Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43954396439743984399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cosef

altın alımında %1 vergi de var

makas gibi maşallah :)

Alıntıları Göster
    Ya birde o var, kol gibi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomobil firmalarının hisselerini nasıl görüyorsunuz şuan da? Şuan bir coğu yükseliş trendinde pandemiden önceki fiyatlarına çıkarlar mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

10 senedir konu sahibiyim

böyle bir çıkış görmedim ben arkadaş
    aslında yine 2011 yılındaki spekülasyona döndü fazla abartılacak birşey yok altında bence. 2011 ile aynı ritimde yükseldi.
    bir deflasyon hareketiyle karşılaşırsak kimse ne olduğunu anlamadan altın görülmemiş bir hızla tepetakla olabilir.
    dolar aşırı baskın duruma gelecektir tekrar.
    ben altının 1000$ altına düşeceğini bekliyorum büyük bir çıkışa geçilmeden önce.
    altın ons belki 10000-11000$ görecektir uzun vadede ama bu yükseliş hareketi son bir sert taban görülmeden önce başlamaz görüşündeyim.
    ytd.

• quote:

Orijinalden alıntı: VitoTheFather

Ben zaten kuyumcu milletine güvenmem de, altın ons'unun 2500 USD'i göreceğini (şu 1-2 yıl için) sanmıyorum. ABD'nin para basmaya devam edeceğini de pek sanmıyorum. Zaten Amerika'nın fazla para basmasaya devam etmesi Borsa İstanbul'u da yükseltir. Her türlü borsayı daha iyi görüyorum. Şuan yanda 30-40 binim olsa hemen borsada iyi bir şirkete atarım. Zaten borsa yerlerde, altın tavanlarda....
    Yatırım tavsiyesi değildir.

edit: şimdi de Beyrut Patlaması çıktı... Bakalım ekonomiye etkisi ne olacak?
    Hocam hangi hisseye basardiniz peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şuanda 60 bin TL lik altın almak ne kadar mantıklı olur evimden kalan para ile alacağım ve tahminimce evi alırken bozdurdugumuz kadar altın alabilecegiz

2019 Eylül ayında 31 bin TL ye bozdurmuştuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocalarım değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ben bugün 2-3 TL kar ile çıktım maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Hocalarım değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ben bugün 2-3 TL kar ile çıktım maalesef.
    altın kısa süre bir düşüş yapabilir. ama geldiği yere mutlaka geri çıkacaktır.

altın al sat yaparken %1 vergi yüzünden ben temkinli davranıyorum.

Yatırım kararınızı uzun veya kısa dönemli olarak kendiniz karar verebilirsiniz. ben altın aldım bekliyorum.
    Borsada al sattayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Arkadaşlar şuanda 60 bin TL lik altın almak ne kadar mantıklı olur evimden kalan para ile alacağım ve tahminimce evi alırken bozdurdugumuz kadar altın alabilecegiz

2019 Eylül ayında 31 bin TL ye bozdurmuştuk
    altını uzun süre elden çıkarmayacaksan mantıklı

kısa dönem al sat her zaman riskllidir.
  • cosef kullanıcısına yanıt
    ABD seçimleri için düşünceniz nedir hocam?

Gümüş için düşünceleriniz var mı ayrıca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

ABD seçimleri için düşünceniz nedir hocam?

Gümüş için düşünceleriniz var mı ayrıca?
    Bu iki konu hakkında bilgim ve yorumum yoktur
  • cosef kullanıcısına yanıt
    Uzun süreli şekilde elde tutmayı düşünüyoruz acil bir ihtiyaç olmadığı takdirde ve altının az daha düşmesi çok işimize yarayacaktır umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Uzun süreli şekilde elde tutmayı düşünüyoruz acil bir ihtiyaç olmadığı takdirde ve altının az daha düşmesi çok işimize yarayacaktır umarım
    parçalı alım. 20+20+20 bin lik alımlar yapın. 3/4 güne yayın.
  • Saygılar 30 bin lirayı usd euro mu yapmak yoksa altın mı kuveyt türk var makas çok yüksek bu parayı nerden döviz yaparsam karda olurum teşekkürler

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde olurda altın biraz daha düşer ise en en azından aradaki alım zararını genele yayarak biraz daha düşürmek için sanırım değil mi hocam

• quote:

Bu şekilde olurda altın biraz daha düşer ise en en azından aradaki alım zararını genele yayarak biraz daha düşürmek için sanırım değil mi hocam
    Aynen. Dün yazarken 452 idi, şuan 444. ~10tl oynamış. 444 434 424? Yada 444-454-464? Dip te belli değil, tavan da belli değil.

• Altın kısa süreli yükselişe geçti. Arkasından dolar yükseldi. Ben yine gördüm bütün halde. Hayırlısı bakalım.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Düşer mi acaba.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Altın hala yükselişini koruyor. Bir şey demek için çok erken. Ama bu ülkede altın hiçbir zaman aşağı düzenli olarak gitmemiştir maalesef.
  • Hesap çok trajik!

Senimbankan da, çoğunlukla;
    satış fiyatı, serbestpiyasadan %1 daha fazla oluyor. Bazen %1.11 filan oluyor. 1.01 ordan geliyor.
    Alıs fiyatıda, aynı oranda düşük oluyor. 0.99 0rdan geliyor.
    Makasıda bu oluşturuyor. 12 de böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 13 Ağustos 2020; 10:51:26 >
  • 
Sayfa: önceki 43954396439743984399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.