERİP KAPANIYORDU BENDE SIKILDIM Bİ DAHA OYNAMADIM. AMA EN DANDİK SİLAHA BİLE ÇEŞİTLİ BÜYÜLER VE LEVELLER YÜKLÜYORDUM... HEY GİDİ GÜNLER...!!!
  • DEMEYİ UNUTTUM. ŞU OYNUNUN SONUNDAKİ YARATIĞIN VİDEOSUNU NETTEN BULAN OLURSA VE BANA SÖYLERSE MEMNUN OLURUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: bestercan

BEN GEÇEN YIL DİABLO LOD OYNAMIŞTIM. HİLELERİN EN AYRINTISINI KADAR YAPIYORDUM SKİLLERİ LEVELLERİ...VS MAKSİMUMDA OYNADIM YALNIZ OYUNUN SONUNDAKİ YARATIĞI ÖLDÜRECEKKEN OYUN HATA VERİP KAPANIYORDU BENDE SIKILDIM Bİ DAHA OYNAMADIM. AMA EN DANDİK SİLAHA BİLE ÇEŞİTLİ BÜYÜLER VE LEVELLER YÜKLÜYORDUM... HEY GİDİ GÜNLER...!!!

hileli oyun renksiz bi güle benzer kafiyeyi tutturamadım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Arkadaşlar bu oyunda jewel diye birşey duydum.Nedir bu jewel ler.Bir çeşit item ama ne itemi?

Jewel soketli eşyalara takılan itemlerdir

Bazı jeweller çok güzel özellikler çıkabiliyor mesela benim soccorers karakterimin cold skill'i %5 artırıyordu yada oldukça yüksek resistans veren Jewellerde vardır,artık şansına kalmış ne tip jewel düşeceği
  • Benim bir arkadas hack esyalar indirmisti ve Hell zorluk derecesinde Baal's karsısında sadece kılıcımı kaldırıyodum hemen ölüyorduama oyunun zevki pek olmuyordu gerci birde hile degmemis gül gibi assains karakterim vardı Wolverine gibi dagıtıyorduk ortalıgı
  • 2 ile fazla uğraşmayın 3 geliyor yakında :D
  • SLIPKNOT banada diablonun 1.1 crackini yollayabilir misin acaba
    Sendeki crackle ip uzerinden sorunsuz oynanabiliyor degilmi
  • genemi hortladı bu konu. 2.ci dirilişi bunun

bu arada crack serial paylaşımı yasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Will -- 17 Mart 2007; 18:16:25 >
  • diablo v1.11b yi yukledim oyunu acabiliyorum fakat multiplayer oynayamıyorum ip uzerinden arkadaslarla oynamayı denedik ama baglanmadı bircok sey denedik ama olmadı bu konu hakkında bir fikri olan varmı acaba
  • bende crack istiyorum 1.11in
  • Beyler Adamları Neden Bu Kadar Ugrastırıyorsunuz Pm Falan Adam Gibi Link Koyup Verin
    Buyrun Beylerhttp://rapid.share.com/files/23834992/Game.exe rapid.share yazan yerin ortasındaki noktayı kaldırınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overmedia -- 1 Nisan 2007; 19:43:33 >
  • ya beyler biride bana atabilir mi 1.11 crack?
  • Ya beyler plz orjinal exe. ve 1.11 patchi atın ya da hiç olmadı verin ıp adresinizi birlikte oynayalım ltf diablo hastasıyım 40 assas beklio can sıkıntısından ölüyorummm
  • Selam diablocular daha yeni üye oldum da
    Ya kardeşim sende 1.11 crack i varmış sanırım ben bi yerden indirdim yükledim ama virüslü dedi kullanamadım da :( sende varsa bi zahmet yollasan (: hadi kalın diabloyla
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.