Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

altının bir çok çeşidi ve arşiv fiyatları da mevcuttur.
  • merhaba yarın altın almayı düşünüyorum sizce almalımıyım
  • arkadaşlar tavsiye üzerine finansbanktan hesap açtırdım ancak hesap açma sırasında 3 ayda bir 18tl hesap işletim ücreti alındığını ögrendim.bundan nasıl kurtulabilirim.Otomatik ödeme talimatı vs kurtarır mı? Yoksa resmen soygun yeni açtığım bu hesabı kapatıp garantiye geçeceğim hiç olmazsa otomatik ödeme talimatı verince hesap işletim ücreti almıyor... tamam alsatta finansbank makası daha düşük olabilir ama işletim ücretide yok sayılamaz bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

arkadaşlar tavsiye üzerine finansbanktan hesap açtırdım ancak hesap açma sırasında 3 ayda bir 18tl hesap işletim ücreti alındığını ögrendim.bundan nasıl kurtulabilirim.Otomatik ödeme talimatı vs kurtarır mı? Yoksa resmen soygun yeni açtığım bu hesabı kapatıp garantiye geçeceğim hiç olmazsa otomatik ödeme talimatı verince hesap işletim ücreti almıyor... tamam alsatta finansbank makası daha düşük olabilir ama işletim ücretide yok sayılamaz bence..

altın alıp satarken 3 ayda bir 18 TL kara geçerek kurtulabilirsin bu ücretten

ayrıca soygun değil. hesapla, garantiden ucuza geldiğini göreceksin. garantininki soygun desen neyse...

konuyu okumadınız galiba. burada 1 ay önce garantiden yediğimiz kazığı ve garantiyi bırakıp 1 günde finansa geçtiğimizi..

• quote:

arkadaşlar tavsiye üzerine finansbanktan hesap açtırdım ancak hesap açma sırasında 3 ayda bir 18tl hesap işletim ücreti alındığını ögrendim.bundan nasıl kurtulabilirim.Otomatik ödeme talimatı vs kurtarır mı? Yoksa resmen soygun yeni açtığım bu hesabı kapatıp garantiye geçeceğim hiç olmazsa otomatik ödeme talimatı verince hesap işletim ücreti almıyor... tamam alsatta finansbank makası daha düşük olabilir ama işletim ücretide yok sayılamaz bence..

onlar bunu hep yapıyor
  • Günaydın altın takipçileri.

Bol kazançlar dilerim
  • baylar günaydın, Bol kazançlı bir gün olsun.
  • Bol kazançlı günler. Artık ben de mal almak istiyorum.
  • Cümleten bol kazançlı günler..Altının cumaya kadar yükselmesini sonrasında ben altınları sattıktan sonra düşmesini istiyorum
  • kar satışları başladı
  • Herkese günaydın.Bugün bşir düşüş beklemekteyim artık nereye kadar gider bilemem
    Finansbankta su anda sistem calışması var giriş yapamıyorum
    Dolar düşerken çalışma mı yapılır be :D satamıyorz bakl :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 19 Temmuz 2011; 9:36:42 >
  • Cümleten günaydın arkadaşlar, herkese bol kazançlı bir gün diliyorum. Hadi hep beraber dua edelim bugün akşama kadar altının gramı 95 tl ye çıksın onsu falan karıştırmadan, sonra hepimiz satalım yarın sabah o mucize gerçekleşsin 50 tl den geri alalım. Biri beni uyandırsın bu arada :))

Direnç 1605.20, hedef 1606.90, geçebilirse 1612.50. Diğer ihtimali yazmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

Direnç 1605.20, hedef 1606.90, geçebilirse 1612.50. Diğer ihtimali yazmak istemiyorum.

Diğer ihtimali bende düşünmek istemiyorum, forex de çakıldı mı para bırakmıyor
  • quote:

Cümleten günaydın arkadaşlar, herkese bol kazançlı bir gün diliyorum. Hadi hep beraber dua edelim bugün akşama kadar altının gramı 95 tl ye çıksın onsu falan karıştırmadan, sonra hepimiz satalım yarın sabah o mucize gerçekleşsin 50 tl den geri alalım. Biri beni uyandırsın bu arada :))

Olmaz, olmaz deme ,
    OLMAZ olmaz de.

HEr şey mümkündür.

• quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

arkadaslar gecen de sormustum hangi bankadaki tl bazlı makas en az. sekerbank mıydı ?

yakında hesap actıracagım, bilgi verirseniz sevinirim

10 sayfa tartıstık bunu arkadasım biraz geri sayfalara dönersen cevabı bulursun herbankanın oranları farklı kullanan arkadaslar yazmıstırlar.
  • quote:

Diğer ihtimal benimde işime gelmez şu durumda hadi hayırlısı
  • 1607 oldu vay arkadaş :D
  • quote:

quote:

Diğer ihtimal benimde işime gelmez şu durumda hadi hayırlısı

ons 1608
  • Dolar düşüş trendine girdi. Ons'un yükselişinden istediğimiz kadar verim alamıyoruz

EDIT: Bu konudaki kullanıcılar: sp@wn, uk.bjk, gigarange, kaddir_ank, daol, Altay Han, hitaf73, TEZ_TEX, techsen, ogunmas, yufak, 1044ykp
    12 kayıtlı üye, 2 misafir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 19 Temmuz 2011; 10:10:56 >
  • Uluslararası piyasada altının ons fiyatı, 1.606,35 dolara çıkarak yeni bir rekor kırdı.

- Altındaki soluksuz yükseliş sürüyor.

Uluslararası piyasada altının ons fiyatı, 1606,35 dolara çıkarak yeni bir rekor kırdı.

Altın fiyatlarının yükselmesinde ABD ve Avrupa'ya yönelik borç endişeleri etkili oluyor. Belirsizlik ortamı yatırımcıyı 'güvenli liman' olan altına yöneltiyor.

Altın son 12 gündür kesintisiz değer kazanıyor. Son 40 yılda altın hiç bu kadar uzun soluklu bir yükseliş sergilemedi.

memurlar.net
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.