Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konudaki kullanıcılar: cosef, asukrumercan, NightGuardian, daol, yufak, blackeagle34, tumxrp, sp@wn, kaddir_ank
    9 kayıtlı üye, 9 misafir
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle34

1602.75 Goldprice

satmak için daha beklemek mi lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brahms23

quote:

1602.75 Goldprice

eLİNİZDEKİ altının alış maliyetine göre satma kararını sizin vermeniz lazım.

Arkadaşlar burada küçük bir tahmin yapmak istiyorum.Altın 1620-1630 lardan geri dönecek diye tahmin ediyorum
    1550 lere kadar düşebilir.
  • 1597 olduk hayırdır :?
  • dolar da ikinci yüklü parti alım yapmak için uygun zamana geliyor gibi...
  • Benim aldığım bellimi oldu yoksa nedir arkadaşlar? elimi neye atsam kurumuştur şimdiye kadar. 1596 !!
  • Hafiften br iniş başladı sanki. Umarım devamı gelir.
  • Satışlar gelmeye başladı. en geç 1-2 saat içinde dananın kuyruğu kopar
  • Satışların geleceği belliydi. Çok fazla şişti. Düşerse 1550 lere ben de atlarım trene :)
  • Bende yüksekten %40lık alış yapmıştım. Düşerse devamınıda düşükten yaparız artık sağlık olsun
  • Aslında alışı da satışı da kademeli yapmak lazım. Bu şekilde zararı azaltıp oluşabilecek yüksek karlardan da olmayız ama ben bir türlü beceremiyorum.
  • 16.30 Ny' Stok markete sert hareketler olabilir ya sert cıkacak ya sert inecek
    bana inecek gibi geliyor hadi bakalım hayırlısı.
  • ons olarak en fazla 2-3 usd iniyor ama gün bazında tekrar 10-15 usd arası yükseliyor inişler nazlana nazlana çıkışlar adamı sinirden çatlatacak şekilde
  • Ben dolarla 1597 civarında yine yüklüce alım yaptım, uzun süreli aldığım için 3-5 ay içinde anlamlı yükselişler olmadıkça elimde tutarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Orijinalden alıntı: brahms23

quote:

1602.75 Goldprice

eLİNİZDEKİ altının alış maliyetine göre satma kararını sizin vermeniz lazım.

Arkadaşlar burada küçük bir tahmin yapmak istiyorum.Altın 1620-1630 lardan geri dönecek diye tahmin ediyorum
    1550 lere kadar düşebilir.

ağzından bal damlıyor cosef :) 1630a çıksada bozsak. sonra 1550ye düşse. ne köşe olurdum ama
    daha fazla çıkış olmadan düşecek diye korkuyorum. o zaman bi daha alım satıma kalkmam. uzun vadede tutarım diye düşünüyorum.
    ne olacağı hiç belli olmuyor ki. bi bakıyon tırmanıyor. peşinden düşmeye başlıyor. şimdi yine düşmeye başladı altın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaddir_ank -- 18 Temmuz 2011; 16:19:22 >

• Arkadaşlar Ekim Kasım gibi altının ne olabileceği hakkında fikri olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

Arkadaşlar Ekim Kasım gibi altının ne olabileceği hakkında fikri olan varmı?

bırak ekim kasımı yarım saat sonra ne olacağı hakkında fikrimiz yok maalesef :D
    O zamanlar yüksek olacaktır ama ne olur bilemeyiz
  • Ark.lar 50 bin gibi bir rakamı risk almayı sevmediğim için kar bankalarında tutuyordum.haram falan olmasın diye faize yatırmamıştım ama artık bayağıdır takip ettiğim altın ve borsa sayfalarını okuyarak ve bilgilenerek altının düşmesiyle bende alım yapmayı düşünüyorum inş.
    50 bin gibi bir rakam için siz hangi yatırımı tavsiye edersiniz.
  • arkadaslar gecen de sormustum hangi bankadaki tl bazlı makas en az. sekerbank mıydı ?

yakında hesap actıracagım, bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatum

Ark.lar 50 bin gibi bir rakamı risk almayı sevmediğim için kar bankalarında tutuyordum.haram falan olmasın diye faize yatırmamıştım ama artık bayağıdır takip ettiğim altın ve borsa sayfalarını okuyarak ve bilgilenerek altının düşmesiyle bende alım yapmayı düşünüyorum inş.
    50 bin gibi bir rakam için siz hangi yatırımı tavsiye edersiniz.

Uzun vade en az 6 aylık süreçte bankadan altın alabilirsiniz. Borsa 'da aslen helal olmasına rağmen spekülasyon cok fazla olduğu için bazı kişiler tarafından dinen HARAM kabul edilir. Bilginize.

Altın ve Döviz helaldir.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.