Şimdi Ara

Diablo II LOD 1.11 * 02/08/2005 * (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
27.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim merak ettiğim şey şu; 1.11 patchi ile olan portal açılma key topalama olayı single da olmuyor ya, onu single olabilecek hale getirmek mümnkün değilmi?

Çünkü daha önceki bir patchte ortaya çıkan "über diablo" olayını ben single da başarmış ve anniulusmüydü neydi o charmıda düşürmüştüm über diablodan. Birkaç ek dosya falan konuyordu diablo2 klasörüne ve über diablo yaratılıyordu singleda. İşte bunun gibi bir durum söz konusumu şimdi?
  • HORT.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Benim merak ettiğim şey şu; 1.11 patchi ile olan portal açılma key topalama olayı single da olmuyor ya, onu single olabilecek hale getirmek mümnkün değilmi?

Çünkü daha önceki bir patchte ortaya çıkan "über diablo" olayını ben single da başarmış ve anniulusmüydü neydi o charmıda düşürmüştüm über diablodan. Birkaç ek dosya falan konuyordu diablo2 klasörüne ve über diablo yaratılıyordu singleda. İşte bunun gibi bir durum söz konusumu şimdi?

über diablo nasıl yaratılıyodu dosyaları yollayabilirmisin weya warsa link
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manero

HORT.

güzel konu hortlatmıssın.

hakketen o über diablo single da nasıl cıkarılıyor?
  • beyler şu diabloyu ilk çıktığından beri oynarım. Diablo I, exp. paketi Hellfire, sonra Diablo II ve yine exp. paketi Lord Of Destruction. sadece nerdeyse hiç net üzerinden oynamadım. orjinal cd de var. ama bir türlü netten oynamak fırsat olmadı. bir kere bir serverdan oyuna katıldım onda da sanırım yabancı serverdı pek istenmedim ve çıktım. hala türkiye'de oynayan var mı nette ? hangi oyunlar Türk oyunları ?
    bu arada bir korkum da single playerda aylar yıllar boyunca çıkarttığım eşyaların hacklenmesi böyle birşey söz konusu olur mu ? cevaplar için şimdiden teşekkürler. Bu arada her zaman paladinle oynarım. daha önce single da editsiz yapmış olduğum 91 level pladin vardı şimdi de level 77 var yine hilesiz hurdasız
  • quote:

Orjinalden alıntı: piankhy1

beyler şu diabloyu ilk çıktığından beri oynarım. Diablo I, exp. paketi Hellfire, sonra Diablo II ve yine exp. paketi Lord Of Destruction. sadece nerdeyse hiç net üzerinden oynamadım. orjinal cd de var. ama bir türlü netten oynamak fırsat olmadı. bir kere bir serverdan oyuna katıldım onda da sanırım yabancı serverdı pek istenmedim ve çıktım. hala türkiye'de oynayan var mı nette ? hangi oyunlar Türk oyunları ?
    bu arada bir korkum da single playerda aylar yıllar boyunca çıkarttığım eşyaların hacklenmesi böyle birşey söz konusu olur mu ? cevaplar için şimdiden teşekkürler. Bu arada her zaman paladinle oynarım. daha önce single da editsiz yapmış olduğum 91 level pladin vardı şimdi de level 77 var yine hilesiz hurdasız

sorunun yanıtı burda. bu serverda baya türk var. sürekli artiyor. ismini listeye yazdırmayanlarda var.

• 1.11b crack nerden bulabilirim.
    Saygılar...
  • Beyler 1.11b crack paylaşabilecek olan varmı?
  • @bade

E-posta attım.

@Yuyushi

Özel ileti yolladım.

quote:

Tuğer hocam bana da bir zahmet atar mısın?

Diablo işine yeni giriyorum da ,bir de zahmet olmassa Multi oynamak için (Betlla net mesela) ne yapmama gerektiğini söyleyebilir misin?

Tamamdır ancak Polwenan'nın verdiği bağlantının yanında bir anlamı oluyor mu bilemem. 1.10 denmiş orada.

Polwenan hocam imzandaki bağlantıyı
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_7116028/tm.htm][u]Online Diablo 2 İçin Tıkla[/u][/link]
    şeklinde değiştir istersen. Çalışmadığını düşünenler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 26 Haziran 2006; 15:32:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

@bade

E-posta attım.

@Yuyushi

Özel ileti yolladım.

Tuğer hocam bana da bir zahmet atar mısın?

Diablo işine yeni giriyorum da,bir de zahmet olmassa Multi oynamak için (Betlla net mesela) ne yapmama gerektiğini söyleyebilir misin?
  • orjinal olmadan multi oynamak istiyosanız imzamdaki link e tiklayin.
  • beyler yardım edermisiniz banada 1.11 patch we crack lasım yardım edecek olan warmı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi touchthesky -- 7 Temmuz 2006; 15:34:40 >
  • 1.10 cracklı oynuyorum ben SLIPKNOT sende varmış exesi banada yollayabiLirmisin? crack + partch
  • arkadaslar bi sene kadar geç oldu ama bana bu 1.11 in orjinal exe'si lazım galiba.
    bende LOD yok patch 1.11 i yükledim blizzard'ın sitesinden orjinal olanını. ama artık hata verio. crack hatası. bana o crack'i atabilecek biri varmı?
  • bu arada 1.11b patch
  • ya bu arada LOD'u bulabileceğim bi CD'ci bilen varmı izmir'de. ben bulamadım da...
  • merhaba
    benim tekni k bi sorunum var diablo 2 ile ilgili , daha önce teknik kısma yazmıştım , bi cevap alamadım , şimdi diablo oynamaya devam eden arkadaşlara pm de attım. bi kaç dakikanızı ayırırsanız sevinirim.

makineme gecende format attım daha sonra diabloyu kurdum ama oyun artık takılıyo sürekli. Özellikle fazla yaratığın geldiği yerlerde.Formattan önce çatır çatır çalışıyordu ne oldu anlamadım. Sistem fazlasıyla yetiyo p4 1700, 256 ram, 64 ge-force mx 400 var. ekran kartının sürücüleriyle ilgili bi sorun oldugunu düşünüyordum yeniden nvdia nın sitesinden bulup yükledim ama yine de takılıyo.direct x de tamam. ayrıca makinemde nfs underground1 çalışıyo mesela sorunsuz. eğer herhangi bi fikriniz varsa lütfen yardımcı olun, kafayı yedim artık. mail adresim ungoliant84@yahoo.com. teşekkürler
  • beyler 3 anahtarıda buldum(key of terror-destruction-hate) fakat act 5 de horadric cubele transmute yapmıo bu anahtarları tabi portal da acılmıo yapmam gereken baska bişey mi var şimdiden tşk
  • arkadaşlar yeni bir topic açınca bu kadar katılım olacağını düşünmediğimden ve burdakilerin çoğunun haberi
    olduğunu tahmin ettiğimden size diablo dışında bir sorum olacak:Elinde Star Wars:Knight of the Old Republic 1 ve/veya 2 olan var mı?Aramızda takaslaşabiliriz...Samsunda hiçbiyerde bulamadım,oyun biraz eski ve belirli kısıma hitap ettiğinden çoğu oyun satan yer elinde bulundurmuyor.Eğer elinizde var ise satın alabilirim ya da takaslaşabiliriz.Rpg ve frp oyunlarının hemen hemen hepsi elimde var,muhakkak ilginizi çekecek birşey vardır. Detayları msnde görüşelim ya da düşünen arkadaşlar bi zahmet pm atıversin
    msn adresim: burak55_19hotmail.com

Şimdiden teşekkürler...
  • patchlerin olduğu linkhttp://www.d2sector.net/downloads/index.php?act=category&id=5

crack yapmak isteyen arkadaşlar çeşitli loader crackpatch gibi dosyaları çekip belki crack yapabilirsiniz fakat trojen, keyloger gibi risklerin hele hele d2 crack dosyalarında olabilitesi çok yüksek olduğu belirtmek isterim..

illede crack yapmak zorundayım diyenlere ise Alchol %120 programını öneririm, 5dklık bir config ayarı ile herhangi bir oyunu crackleyebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.