Şimdi Ara

DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
26.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: everst

Siyah kurdela, siyah gözlük, siyah giyinmek bunlar dışardan ithal hristiyan ritüelleridir,hristiyanlar cenaze törenlerinde, gömülecek ölünün hayaletinin orada bulunanlardan birinin bedenine girmek isteyeceğine inanıyorlardı ve hayaletten saklanmak için vücutlarını siyaha boyuyorlardı ,zamanla bu adet, siyah giysi olarak devam etti ve günümüze kadar geldi,şanlı bayrağımız duruken bilerek veya bilmeyerek haçlıları taklit etmeye gerek yok

bu kadar karamsar olmayalım
  • terörü lanetliyoruz !!!!
  • F*ck TeRRoR
  • Up
  • konuyu açan adamın imzası metallica.
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

konuyu açan adamın imzası metallica.

• sizlerle bende varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasefa -- 6 Ağustos 2008; 17:53:03 >
  • up
  • up
  • upping
  • Konuyu yeni gördüm. Açan arkadaşın ellerine sağlık.
  • up
  • UPS
  • lafı bile olmaz ben de EKLEDİM kardeşim.TÜRKLERE UZANAN ELLER KIRILMAKLA KALMASIN PARÇA PARÇA OLSUN
  • Facebook Milliyetçiliğinden başka bir şey değil bu :)

Yok profile atatürk resmi koyayım yok bayrak.gif yapayım..

Boş işler..
  • beni ekleee
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ata Kan

Facebook Milliyetçiliğinden başka bir şey değil bu :)

Boş işler..

sen call of duty ni oyna hadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A899E719 -- 25 Ağustos 2008; 3:02:32 >
  • "harekatı" yerine "hareketi" daha doğru olmazmıydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

konuyu açan adamın imzası metallica.

Tutarsızlk ve cehalet milletimiz için büyük sıkıntıdır arkadaşlar.Ben Türkmenim,ama bir çerkez,laz,kürt,abaza,zaza,gürcü vb.de olabilirdim.Hiç farketmez...Milletimiz derken yalnız Türkleri değil bu topraklarda yaşayan cümle insanoğlunu kastettim.Hepsi kardeşimizdir,,hepimiz kardeşizdir,,bu topraklar,bu coğrafya yalnız Türk kavimlerinin dayanışmasıyla değil,,ırk-dil-din gözetmeden birbirini kucaklamış,sevmiş 72 milletin dayanışmasıyla bize miras kalmıştır..Peki biz bu mirası neyle koruyoruz ? Batının yıllardır dayattığı böl-yönet malzemeleri ile mi koruyoruz ? Bknz : Sağ-sol,,,Türk-Kürt,,Alevi-Sünni,,vb.
    Biz bu oyunlarla birbirimizi kestik arkadaşlar ne PKK'sı..Tabiki acı kayıplarımız için Allahtan rahmet,sevdiklerine sabır temenni ediyoruz..Allahın laneti pkk'nın üzerine olsun ama arkadaşlar kardeş kardeşi kesmişse bu memlekette,,demek ki bölücülük sadece doğu'da değil,,batı'da da yoğun biçimde sürmektedir..Hangi ırktan olursa olsun..Irkçı = bölücüdür...Pkk için denmektedir ki KÜRT ırkçısı yahu kardeşim en çok çeken insan zaten doğulu-güneydoğulu insan nası kürt ırkçısı ? Tabi batıda yaşayan bizler bundan pek haberdar değiliz,,yani bölgede yaşayan Türkün Kürdün Abazanın Çerkezin ne çektiğini bizler hissedemeyiz...Burda yine görüyoruzki batı etnik ayrım oyununun bir parçası olan pkk ile 2 işi gerçekleştirmektedir..Hem bu milleti pkk üzerinden kürt-türk vb. diye bölmektedir hemde uyuşturucu ticareti için taşeron eleman olarak kullandığı teröristlerden nemalanmaktadır...Ayrıca sadece batı' değil NE YAZIK Kİ ülkemizin bazı iç kurumlarında da bu uyuşturucu ticaretinden nemalanan kişiler yer almaktadır...Bunlar yazık ki öyle her yerde ağza alınıcak cinsten meselelerde değiller...Çok açık ifade edicem : Bizim gidip seve seve vatan-bayrak-Allah aşkına şehit olduğumuz bölgelerde kimler kimlerle hangi pazarlık ve ticaret içersindedir ? Bunları bi araştıralım,okuyalım,anlıyalım ondan sonra kimlere nerde ne zman tepki koyucağımıza karar verelim..Daha holdinglerin kanlı pazarlıklarına,,müttefikimiz amerikaya,,siyonizme hizmet eden TC. iç unsurlarına,,1915'te Çanakkale'den kovmaktan gurur duyduğumuz ingilizlerle-fransızlarla kimlerin hangi holding-şirket bazlı ortaklıklar ettikleri konularına girmeyelim bile..Çok derin abi çok..Çok okumamız lazım cehaletten kurtulmamız lazım arkadaşlar,,onun kadar büyük illet maalesef yok

• quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Orjinalden alıntı: Ata Kan

Facebook Milliyetçiliğinden başka bir şey değil bu :)

Boş işler..

sen call of duty ni oyna hadi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.