Şimdi Ara

DH Tüplü TV Ve CRT Monitör İle Xbox 360 Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
6.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda gördüğüm kadarıyla tüplü tv ile xbox 360 kullanıcıları biraz fazla bir arada olursak bu lcd tv kullanıcılarına kendimizi ezdirmeyiz artık.Hadi bu konuda birlik oluşturalım ve dayanışmaya başlıyalım.
    Onların 720p 1080p Leri Varsa Bizimde koç gibi 480p miz var bunu unutmayalım.

İsteyenler Sistemerlirini Koyabilir Öncülük Olarak Ben Koyuyorum.

İmzamız yokdur imza yapabilicek bi gönüllü arıyoruz

Liste:
    DH Nick - GT
    HooMie-HooMieY(Ben lcd aldım artık 1.WestSideKing hem yakın arkım hemde onunki baya tüplü :D)
    WestSideKinG-HooMieS
    biohard35-GT YOK
    astronot94-
    Deathcallsdeath-
    bilgin2006-
    atalay_cankaya-
    jokerbow-denomanjj
    moy203
    BlooDy_ChiLd
    Gkn89
    pcheveslisi
    birmezun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 25 Ağustos 2010; 20:18:22 >

• hayırlı olsun
  • eyvallah da senin tüplü tv baya bi tüplü flat 70 ekran yokmuydu en azından
  • saol benimki tüp patlaması yapıyo çakdırma
  • hah işte bu yabeni de ekle gruba tüplüleri ezdirmeyelim.bu arada resim nası konuluyo ben de koyarım
  • o tv ile oynadığın oyundan ne zevk alıyorsun anlamıyorum ben bi kere 70 ekran düz kare tv de COD4 denemiştim, adamlar kocaman oluyor, mekanda hiçbirşey bulunmuor işkence gibiydi, düşük çözünürlükle oynamaktansa hiç oynama daha iyi...

Alete 500 lira para vermişsin, hiç olmazsa 80 lira verip crt monitör de alsaydın
  • Beni de ekle HooMie

Resim koyarım ben de bi ara
  • Bence yanlışlıkların grubu olmuş. Eğer gidip okadar para verip xbox alabiliyosan bi tanede LCD tv alırsın yani.

Bu resmen adriana lima ile evlenip ama sevişmemek gibi bişey...
  • beyler bi sorum vardı

bizde de VESTEL ZETA 5531 55 ekran televizyon var bi sorun olur mu.oyun zevki nasıl olur ekranda kaybolma yazılar gözükmeme vs olur mu bu televizyonda.. 55 ekran olan bu vestel :

• 450 liraya xbox360 alıoz en dandik lcd tv 1.5 mılyar xbox için lcd monitor almak bana sacma geliyo(laptop var ondan )
  • 800lira ya 27" LG LCD aldım full HD monitor TV. Bütün herşeyi ona bağlıyorum. Xbox ona bağlı ve laptopuda ona bağlayıp Full HD film izliyorum. Dahada ucuz LCD tvler var full HD olmak zorunda değil.

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

450 liraya xbox360 alıoz en dandik lcd tv 1.5 mılyar xbox için lcd monitor almak bana sacma geliyo(laptop var ondan )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentinal

800lira ya 27" LG LCD aldım full HD monitor TV. Bütün herşeyi ona bağlıyorum. Xbox ona bağlı ve laptopuda ona bağlayıp Full HD film izliyorum. Dahada ucuz LCD tvler var full HD olmak zorunda değil.

quote:

450 liraya xbox360 alıoz en dandik lcd tv 1.5 mılyar xbox için lcd monitor almak bana sacma geliyo(laptop var ondan )

İlla full hd olması gerekmiyo HD READY de yeterli bnce sonuçta HDMİ la olan bağlantı her zaman scart dan daha iyidir salonda var lcd tv oynayamıyorum orda dizilerden tüplü arçelik 45 ekran var yetiniyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentinal

800lira ya 27" LG LCD aldım full HD monitor TV. Bütün herşeyi ona bağlıyorum. Xbox ona bağlı ve laptopuda ona bağlayıp Full HD film izliyorum. Dahada ucuz LCD tvler var full HD olmak zorunda değil.

quote:

Haklısın Sentinal Samsungun da 750 800 civarı güzel hd ready lcdleri var. Ama zar zor 500 lira toplamış olup üzerine 800 lira veremeyecek olanlar olamaz mı acaba? Sanki evde lcd var da bağlamıyorum diyormuşuz gibi algılanıyor sanki :) Hele bu öğrenim kredisi ödemesi ekonomimi derinden sarstı.

Ama crt fiyatları idareten almak için uygun gerçekten. Yine de odamın içine kocaman bir crt koyasım gelmiyor.

Bir gün alırım inşallah lcd tvmi ben de. O güne kadar Forza Tüplü Tv

• tabi ya tuplu gibisi yok full hd tuplu olsa ah ah
  • benim tv de iyi oynanır mı yukarda eklemişstim.
  • oynanır işte ya homie ninkinden da iyi gosterir
  • quote:

oynanır işte ya homie ninkinden da iyi gosterir

o zaman bi sorun daha ortadan kalktı
  • Hiç oynamamaktansa tüplü TV olması tercih edilebilir tabii ki. Ya da en azından 19 inç lcd monitör alınabilir. Tüplü TV de olur sonuçta oyun eğlence için oynanır. Eğleniyorsanız problem yok. Ben ilk xbox'ımla çoğunlukla 37 ekran scartı bile olmayan tv'de oynadım. Gayet de zevk alıyordum. Hele benim gibi yapıp da LCD tv ucuz olsun diye türk firmalarından ya da fason markalarından almayın yeter. Ha şimdi burada markasını yazamıyorum yazınca kural dışı oluyormuş da efendim. Neyse.

Samsung veya Sony'i alacak gücünüz yoksa LCD tv'de boşuna kasmayın. Bozuk çıkar benimki gibi, üzülürsünüz sonra. Benim TV'de ölü pikselden tutun da, HDMI'dan xbox 360 açıken PC'deki görüntüyü görememeye kadar her türlü bozukluk var ve bunları garanti kapsamındaki bir TV'de sorun olarak görmüyorlar. Gerisini siz düşünün.

Dediğim gibi xbox 360'a zor para topladıysanız tüplü tv, biraz para kaldıysa 19 inç geniş ekran LCD monitör alınabilir. Sonuçta artık xbox 360, 16:10 oranlı monitörleri bile destekliyor. Benim aldığım zamanda destekleseydi büyük ihtimal ben 19 inç monitör almış olurdum türk markası dandik bir LCD tv alacağıma.

• Konu içeriğinde ki " LCD tv kullancılarına kendimizi ezdirmeyiz artık " cümlesi olmamış. Herkes LCD TV'de FULL HDTV de oynayacak diye bi kaide yok. Beleş bişey değil sonuçta bu LCD TVler. Durumu olan alır, olmayanda bi süre daha bekler sonra alır. Espiri için yazıldıysa orasını bilmem ama bi kişinin " LCD'm var muahah senin tüplü tv'n var " diye ezmesi söz konusu bile olamaz. Hele ki bu forumda.
  • zaten ole dalgasına yazılmış bi durum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.