Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (3417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34153416341734183419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhtesem ekonomimizin oldugunu yazip cizip, dovizde kalmanin en guzeli oldugunu soylemen manidar.
  • Erdem yarın ihtiyar heyetini olağanüstü toplayacakmış.
  • dolara müdahale mi geldi?
  • -Antonio- - kullanıcısına yanıt
    Krizde ev fiyatları da düşer aceleye gerek yok bence
  • Ve yarın faizler yükseltiliyor! Dolardan çıkalım mı şimdi beyler?
  • Bir anda 3 kr düştü ne oldu ki? Salı akşamı toplanacak diyor merkez bankası..
  • Müdahale gelmeden 45,30 gram altına arbitraj yaptım keşke hepsini geçeydim:(
  • son dk : MB yonetimi yarın olaganustu toplanacak.

usd : 2,35
  • altin su an 95.5 ama garanti alis 97 ? satsak mi ?
  • Gercegi yansılmıyor alsatcılar kazanır.. üç dört öncesinden (artıgını görüp de bu işle ugraşılmaz) buradaki adamlar bu işle Al SAT ile geciniyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

altin su an 95.5 ama garanti alis 97 ? satsak mi ?

diyene kadar satsaydim keske .. 2 tl birden dusurduler..
  • 95,70 / 95tl satış enparada
  • Kuveyt Turk müdahaleye cevap veremeden 2.36'dan geçtim sanırım altına 216 gram:) Düşsün Düşsün de yeniden dolara transit geçiş yapayım :))
  • Toplantı söylentisi bile baya düşürdü, toplantıdan faiz artırımı kararı çıkarsa daha da mı düşer? Fed toplantısından çıkacak karara göre mb artırıma gidp doları dengede tutma niyetinde sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

altin su an 95.5 ama garanti alis 97 ? satsak mi ?

bu şekilde sorular sormanız çok saçma. burada kimse ne olacağını kesin gözüyle bilemez. ama sadece tahmin de bulunabilir.
    burada kimi sat der kimi satma der herkes yanlış yönlendirir. başkasının söylediğiyle yatırım yaparsanız her zaman kaybedersiniz bunu unutmayın.

gidişat şuan çıkış yönünde beklemekte fayda var. riske değer en azından kardaysanız zarar olsa bile kardan zarar edersiniz.
    saygılarımla..
  • 20 dk önce sattım doları.Oh.
  • beyler kuyumcuda çeyrek altın neden ucuz alıyor anlamadım eski ceyrek altına 142 tl dediler acaba dolar yükseliyor diye mi altın yükseliyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben çıktım eurodan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey_Efendi

beyler kuyumcuda çeyrek altın neden ucuz alıyor anlamadım eski ceyrek altına 142 tl dediler acaba dolar yükseliyor diye mi altın yükseliyor anlamadım

kuyumcular piyasa çok oynak olduğundan hiç risk almıyor ve ucuzdan bozuyorlar altını.
  • 
Sayfa: önceki 34153416341734183419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.