Şimdi Ara

• DH XBOX ONE SAHİPLERİ • (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
6
Favori
17.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar xbox one sahibi değilim ama yeni konu açmamak için soruyorum, ürünü Türkiyeden alan var mı ?
  • Resmi satışı zaten yok ama spot satanlar car onlarda pal cihazları 1950 ve üzeri ntsc cihazları ise 1700 ve üzeri rakamlarda satıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda beyler sonunda,ne çektiğimi bir ben bilirim ama sonuç mutlu son.

Şu anda tek sıkıntı aşırı derecede zaman alan yükleme süreleri,interneti kesip diskten kurulum yapma olayına acil patch lazım internet bağlıyken ve disk henüz hiç kurulmamış vaziyette konsola takarsanız tüm oyunu netten indirmeye çalışıyor.İnterneti kesip diski offline kurup update leri sonra yapacağım.

Detaylı yorum paylaşacağım ama ilk izlenimim o koca kutu TV sehpasında çok karizma duruyor.DS4'ü de denedim çok geliştirmişler fakat Xbox One gamepadi bambaşka birşey olmuş aşırı derecede rahat.Kinect'in sesli kontrolünü 10dk alıştıktan sonra kullanmaya başladım şu anda ciddi manada işime yarıyor.OS geliştirilmesi gereken yerlere sahip fakat multitasking ve kolay geçişler daha bu "beta" halinde bile evde yeni nesil bir konsol olduğunu hissettiriyor özellikle geçişler uygulamalar herşey çok hızlı.Daha yazacak çok şey var ama şimdilik ben kaçar.

• DH XBOX ONE SAHİPLERİ •

• hayırlı olsun sık olmus
  • Hadi geçmiş olsun bunuda atlattın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Hadi geçmiş olsun bunuda atlattın.

Sorma neler atlattık.

Şu anda zorunlu download miktarları dışında aramız çok iyi konsola aşık oldum resmen.Fakat Forza 5 6gb update nedir gözünü yediklerim.Fifa 14'ün kodunu okuttum %30'u internetten inmişken "Ready to Start" oldu eksik dosya varken oyunu nasıl oynatıyor çözemedim ama iyi bir teknoloji.
  • ben,m makinada sonunda geldi eklerseniz sevinirim gamertag galiba :) oldboyico

makinanın tasarımı bence harika...
  • Konsol design olarak bana göre PS4 ten cok daha şık duruyor .TV altında göz kamaştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 28 Aralık 2013; 22:29:55 >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan, gamepad harika yok böyle bir güzellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Hadi geçmiş olsun bunuda atlattın.

Sorma neler atlattık.

Şu anda zorunlu download miktarları dışında aramız çok iyi konsola aşık oldum resmen.Fakat Forza 5 6gb update nedir gözünü yediklerim.Fifa 14'ün kodunu okuttum %30'u internetten inmişken "Ready to Start" oldu eksik dosya varken oyunu nasıl oynatıyor çözemedim ama iyi bir teknoloji.

Ready to start yazıyorsa fifa da sadece normal maç yapabiliyorsun diğer tüm modlar kapalıdır büyük ihtimal.

• Hocam hayırlı olsun
  • Beni de listeye eklerseniz cok sevinecegim
  • id:sfunder2, listeye ekleyebilirsin dostum
  • Arkadaşlar kimde hangi oyun var mesajlarınıza GT nizle beraber belirtirseniz daha iyi olur. Bu arada BF 4 den oynayan kaç kişi var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamertag: gokhanext

oyunlarım: Fifa 14 - Dead Rising 3 - FM5 - COD GHOSTS - BF4 - RYSE - NBA 2K14(haftaya gelicek)
  • Gökhan BF 4 ün var ama hiç oynarken görmedim hep Ryse oynuyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamertag ahm3t
    Ekleyin dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu son yazılan aşamadan sonra ne zaman teslim alabilirim sizce ?
  • Bu akşam yola çıkması sürpriz olur, en geç yarın akşam İstanbul şubeye aktarılır veya farklı bir ilde iseniz karayolu ile sevkiyata çıkmış olur. Ertesi gün yani çarşamba elinizde muhtemelen. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Bu akşam yola çıkması sürpriz olur, en geç yarın akşam İstanbul şubeye aktarılır veya farklı bir ilde iseniz karayolu ile sevkiyata çıkmış olur. Ertesi gün yani çarşamba elinizde muhtemelen. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim,sağolun

Bu arada forumdaki herkese iyi bir yıl geçirmesini diliyorum.

Sevgiler...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.