Şimdi Ara

• DH XBOX ONE SAHİPLERİ • (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
6
Favori
17.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ben şu Battlefiled olayına bir türlü giremedim, gerçekten güzel mi arkadaşlar? :)
  • Açıkcası çok CoD hayranı olduğumu söyleyemem ama önceki jenerasyon CoD'lar ile karşılaştırınca bana gayet güzel geldi, dediğin gibi çok daha canlı ve kaliteli duruyor.

Ama maalesef ben her oyunda Gears of war'u arıyorum :) Adamı öldürünce kağıt gibi yerde yatmasına hastayım, 8. jenerasyona geldik, hala oyun firmaları şu yerde yatan kağıt adam olayını çözemedi gitti
  • tesekkurler hocam .Cod Ghosts bende cok sevmesemde velet oynattırıyor kendini

Gears of war bekliyorum bende .XBOX ONE da harika gozukecektit.Birde bu cloud olayını insallah 2014 te goruruz işlemci artısı vs.ek destek bakalım farketedecekmi?microsoft bu cloud teknolojisine cok yatırım yaptı.bizde insallah bunu meyvelerini yeriz.
  • Ben de Xbox Live Gamertag'ımı Nedim Bey olarak değiştirdim,

Şu an elimde Ryse, Dead Rising 3, Fifa 14 ve Call of Duty Ghost mevcut, online oyunlar için eklemek isteyen arkadaşları beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Ben de Xbox Live Gamertag'ımı Nedim Bey olarak değiştirdim,

Şu an elimde Ryse, Dead Rising 3, Fifa 14 ve Call of Duty Ghost mevcut, online oyunlar için eklemek isteyen arkadaşları beklerim.

Hocam.bu gametag degistirince hersey aynimi kaliyor yoksa.sifirdan mi.basliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

quote:

Ben de Xbox Live Gamertag'ımı Nedim Bey olarak değiştirdim,

Hocam.bu gametag degistirince hersey aynimi kaliyor yoksa.sifirdan mi.basliyor?

aynı kalıyor sadece gamertag ın degısır
  • Arkadaş yanıtı vermiş, herhangibir şey değişmiyor, arkadaş listeniz ve tüm içerikleriniz aynen kalıyor.
  • amazon dan siparişi geçiyim bende ekleticem listeye kendimi ürün bulamadık
  • Var mı senin konsoldan bir haber?

@Xbox One
  • Beni de listeye ekleyebilirsiniz. Oyun arayışındayım şu anda, Forza var henüz sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Beni de listeye ekleyebilirsiniz. Oyun arayışındayım şu anda, Forza var henüz sadece.

O dedigin konsolu aldin heralde abi. Hayirli olsun. Gormeye gelirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Beni de listeye ekleyebilirsiniz. Oyun arayışındayım şu anda, Forza var henüz sadece.

O dedigin konsolu aldin heralde abi. Hayirli olsun. Gormeye gelirim.

Beklerim baba. Akşam arayacağım seni Ulaş, şimdi işim bitti ilgileniyorum otellerle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Var mı senin konsoldan bir haber?

@Xbox One

Uganda dan geliyor haci bekliyoruz hala.

• Sizin konsollar ay sonuna dogru gelir beyler

• Benim THE ONE sonunda eve ulaştı

Dün akşam kurdum, benim 3m'lik perdede projeksiyonla test ettim. Tahmin edebileceğiniz gibi uykusuz kaldım...

Daha sonra detaylı izlenimlerimi yazacağım ama hızlıca gözlemlerimi aktarayım...

Şimdilik yaşadığım tek sıkıntı install ve/veya download olaylarındaki problemler oldu. Kurulumlar yavaş, update download'ları çoğu zaman takılıyor. Bu benim router'daki USA VPN bağlantımdan kaynaklanıyor olabilir.

TV input'una bağladığım VU+ Ultimo uydu alıcısını tanıdı, kapatıp açabiliyor. Eski Pioneer Plazma TV'mi ve Yamaha amfi'yi de tanıdı. TV'ye erişmek için illa TV App'ini çalıştırmak gerekmesi garip olmuş. XBOX kapalıyken TV'yi pass-through yapmıyor...

Çok az RYSE, Forza ve DR3 oynadım. Daha fazla zamana ihtiyacım var

Gamertag'im: DeadZon

Bu akşam (geç saatlerde) Dead Rising 3 co-op oynamak isteyen varsa beklerim :)

• Benide ekleyin.

gamertag:alppla01
  • şu an nerden alınabilir en erken kargo tarihi olan bundle veya tek farketmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

şu an nerden alınabilir en erken kargo tarihi olan bundle veya tek farketmez..

Bütün amazon sitelerini (amazon.de, amazon.it, amazon.fr, amazon.com) her gün kontrol edin, ne zaman hangisine stok düşeceği belli olmuyor.

Şu an standart Xbox One Paketi için;

Amazon.de Stok - 23 Aralık
    Amazon.it Stok - 17 Aralık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 5 Aralık 2013; 14:19:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

şu an nerden alınabilir en erken kargo tarihi olan bundle veya tek farketmez..

Bütün amazon sitelerini (amazon.de, amazon.it, amazon.fr, amazon.com) her gün kontrol edin, ne zaman hangisine stok düşeceği belli olmuyor.

Şu an standart Xbox One Paketi için;

Amazon.de Stok - 23 Aralık
    Amazon.it Stok - 17 Aralık

ok eyv..

galiba 10 aralıkta bologna ya gidicem ordan bulabilirmiyim acaba? yoksa siparişmi versem bilemedim..
  • Listemiz güncel,gözden kaçan yanlış yazılan varsa belirtsin.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.