Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.557.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 85.786 dan %40 lık alış yaptım hadi hayırlısı bakalım...
  • Alım yapan arkadaşlara hayırlı olmasını dilemekle beraber büyük riske girdiklerini bildirmek istiyorum
    1470 den 1600 seviyesine kadar yükselen altını en yüksek noktadan aldınız.
    Aşağıdaki grafiğe bakalım: Nisanda 1560 lara kadar gelen altın sonra 1470 lere kadar iniyor temmuzda.
    herkesin dikkatli alım yapması gerekli arkadaşlar. Ben bu seviyelerin pahalı olduğunu belirtiyorum.

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı
  • KISA ... KISA...

http://www.bloomberght.com/kuresel-piyasalar/haber/922453-altin-rekordan-rekora-kosarak-altin-yilini-yasiyor
    ....
    Başkan Barack Obama'nın, kongre üyelerine borç limiti tavanının yükseltimesi konusunda yaptığı baskı sonuç vermezse 2 ağustos tarihinin borçlanma için son gün olması konusunda Hazine Sekreteri Larry Summers, temerrüde düşmenin yartatacağı paniğin yanından Lehman Brothers iflası devede kulak kalır yorumunda bulundu.

National Australia Bank Ltd mineral ve enerji ekonomisti Ben Westmore konuya dair "Euro bölgesinin durumu ile beraber ABD'nin borç krizi odak noktası olmaya devam edecek." yorumunda bulundu.

Ağustos teslimli altının onsu yüzde 0.6 değer kazanarak 1,599.20 dolarla New York'ta da rekor kırdı. Spot gümüş de yüzde 1.5 kadar artışla 4 mayıstan beri en yüksek seviye olan 39.875 dolara ulaştı.

Avrupalı liderler, IMF'nin uyarılarının ortasında bu hafta borç krizi için yeni stratejiler oluşturmak adına toplanacaklar.

http://www.bloomberght.com/kuresel-piyasalar/haber/922477-isvicre-frangi-rekor-kirmaya-devam-ediyor
    İsviçre frangı rekor kırmaya devam ediyor
    Avrupa borç krizi, güvenli liman niteliğindeki İsviçre frangını desteklemeye devam ediyor

http://www.paraborsa.net/haftalik-bultenler-18-temmuz-22-temmuz-2011/
    HAftalık bülten bilgileri.

• Cosef hocam tek dayanağım avrupa birliğindeki mali karışıklık ve amerika merkez bankasının borçlanma limitini yükseltmesinin kuvvetle muhtemel olması. Yine tek liman altın olacak diyor herkes.
    Mesajı yazarken finansbanktan aradı benimle ilgilenen bireysel müşteri danışmanımı diyim artık her kimse, ona dedim alım yaptım ne diyorsun diye, tüm göstergeler yukarı diyor dedi. Ağustosun 2 sinde fed in borçlanma limitini yükseltmesi hadisesi var biliyorsunuzdur, büyük ihtimallede bu limit artırılacak ve para basmak zorunda kalacak abd. Bununla beraber enflasyon artacak vs vs. Buraya kadar kafam basıyor da bu enflasyon artınca millet elindeki altını bozdurmak zorundamı kalacak yoksa daha fazlamı yönelecek orasına birşey diyemiyorum.
    Hakkımızda hayırlısı bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

Cosef hocam tek dayanağım avrupa birliğindeki mali karışıklık ve amerika merkez bankasının borçlanma limitini yükseltmesinin kuvvetle muhtemel olması. Yine tek liman altın olacak diyor herkes.
    Mesajı yazarken finansbanktan aradı benimle ilgilenen bireysel müşteri danışmanımı diyim artık her kimse, ona dedim alım yaptım ne diyorsun diye, tüm göstergeler yukarı diyor dedi. Ağustosun 2 sinde fed in borçlanma limitini yükseltmesi hadisesi var biliyorsunuzdur, büyük ihtimallede bu limit artırılacak ve para basmak zorunda kalacak abd. Bununla beraber enflasyon artacak vs vs. Buraya kadar kafam basıyor da bu enflasyon artınca millet elindeki altını bozdurmak zorundamı kalacak yoksa daha fazlamı yönelecek orasına birşey diyemiyorum.
    Hakkımızda hayırlısı bakalım..

Şimdi sorsan cosefe oda diyecektir neden almamışım :) 3 günde 120 lira kar. Birden düşecek diyede tırsmıyor değilim. Geçen hafta riske girenler bu hafta kazandı. Bu hafta alanlarda kazanır inşallah.

Garanti Bankası TL alış - satış : 85.427 / 86.079

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaddir_ank -- 18 Temmuz 2011; 13:39:19 >

• hocam şuan elimde 500 lira gibi bir nakitim var bu paraya hangi altını alabilirim üste 100-200 daha ekleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

hocam şuan elimde 500 lira gibi bir nakitim var bu paraya hangi altını alabilirim üste 100-200 daha ekleyebilirim.

Kuyumcudan alacaksan çeyrek, yarım, ata alabilirsin. Bilezik alıpta işçilik ücreti ödeme. Alacağın altında hemen bozdurmayı düşünmüyorsan eski tarihli olsun ki oradanda zarar etme. Yada gram altında alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaddir_ank

quote:

hocam şuan elimde 500 lira gibi bir nakitim var bu paraya hangi altını alabilirim üste 100-200 daha ekleyebilirim.

Kuyumcudan alacaksan çeyrek, yarım, ata alabilirsin. Bilezik alıpta işçilik ücreti ödeme. Alacağın altında hemen bozdurmayı düşünmüyorsan eski tarihli olsun ki oradanda zarar etme. Yada gram altında alabilirsin.

Aslında suan çeyrek altın almayı düşünmüyorum çünkü durmadan yükseliyor bazen düşüyor zarar etmeyeyim ondan gram altın alsam zarar edermiyim birde 500 liraya kaç gram altın alabılırım

• Dolar feci fırlayınca altında gramda 1.5 tl zamlandı arkidişler.
  • kaddir ben niye almadım demiyorum niye erken sattım diyorum 77 den aldıgım 100 gram altın vardı 79 dan aldıgım 100 gram vardı
    Düşün ben bunları 1540 larda saattım ne bileyim böyle olacağını :D
  • quote:

quote:

quote:

Aslında suan çeyrek altın almayı düşünmüyorum çünkü durmadan yükseliyor bazen düşüyor zarar etmeyeyim ondan gram altın alsam zarar edermiyim birde 500 liraya kaç gram altın alabılırım

Sadece çeyrek altın yükselmiyorki. Hepsi birden yükseliyor
    Şu an fiyatlar almak için uygun değil. Ama süreklide yükseliyor. 500 liraya 6 gr civarı altın alabilirsin.
    Zarar mı edersin kar mı edersin onu ancak zaman gösterir. Keşke bilsekte bizde ona göre yatırım yapsak. Altın düşerse zarar, çıkarsa kar edersin.
    Ama 500 liradan yapacağın kar yada zarar fazla olmayacaktır. Altının gramı 5 lira yükselirse 30 lira karın olur. 5 lira düşerse 30 lira zarar edersin.
    Mebla düşük olduğu için al-sat yapma. Paran oldukça altın alıp yastık altına koy. Ancak bu şekilde birikim yaparak uzun vadede kar edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

kaddir ben niye almadım demiyorum niye erken sattım diyorum 77 den aldıgım 100 gram altın vardı 79 dan aldıgım 100 gram vardı

cosef biliyorsundur o hatayı bende yaptım. 125 gr altını 81.26 dan pat diye bozdum. iyi kar ettim ama hiç gözüme görünmüyor.
    bu arada altını bozdursam mı ne yapsam. Ons 1600de seyrederken dolar yükselişte ne olacak bunun sonu. Hemen düşer miki. Sen ne yaptın dolarları duruyor mu bozdun mu.
  • quote:

quote:

kaddir ben niye almadım demiyorum niye erken sattım diyorum 77 den aldıgım 100 gram altın vardı 79 dan aldıgım 100 gram vardı

cosef biliyorsundur o hatayı bende yaptım. 125 gr altını 81.26 dan pat diye bozdum. iyi kar ettim ama hiç gözüme görünmüyor.
    bu arada altını bozdursam mı ne yapsam. Ons 1600de seyrederken dolar yükselişte ne olacak bunun sonu. Hemen düşer miki. Sen ne yaptın dolarları duruyor mu bozdun mu.

Dolarları bozmadım. 1.59 maliyetli 10.000 usd var bozsam bir daha düşmezki alayım.
    Bekliyorum bakalım su anda bir şeye ihtiyacım yok acelemde yok 1.70 e gelebilir USD. O zaman cıkarım ve tl lazım olacak ilerde
    Zaten bu altın alma satma işlerinde 2 ay sonra yokum ben. Hayırlı bir iş olacak :D

• Şuan makas farkını geçerek kar etmeye başladım arkadaşlar.
  • quote:

quote:

quote:

Dolarları bozmadım. 1.59 maliyetli 10.000 usd var bozsam bir daha düşmezki alayım.
    Bekliyorum bakalım su anda bir şeye ihtiyacım yok acelemde yok 1.70 e gelebilir USD. O zaman cıkarım ve tl lazım olacak ilerde
    Zaten bu altın alma satma işlerinde 2 ay sonra yokum ben. Hayırlı bir iş olacak :D

İyi bakalım bende bozmayacağım. Bozdurup daha yüksekten almayayım yine :)
    Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin. Gelen altınları yastık altına atacan anlaşılan :D

• 86 TL'ye doğru hızla tırmanıyor .

Bende 76,68 ve 77,23 maliyetli bir miktar altın var.
    Ahh keşke daha çok alabilseydim
  • Sp@wn senin o keşke daha çok alsaydım dediğin zaman benim baya bi alma imkanım vardı ama daha yeni alabildim:) Bana bak şükret :))
  • 1602.75 Goldprice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeagle34 -- 18 Temmuz 2011; 15:05:41 >
  • kaçan balık büyük oldu olmayınca olmuyor fazla zorlamanın bir anlamı yok hergün dünü arıyoruz ama olan oldu artık
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.