Şimdi Ara

Diablo II LOD 1.11 * 02/08/2005 * (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
27.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmzamdaki linkden 2 part halinde indirebilirisiniz.
  • arkadsalr diablo 2 lod icin 1.11 patch yukledim ama onun calısması icin gereken programı bana pm den atabilrmisiniz en azından nerden indirebilecegimi soylermisiniz saatlerdir ugrasıyorum bulamıdım
  • Topic eski olmasıyla birlikte Bilgilendirme amacı taşımaktadır. Crack/Patch isteklerinde bulunmayınız
  • bana da su crack exe herneyse lazım giremıorm oyuna yardımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: utrasquon

bana da su crack exe herneyse lazım giremıorm oyuna yardımm

bkz. bi üstün

• arkadaşlar bir program soracağım diablo oyun açtıktan sonra oyunu ikinci kez açıp karakterler arasında malzene değişimi yapılabilen bir program vardı arıyorum bulamıyorum yardım edermisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamustaa

arkadaşlar bir program soracağım diablo oyun açtıktan sonra oyunu ikinci kez açıp karakterler arasında malzene değişimi yapılabilen bir program vardı arıyorum bulamıyorum yardım edermisiniz.

d2 loader
  • arkadaslar 1.11i sadece internet üzerinde mi oynayabiliyoruz yoksa single olarak evde de takılabiliyo muyuz???
  • quote:

Orjinalden alıntı: obi_van

arkadaslar 1.11i sadece internet üzerinde mi oynayabiliyoruz yoksa single olarak evde de takılabiliyo muyuz???

arkadaslar yok mu cevap?bi de 1.11 ve ya 1.11b indirebilecegimiz biyer var mı???
  • quote:

arkadaslar 1.11i sadece internet üzerinde mi oynayabiliyoruz yoksa single olarak evde de takılabiliyo muyuz???

singleda oynarsın
  • quote:

quote:

arkadaslar yok mu cevap?bi de 1.11 ve ya 1.11b indirebilecegimiz biyer var mı???

Al sana 1.11b
    http://chtserv. dlh.net/cgi-bin/patdl.cgi?lang=eng&sys=pc&file=lodpatch_111b.zip&ref=
    Aradaki boşluğu silmeyi unutma.

• Banada Gonderebilir misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Beyler şimdi Diablo 2 LoD orjinal olmazsa hiçbir şekilde battle.net veya başka bir server üzerinden multiplayer oynanması mümkün olmaz mı?

BNET TEN OYNAYAMAZSIN DA DİĞER SERVER LARDAN OYNAYABİLİRSİN
  • diablo 2 lod'u battlenet haricinde multiplayer olarak oynayabileceğim adresler biliyor musunuz?
  • Arkadaşlar bende lvl 76 sorc var ancak hell de act 1 ilk questi daha geçemedim nedeni ise immune to cold olan yaratıklar. frozen orb ve cold master 20 hatta itemlerle 25 ancak yinede büyü işlemiyor. çıldırmak üzereyim sizce ne yapabilirim. blizzard neden böyle saçma bir işe imza atmış anlamadım. benim gibi olup da hell i bitiren sorc var mı ?

bir de arkadaşlar birşey sorucam, evde wireless ağ var ancak bilgisayar arasında dosya paylaşımı yok sadece net paylaşımı var (klasik xp-vista uyumsuzluğu işte) bu durumda evdeki her iki makinaya da diablo kurup lan game yapabilir myim? teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gravol

Arkadaşlar bende lvl 76 sorc var ancak hell de act 1 ilk questi daha geçemedim nedeni ise immune to cold olan yaratıklar. frozen orb ve cold master 20 hatta itemlerle 25 ancak yinede büyü işlemiyor. çıldırmak üzereyim sizce ne yapabilirim. blizzard neden böyle saçma bir işe imza atmış anlamadım. benim gibi olup da hell i bitiren sorc var mı ?

bir de arkadaşlar birşey sorucam, evde wireless ağ var ancak bilgisayar arasında dosya paylaşımı yok sadece net paylaşımı var (klasik xp-vista uyumsuzluğu işte) bu durumda evdeki her iki makinaya da diablo kurup lan game yapabilir myim? teşekkürler

Level 76 neki.Ben Level 81 sorcum var. Senin geldiğin yerler yinede bana zor geliyor.Bence sen karakterini
    yanlış yetiştirmişsin.Resmen coldsorc yapmışsın.Bu tarz karakterler onlinede işe yarar.
    İmmune to cold yaratıkları ister lvl 1000 cold büyü olsun milim oynatamazsın yerlerinden.Onlara en iyi fire büyüler işler ama o levelde yaratıklara o bile az gelir çok uğraşırsın.
    Arkadaşlara söylüyorum burdan.Bu oyun online güzeldir, single değil. Alın orjinal dediğime gelecek bana hak vereceksiniz.Verdiğiniz paraya sonuna kadar değer.

• quote:

Orjinalden alıntı: sorceress

quote:

Orjinalden alıntı: Gravol

Arkadaşlar bende lvl 76 sorc var ancak hell de act 1 ilk questi daha geçemedim nedeni ise immune to cold olan yaratıklar. frozen orb ve cold master 20 hatta itemlerle 25 ancak yinede büyü işlemiyor. çıldırmak üzereyim sizce ne yapabilirim. blizzard neden böyle saçma bir işe imza atmış anlamadım. benim gibi olup da hell i bitiren sorc var mı ?

Level 76 neki.Ben Level 81 sorcum var. Senin geldiğin yerler yinede bana zor geliyor.Bence sen karakterini
    yanlış yetiştirmişsin.Resmen coldsorc yapmışsın.Bu tarz karakterler onlinede işe yarar.
    İmmune to cold yaratıkları ister lvl 1000 cold büyü olsun milim oynatamazsın yerlerinden.Onlara en iyi fire büyüler işler ama o levelde yaratıklara o bile az gelir çok uğraşırsın.
    Arkadaşlara söylüyorum burdan.Bu oyun online güzeldir, single değil. Alın orjinal dediğime gelecek bana hak vereceksiniz.Verdiğiniz paraya sonuna kadar değer.

+1 (doğru söze ne denir)

BENCE LAN DAN OYNARSIN Bİ DENEMENDE FAYDA VAR

• Bir anahtar düşünce Save yedeği al, 2. bi depo char aç multi d2 özelliğinden faydalan bu anahtarın yedeğini o chara aktar 3 anahtar için 3 x 3 işlemi yaparsanız save dosyaları arası hile kullanmadan doğal yollardan Lan üzerinden kendi ağın içinde anahtarları çoğaltaiblirsiniz gibi geliyor tabi Soulbound değil ise Umarım Fanatik oyuncular bu dediklerime kızmaz lakin gidip edit kullanın demedim sadece d2 nin birden fazla açılan bir oyun özelliği olması ve bir itemi depo ya atıp sonra save i yedekeldiğin yerden alıp save klasörüne atmak vs vs. Mantık basit bilmeyenler anlamıştır umarım Lakin bir uyarım var bu işi charmlar ve item, gold üzerinde yapmayın bu adil olmaz; üstelik benim amacım 3 x 3 anahtarı bul 3 parça topla olayını zamandan tasaaruf etmeniz için anlattığım bir olay. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.
    İyi Oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daemon Wintermoon -- 31 Ocak 2008; 9:01:45 >

• arkadaşlar ben diablo 2 lord of destruction 1.11 versiyonunun crack i var isteyene atarım virussuz kontrol ettim ve oyunu cd siz çalıştırıyorum . hero hilesi etkilemiyor yanlız :S
  • vay be cıkmıs en sonunda
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.