Şimdi Ara

DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
26.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaspaz

ben zaza-kürt karısımı bi T.C. vatandası olarak ülkemin warlıgına ve bütünlüğüne zarar werecek her türlü olusumun karsısındayım...
    ve bu harekete de sonuna kadar destek weriyorum...
    up

Keşke herkes ne olursa olsun yaşadığı toprakların değerini sen gibi bilebilse.Sonuçta bu şerefsiizlği yapan da yetiştiği toprakları kirletiyor kanla. keşke değerini bilse insanların ve watanın da senin gibi olsa
  • konuyu açan arkadaş
    normal imzandan sadece 2 günmü vazgeçebildin? hani zırt bırt konu çok düşmüş diye mesaj atıyosun millete imzayı ekleyin diyosunda ben senden yana bi icraat göremedim.
    tabii terörü lanetmek güzelde bu şekilde bi faydası olacagını sanmıyorum ha gidip ulusta yürümekde fayda vermeyecekdir. illaki yürünecekse erciyes ünide balcalıda bogaziçi üni kampüslerinde yürüyün tabii bagırarak degil ellerinizde kitaplarla !
  • hEr ZaMaN VaRıM TeRöRe HaYıR
  • Faydası olmadığını söyleyen bütün arkadaşların yorumlarını okudum, katılıyorum.

Zaten bunlar popülist hareketler, kusura bakmayın. Önceki olaylarda ne oldu? Günlerce üzüldük, sonra bitti. Siyah kurdeleler koyduk sanal alemimizde oraya buraya, sonra millet sıkıldı eski hâline döndü.

İbrahim Tatlısex'i ben de hiç sevmem, nedeni belli. Ama... Maalesef Türkiye'de onu seven çok var. Bir kere herif meşhurluğun dibine vurdu. Magazin gündemlerinin göbeğine yerleşen elemanlardan birisi.

Çalışmaktan, sevmekten, inanmaktan ve birlik olmaktan başka bir şey yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 30 Temmuz 2008; 14:13:54 >
  • Bu noktada sapla samani birbirinden ayirmak lazimdir.

Poet Arif, Iboretti Dolcevoce, Mahsun Redrose bir yana, Ahmet Kaya ise cehennem zebanilerinin yanina. Bir insanin turku soylemesi, beste yapmasi, enstruman calmasi, sonra da olmesi o insani sutten cikmis ak kasik yapmaz, Melaike mertebesine cikarmaz, Azizlestirmez.

O zaman nasil olsa olduler, 55'$er milyonun katili Hitler ile Stalin de iyi insanlardi. 1 milyon Vietnamliyi olduren Nixon ve Johnson da guzel yaratiklar idi. Keman calmasini biliyor ise 250 bin Bosnali Sirp, Hirvat ve Bosnak'in katili Radovan Karadzic de iyi bir kul sayilir, oyle mi?

"Kurduz olene kadar, Kurduz olene kadar, vallahi Apo'yu ozledik" diye stadyumda turku cagiran birisine muhabbetle bakamam. Bakana da muhabbet edemem. Birisi "Apo'yu ozledik" diye turku cagiriyorsa yaptigi muzigin dibine kadar siyaseti sokmustur. Benden hurmet goremez.

ISTANBUL GüNGöREN, ANKARA ULUS ANAFARTALAR ÇARSISI, DIYARBEKIR FINAL DERSANESI ÖNÜ SEHITLERI ÖLÜMSÜZDÜR. MEKANLARI CENNET-i ALA OLACAK.

quote:

Orjinalden alıntı: baş ispiyoncu
    ibo ile kimi kastettğinizi bilmiyorum ama belliki ii biri değil... ama ibo kimse işte onu dinlemekle bu konunun alakasını görmüyorum. o zaman solcu biri için ozan arifi, milliyetçi biri için ahmet kayayı, (islami kesim için madonnayı dinlemek :)) dinlemek vatan hainliği sayılabilir. müzik siyasetten bağımsız olmalı bence...

• Güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Daha önce de aynısı her olay sonrası defalarca yapılmıştı, peki sonuç?

Bİzim tarafımız belli olsunda
  • haklısın safımız belli olsun
  • Benden de tam destek!
  • Up
  • DaİmA TaM dEsTeK
  • bence buna eklenmek yada başka türlü birşey gerekmio değilmi arkdaşlar? sadece kopyalayin ve yapiştirin!!!!
  • Güngöreni Ergenekona bağlayanlar nerede merak ediyorum. (sözde gündemi saptıracakmışlar 65 yaş üstü insanlar)

pkknın yaptığı çıktı meydana
  • Canım benim sen bürokrasiye ve bürokratik haraketlere kafanı yorma.
    Bu gün illegal örgüt dediğin kendi hesabına çalışmıyor, her birinin, biri ile bir bağlantısı var.
    Şimdi bunu PKK yaptı diye, sadece o soysuzların tavrımı sanıyorsun, bunlar uzun boylu konular, tepki arz edeceksek, tepkimizi arz edelim, burda ak koyun, kara koyun mahkemesi kurmayalım.

Birde merak ediyorum, kampanyayı başlatan arkadaşımın imzası neden farklı?
    Onun imzası niye tepkili değil?

quote:

Orjinalden alıntı: momkaltaki

Güngöreni Ergenekona bağlayanlar nerede merak ediyorum. (sözde gündemi saptıracakmışlar 65 yaş üstü insanlar)

pkknın yaptığı çıktı meydana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myomeroz -- 1 Ağustos 2008; 17:02:52 >

• Resmi imzama ekledim,teşekkürler.
  • deneme
  • Çok güzel bir topic....
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.