Şimdi Ara

DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
26.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Şahi_13

quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

konuyu açan adamın imzası metallica.

Tutarsızlk ve cehalet milletimiz için büyük sıkıntıdır arkadaşlar.Ben Türkmenim,ama bir çerkez,laz,kürt,abaza,zaza,gürcü vb.de olabilirdim.Hiç farketmez...Milletimiz derken yalnız Türkleri değil bu topraklarda yaşayan cümle insanoğlunu kastettim.Hepsi kardeşimizdir,,hepimiz kardeşizdir,,bu topraklar,bu coğrafya yalnız Türk kavimlerinin dayanışmasıyla değil,,ırk-dil-din gözetmeden birbirini kucaklamış,sevmiş 72 milletin dayanışmasıyla bize miras kalmıştır..Peki biz bu mirası neyle koruyoruz ? Batının yıllardır dayattığı böl-yönet malzemeleri ile mi koruyoruz ? Bknz : Sağ-sol,,,Türk-Kürt,,Alevi-Sünni,,vb.
    Biz bu oyunlarla birbirimizi kestik arkadaşlar ne PKK'sı..Tabiki acı kayıplarımız için Allahtan rahmet,sevdiklerine sabır temenni ediyoruz..Allahın laneti pkk'nın üzerine olsun ama arkadaşlar kardeş kardeşi kesmişse bu memlekette,,demek ki bölücülük sadece doğu'da değil,,batı'da da yoğun biçimde sürmektedir..Hangi ırktan olursa olsun..Irkçı = bölücüdür...Pkk için denmektedir ki KÜRT ırkçısı yahu kardeşim en çok çeken insan zaten doğulu-güneydoğulu insan nası kürt ırkçısı ? Tabi batıda yaşayan bizler bundan pek haberdar değiliz,,yani bölgede yaşayan Türkün Kürdün Abazanın Çerkezin ne çektiğini bizler hissedemeyiz...Burda yine görüyoruzki batı etnik ayrım oyununun bir parçası olan pkk ile 2 işi gerçekleştirmektedir..Hem bu milleti pkk üzerinden kürt-türk vb. diye bölmektedir hemde uyuşturucu ticareti için taşeron eleman olarak kullandığı teröristlerden nemalanmaktadır...Ayrıca sadece batı' değil NE YAZIK Kİ ülkemizin bazı iç kurumlarında da bu uyuşturucu ticaretinden nemalanan kişiler yer almaktadır...Bunlar yazık ki öyle her yerde ağza alınıcak cinsten meselelerde değiller...Çok açık ifade edicem : Bizim gidip seve seve vatan-bayrak-Allah aşkına şehit olduğumuz bölgelerde kimler kimlerle hangi pazarlık ve ticaret içersindedir ? Bunları bi araştıralım,okuyalım,anlıyalım ondan sonra kimlere nerde ne zman tepki koyucağımıza karar verelim..Daha holdinglerin kanlı pazarlıklarına,,müttefikimiz amerikaya,,siyonizme hizmet eden TC. iç unsurlarına,,1915'te Çanakkale'den kovmaktan gurur duyduğumuz ingilizlerle-fransızlarla kimlerin hangi holding-şirket bazlı ortaklıklar ettikleri konularına girmeyelim bile..Çok derin abi çok..Çok okumamız lazım cehaletten kurtulmamız lazım arkadaşlar,,onun kadar büyük illet maalesef yok

• up
  • Hatırlatmak lazım
  • up
  • up
  • YUKARI

Arkadaşlar burada terörü lanetliyoruz bence Türkçe kelimeler kullanalım..Dilin yozlaşmasıda bir çeşit terördür bana göre..Sözüm meclisten dışarı aman ha kalbinizi kırmayayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

YUKARI

Arkadaşlar burada terörü lanetliyoruz bence Türkçe kelimeler kullanalım..Dilin yozlaşmasıda bir çeşit terördür bana göre..Sözüm meclisten dışarı aman ha kalbinizi kırmayayım

Terörü ve onu amaçları uğrunda kullanan gerek dış gereksede İÇ güçleri ve kurumları lanetliyoruz..Ama bir ülkenin dilinin yozlaşması özerk bir olgu değil sonuçtur..Neyin sonucudur peki ? Bir ülkede üretimden daha çok tüketim varsa,o ülkeye her türlü şey ithal ediliyorsa,o zaman dilede yabancı kelimelerin nüfuzu kaçınılmaz bir sonuçtur.Memleketimizin sorunu kendi malını üretememek,kendi ürününü pazarlayamamaktır..Velhasıl kelam,sen İSİM koyamazsan,batı yada uzakdoğu; ismini,patentini koyar,önüne sunar sende tüketirsin.Sözüm genel yani sen derken..Türkiyemizin asıl sorunu ise,gelişmesi dünyadaki büyük güçler için tehdit oluşturmasıdır.Çünkü Türkiyenin sahip olduğu doğal zenginlikler yeryüzünde yekpare bir emsaldir ve işlendiği takdirde amerikanın bile borsa hacmini defalarca katlıycak madenlerimiz mevcuttur.Bakınız : Petrol,Bor,Toryum (ki toryum işlenebildiği takdirde,nükleer enerjinin 30 katı kadar daha verimli bir enerji elde edilebiliyomuş.Ve bunu söyleyen profesörümüz ıspartaya giderken DÜŞÜVEREN bir uçakta,bir çok bilim adamımız ile birlikte hayatını kaybetti(rildi). Bor zaten malum,geleceğin yakıtı olarak görülüyo ki Türkiye dünya rezervinin %70ine sahip.Nihayetinde,Türkiye dış ve iç güçler ortaklığıyla sürekli ve planlı olarak engellenmiyo olsa,,dünyanın en zengin coğrafyasında olup,bu kadar adaletsiz ve vatandaşı böylesine ezilen bir ülke olmak açıklanamazdı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Şahi_13

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

YUKARI

Terörü ve onu amaçları uğrunda kullanan gerek dış gereksede İÇ güçleri ve kurumları lanetliyoruz..Ama bir ülkenin dilinin yozlaşması özerk bir olgu değil sonuçtur..Neyin sonucudur peki ? Bir ülkede üretimden daha çok tüketim varsa,o ülkeye her türlü şey ithal ediliyorsa,o zaman dilede yabancı kelimelerin nüfuzu kaçınılmaz bir sonuçtur.Memleketimizin sorunu kendi malını üretememek,kendi ürününü pazarlayamamaktır..Velhasıl kelam,sen İSİM koyamazsan,batı yada uzakdoğu; ismini,patentini koyar,önüne sunar sende tüketirsin.Sözüm genel yani sen derken..Türkiyemizin asıl sorunu ise,gelişmesi dünyadaki büyük güçler için tehdit oluşturmasıdır.Çünkü Türkiyenin sahip olduğu doğal zenginlikler yeryüzünde yekpare bir emsaldir ve işlendiği takdirde amerikanın bile borsa hacmini defalarca katlıycak madenlerimiz mevcuttur.Bakınız : Petrol,Bor,Toryum (ki toryum işlenebildiği takdirde,nükleer enerjinin 30 katı kadar daha verimli bir enerji elde edilebiliyomuş.Ve bunu söyleyen profesörümüz ıspartaya giderken DÜŞÜVEREN bir uçakta,bir çok bilim adamımız ile birlikte hayatını kaybetti(rildi). Bor zaten malum,geleceğin yakıtı olarak görülüyo ki Türkiye dünya rezervinin %70ine sahip.Nihayetinde,Türkiye dış ve iç güçler ortaklığıyla sürekli ve planlı olarak engellenmiyo olsa,,dünyanın en zengin coğrafyasında olup,bu kadar adaletsiz ve vatandaşı böylesine ezilen bir ülke olmak açıklanamazdı.

• ALLAH TERÖRDEN MEDET UMAN KAN EMICILERIN BINBIR TÜRLÜ BELASINI VERSIN.

YEDI SÜLALELERININ VE DOGACAK ÇOCUKLARININ BASINDAN KANINI AKITTIKLARI MAZLUMLARIN, YETIM BIRAKTIKLARI BEBEKLERIN AHI VE BEDDUASI EKSIK OLMASIN.

BASIN SAGOLSUN TÜRKIYEM!
  • LÜTFEN BU KONUYU EN ÜSTTE ÇIKARALIM

BU ARADA YUKARI

TERÖR YÜZÜNDEN ONCA ŞEHİT VERDİK ARTIK HÜKÜMET BİR EL ATSA BU MESELEYE.DOĞUDAKİ ASKERLERİMİZİN HİÇ BİR GÜVENLİK YOK.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

boş iş bunlar....

kurdele koyduktan sonra düzelecekmi ?

ee peki olayları kınıyoruz diyoruz , düzelen birşey varmı ?

Eğer bu Ülkeyi düzeltmeyi ve böyle olayların olmamasını istiyorsanız okuyun ilim bilim öğrenin , çalışın ve daha çok çalışın...başka elimizden birşey gelmez.

Başımızdakiler sömürdüğü sürece çalışsakda bir yere gelemeyiz. Önce zihniyetin değişmesi lazım.
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: LagrangePasha

ALLAH TERÖRDEN MEDET UMAN KAN EMICILERIN BINBIR TÜRLÜ BELASINI VERSIN.

YEDI SÜLALELERININ VE DOGACAK ÇOCUKLARININ BASINDAN KANINI AKITTIKLARI MAZLUMLARIN, YETIM BIRAKTIKLARI BEBEKLERIN AHI VE BEDDUASI EKSIK OLMASIN.

BASIN SAGOLSUN TÜRKIYEM!

Kardeş maalesef modern! dünyada,insan haysiyetinin,şerefinin,can ve ırz güvenliğinin para ve çıkar yanında bi kıymeti olmadığını acı acı izliyoruz...

Mesela....Turist gelmediğinde oteller iş yapamıyosa,
    Hastalık olmadan ilaç firmaları satış yapamıyosa,
    Virüsler olmadan anti-virüs programlarına ihtiyaç nasıl kalmıyosa,
    Pkk olmadanda kimler kar edemez var sen hesab et! Çok ayrıntıya girmenin lüzumu yok gerçi ama elimdekilerle konuşuyorum,kahin olmaya gerek yok...Yeryüzündeki en iyi ordulardan birine sahip olucaksın,,bordo berelilerimiz her yıl almanyada düzenlenen askeri yarışmalarda birinci olucak,,dünyanın en iyi askeri olucak....eee sonra terör bitirilemiyo ! bende yedim efendim,bende yedim paşam !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahi_13 -- 21 Temmuz 2009; 2:44:39 >

• her türlü terörden allah bizleri korusun 2 yıldan beri bu siyah kurdelayı imzamda kullanıyordum dün admin imzamın kural dışı olduğunu yazmış ve silmiş sebebini çözebilmiş değilim
  • Up
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.