Şimdi Ara

[DH] V O L V O for L I F E (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.307
Cevap
40
Favori
903.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dün akşamüzeri C30 1.6 dizel style edition ve sunroof dahil olan modelini aldım. Artık bende sizin aranızdayım. Uzun araştırma, deneme ve sorgunun ardından karar verdim ve asla pişmanlık duymuyorum. Araba Grup-Volvo'nun bahçesinde duruyor :) Plakayı takınca inşallah alıcaz 5-6 güne. Renk olarak siyah ama sanırım bol bol yıkatmak gerekir siyaha bakmak için :)
  • Vol-vo-cu ve PickNick aramıza hoşgeldiniz Böylece 2007 model bir araç ve de ilk C30 aramıza katılmış oldu. C30 çıkalıberi çok soruluyordu. Artık soruları cevaplama işini PickNick arkadaşııza havale ediyoruz Hayırlı uğurlu olsun; kazasız, belasız, keyifli sürüşler dileriz.

Güncellenmiş forumdaki Volvo kullanıcıları listesi:

[DH]   V O L V O    for   L I F E

Not: Listemize girmek isteyen yeni arkadaşlar Volvolarının model, model yılı, motor hacmi, renk ve bulunduğu il bilgileri ile birlikte listeye girmek istediklerini bildirirlerse en kısa sürede zevkle eklerim. Ayrıca fotoğraf da görmeyi arzu etmekteyiz.

• hehe :) seve seve cevaplarım tabiki. Arabayı alıp kontağı çevirdiğim an her türlü sorunuza elimden geldiğince cevap verebilirim. Şimdi iş güzel bir plaka seçmeye kaldı..
  • picknick,
    aracınız hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız sürmeyi nasip eder inşallah. aracınızı kaça aldığınızı ögrenebilirmiyim acaba? bende bugun gittim volvo S40 1.6D baktım 27.250€ fiyat veriyorlar...
    selamlar...
  • 34hakan47,

teşekkür ederim daha güzelleri sizlere nasip olur inşallah.
    Aracı 30.000 € düz rakama aldık. Sytle edition 4950€, Metalik boya için 580€ ve sunroof için 1250€ dahildi.
  • hmm anladım.. güzel bir araç almışsınız gerçekten güle güle kullanın. bi sorum daha olacak bnm peki bu style edition da ek olarak ne donanımlar içeriyor? teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34hakan47

hmm anladım.. güzel bir araç almışsınız gerçekten güle güle kullanın. bi sorum daha olacak bnm peki bu style edition da ek olarak ne donanımlar içeriyor? teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donniedarko -- 12 Nisan 2007; 17:38:52 >
  • xc70 diesel kullana arkadaşlar varmı?
    gelecek2008 modelleri ile (motor hariç-aynı motor) kıyaslama yapabilirmisiniz?
    saygılar
  • sayın picknick almış olduğun volvo c30 araban hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullandırmak nasip etsin.türkiyede nadir olan araçlardan birisi suan o yüzden çok dikkat çekeceksin trafikte.volvo kullanıcıları kendini bilen sürücülerdir,volvo kullanıcıları seçkin kişilerdir.umarım plakayı gönlüne göre alırsın ( 34 VLV 30) gibi.özellikle spor paket body kit aracı çok etkiliyor.

volvo ayrıcalıklıdır.... VOLVO FOR LİVE
  • benim cevap vermeme fırsat kalmadan arkadaş resmini yollamış teşekkürler kendisine.

VolvoS40,

teşekkür ederim sağolun. test aracını bile sürerken herkes dönüp bakıyordu, insanın hoşuna gitmiyor değil hani :) Ipodu kaset adaptörüyle dinlerken şimdi cd çalarda ne yapacağız onu hiç bilmiyorum ama :) volvoya sorduğumda aksesuar olarak henüz gelmediğini ancak daha sonradan adaptör gibi bir cihazla dinleyebileceğimi söylediler ama. Birkaç arkadaşımda AUX girişinden dinleyebileceğimi söylediler. Bu konuda bilgisi olan arkadaşım varmı forumda? Ne yapabilirim ne gibi aparatlar almam gerekir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PickNick

benim cevap vermeme fırsat kalmadan arkadaş resmini yollamış teşekkürler kendisine.

VolvoS40,

teşekkür ederim sağolun. test aracını bile sürerken herkes dönüp bakıyordu, insanın hoşuna gitmiyor değil hani :) Ipodu kaset adaptörüyle dinlerken şimdi cd çalarda ne yapacağız onu hiç bilmiyorum ama :) volvoya sorduğumda aksesuar olarak henüz gelmediğini ancak daha sonradan adaptör gibi bir cihazla dinleyebileceğimi söylediler ama. Birkaç arkadaşımda AUX girişinden dinleyebileceğimi söylediler. Bu konuda bilgisi olan arkadaşım varmı forumda? Ne yapabilirim ne gibi aparatlar almam gerekir ?

Hiç önemli değil :) Benden önce Ankara'da o araçla gezeceğin için aslında kızıyorum sana ama ne ypaalım artık :PPP Safir siyahı mı aldın arabayı??? Ben de o renk düşünüyordum. Aldıktan sonra fotolarını eklersen sevinirim.

IPOD için ise ortadaki aluminyum konsolun arkaasında AUX girişi var, küçücük bir kablo ile bağlayarak buraya kullanabilirsin her türlü mp3 çaları. Normal kulaklık girişli bir yer orası. Güle güle kullan. Ben de haftaya İstanbul'dakine gidip ailem ile incelicem. Fiyat falan konuşcaz, alırsam ben özel sipariş getirtcem, STYLE' a ek olarak STC yerine DSTC, müzik sistemi olarak da DYNAUDIO düşünüyorum. Renk karar vermedim, safir görmüştüm unuttum, sen bi resmini çeksen acayip makbule geçer, Ankara'dakini 2 kere gittim valla utanıyorum bi daha gitmeye :D :D

• quote:

Hiç önemli değil :) Benden önce Ankara'da o araçla gezeceğin için aslında kızıyorum sana ama ne ypaalım artık :PPP Safir siyahı mı aldın arabayı??? Ben de o renk düşünüyordum. Aldıktan sonra fotolarını eklersen sevinirim.

IPOD için ise ortadaki aluminyum konsolun arkaasında AUX girişi var, küçücük bir kablo ile bağlayarak buraya kullanabilirsin her türlü mp3 çaları. Normal kulaklık girişli bir yer orası. Güle güle kullan. Ben de haftaya İstanbul'dakine gidip ailem ile incelicem. Fiyat falan konuşcaz, alırsam ben özel sipariş getirtcem, STYLE' a ek olarak STC yerine DSTC, müzik sistemi olarak da DYNAUDIO düşünüyorum. Renk karar vermedim, safir görmüştüm unuttum, sen bi resmini çeksen acayip makbule geçer, Ankara'dakini 2 kere gittim valla utanıyorum bi daha gitmeye :D :D

Arabayı safir siyahı aldım metalik olan. :) aux girişi için çok sevindim valla yoksa dünyam kararmıştı :P Az önce Opel Corsa'yı galeriye sattım işte pazartesiye kadar bütün ilişkiyi fln kesip, salı günü volvoyu allah nasip ederse alıyorum. Resmini tabiki çekerim hemen foruma eklerim. Aslında bende özel sipariş düşünüyordum ancak Grup Volvo'daki satış müdürü fabrikanın 2007 için siparişleri kapattığını 2008leri beklemem gerektiğini söyledi. Onun içinse Ağustos 5-10 arası bir tarih verdi. Yani arabanın geliş tarihi olarak. Nerdeyse 5-6 aya yakın zaman olduğu için ben beklemek istemedim ve ellerine yeni gelen bu modeli seçtim. Normalde sunroof olmayacaktı ancak tek kaldığı için bunu tercih edip farkı verdik :) Benim işime geldi tabiki ama babama sormak lazım bi de gerisini :)

• Size makyajlı s40 resimleri:

• Bu da V50

• Dynaudio müzik sistemli S80'e bindim Ankara Grup Volvo'da.. Kapının önünde bekleyen siyah bir araç var şuan duruyormu bilmiyorum fakat showroom'un açılışının olduğu gün ordaydı.. Gerçekten çok güzel bir ses sistemi, yanımda bass parçalarından oluşan bir cd'de vardı, en yüksek basslı parçalarda bile ses cızırtısız ve çok net, bass'da yeteri kadar güçlü.. Farkı verebilicek olanlara kesinlikle tavsiye ederim, standart sistemlerle büyük fark var arasında.. High Performance sistem artı birde bass kutusu opsiyonu var, oda alınırsa çok süper olur.. Yeni S40'lardaki sistem Dynaudio mu bilmiyorum fakat S40'dada High Performance süper oluyor.. Bir gece evde otururken bir araba geldi ben ses sistemi döşenmiş tüm kapıları fln açık bir araba heralde diye düşündüm ve camdan bir baktım bir S40 ve kapılar flnda kapalı.. Kesinlikle en iyi High Performance sistemiydi bence, çünkü net ve çok yüksek, camdan bakınca bass'ı güm güm hissedebildiğim bir sistemdi.. Bir arkadaşım söylemişti nekadar doğrudur bilmiyorum fakat ses sistemlerinde birinci ya Mercedes yada BMW'ydi, ondan sonra ikinci olarak Volvo'nun geldiğini söylemişti.. Benim S40'ımdaki sistem bile gerçekten tatmin edici.. 6 adet büyük boy hoparlör.. Bass flnda çok güzel fakat işte yenilerdeki dynaudio ses çipinin farkı bass'ı tamamen açıp seside biraz yükseltince anlaşılıyor.. Bass'da cızırdıyor ufaktan oda çok kulağımı tırmaladığı için genellikle Bass'ı 4. seviyede tutuyorum, yinede bass hissedilir ve kuvvetli.. Arabayı sallamaya yetiyor :)

• Arkadaslar s40 kullanan bi arkadasim volvo nun hic olumlu kazasi yok demisti.bnde yok artik dunyada o kdr volvo var kesin olmustur dedim ama dogru olabilme ihtimali varmidir??
    Bi de o arkin s40 ini kullandim.Yaww ne guzel arabaymis bu volvobende ayni model megane vardi daglar kadaar fark varmis yani..hepinize kazasiz belasiz surusler diliyorum...
  • Arkadaşlar merhabarl.
    Ben Ankarada öğrenciyim ve Volvo S40 1.6D almak istiyorum.
    Biraraştırma yaptım fakatbazı özellikler canımı sıktı daha doğrusu var mı yok mu bilmedim.
    Konuda biraz sapıp biraz daha eskilere gideceğim fakat,idare ediverin.
    Siyah Çerçeveli Ön Izgara 16" CURSA Alüm.Alaşımlı Jantlar*
    Çeki Kancası Hazırlığı Yağmur Sensörü*
    Katlanabilir ve Işıklı Dış Dikiz Aynaları* Arka Park Sensörü*
    Ön Sis Farları*
    Bu özellikler acaba arabanın standart donanımında var mı?
    Bİr araba bulduk farklı olarak sis farı da var ama bunlar var mıdır acaba?

Açıkçası eğer bunlar da yoksa bayaa hayal kırıklığına uğrayacağım.

Olmadı focus alacağım.

En son olarak bu arabayı kullanan(standart modeli)ve donanımını bilen var ise yazabilir mi?

Daha onceki postları okudun ama pek yardımcı olmadı.
    Saygılar
  • Andich kardes... valla arkadasinin soyledigi sozu ben de duymustum. fakat gecen sene malesef cok kotu bir kaza meydana geldi istanbulda. ya e5te ya da temde celik bariyerler gece saat 3 te hicbir guvenlik onlemi ve isiklandirma olmaksizin degistirilmeye baslanmisti. bunu goremeyen yeni evli bir cift sürücü tarafindan yolun sol seritindeki bariyer tasiyan kamyona arkadan vurmus, sofor malesef hayatini kaybetmisti. yanindaki esi ise hicbir yara almadan kurtulmustu. uzun lafin kisasi, turkiyede hersey malesef mumkun : (
  • Merhaba arkadaşlar foruma şimdi üye oldum. Bende bir S40 almayı düşünyorum, donanımla ilgili bir sorum vardı, bu araçta bluetooth standartmı eğer değilse bunun için kaç para extra fark alıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: andich

Arkadaslar s40 kullanan bi arkadasim volvo nun hic olumlu kazasi yok demisti.bnde yok artik dunyada o kdr volvo var kesin olmustur dedim ama dogru olabilme ihtimali varmidir??
    Bi de o arkin s40 ini kullandim.Yaww ne guzel arabaymis bu volvobende ayni model megane vardi daglar kadaar fark varmis yani..hepinize kazasiz belasiz surusler diliyorum...

O sözü ben de duydum, bir süre inandım da... Geçen bayramda konyada bir milletvekili yanında birkaç kişi daha varken volvo 850 ile kaza yaptılar, bildiğim kadarıyla emniyet kemeri takılı değilmiş (normalde hep takar ve çevresindekileri de takmaları hususunda uyarırmış) ve maalesef rahmetli olmuşlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealShark -- 17 Nisan 2007; 15:53:46 >

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.