Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.742
Cevap
84
Favori
685.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: SX4-MATIC

quote:

Orijinalden alıntı: redred10

quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

Şu kampanya saati al geç bulunsun dedim..

Dün gece 370 kusur olan ( ayrıca Bana özel kargo dahil ) saat bugün itibari ile Kargo ile 433 olmuş.. !!!!!!

Kör öldü badem gözlü oldu.. almıyommmmmmmmmm !

Ben de hanıma söyledim, doğum günümde bana saat al diye. Bir yandan da şimdi gider bi dünya para verir en iyisi kendim alayım diyorum.
    https://tr.aliexpress.com/item/LIGE-Watch-Men-Fashion-Sport-Quartz-Clock-Mens-Watches-Top-Brand-Luxury-Full-Steel-Business-Waterproof/32822954608.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.263.4oq5s5

Burdaki saatler hoşuma gitti, 11 kasım indirim olursa sipariş vereceğim galiba.

Bir doğum günü saati de benden. kızım almış markası Michail Kors. Magaza saat&saat. '. gün geri kalmaya , 3. gün teklemeye başladı. Götürdüm yerine, garantisi varya hani. Neyse 4 günde geri teslim ettiler onararak. Fakat durum aynı 1 gün sonra tekrar servis . Bu kez 3 gün sonra onarım bitti verdiler, sonuç gene aynı. Güya komple değişmiş. O arada başka bir saatimi pil değiştirmek istediğimi söyledim; öyle saatlere pil değiştirmeyiz dedi magaza müdürü küçümseyerek benim saati.
    -Yahu bu saat seninkinin 6 kat daha fazla değerinde. Sen bunu neden bilmiyorsun, sektöre yabancısın herhalde...
    - Yok, hiç duymadım, kem küm...
    Sonrasında
    - Ben almıyorum Michail Kors 'u kardeşim, başka bir marka, adam gibi bir saat verin bana dedim.
    yok efendim olmazmış. Aynı saati onarıp vereceklermiş. Kızılca kıyamet ve 5 günlük fırtına sonrası ( sanırım saaati de onaramadılar) değişim isteğim kabul oldu. Başka bir marka ya fark ödeyerek aldım ve bir daha asla uğramamayı diledim. Çok şükür sorun çıkmadı . Ne giderim ne de gidene tavsiye ederim bu mağazaları.

Ben de işin içinden çıkamayınca vazgeçtim hocam. instagramda birisinde gördüm saat, crazy hours diye bir modelmiş. onlar hoşuma gitti fiyatlarına bir baktım ki 1+1 ev parası. Emektar guess ile nice 5 yıllara diyerek kapattım sayfayı :)

Geçenlerde kuruma geldi tüketici hakem heyeti il yetkilileri, adamlar yaşadığınız sıkıntılarda hemen bize başvurun, siz hiç uğraşmayın diyorlar. Eldeki dosyaları bitirmeye yönelik genel bir uyarı yazısı almışlar, şimdi ise bekleyen hiçbir başvurumuz yok diyorlar. İlden ile durum değişiyordur ama bayağı bir cesaret verip gittiler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SX4-MATIC

quote:

quote:

Şu kampanya saati al geç bulunsun dedim..

Dün gece 370 kusur olan ( ayrıca Bana özel kargo dahil ) saat bugün itibari ile Kargo ile 433 olmuş.. !!!!!!

Kör öldü badem gözlü oldu.. almıyommmmmmmmmm !

Ben de hanıma söyledim, doğum günümde bana saat al diye. Bir yandan da şimdi gider bi dünya para verir en iyisi kendim alayım diyorum.
    https://tr.aliexpress.com/item/LIGE-Watch-Men-Fashion-Sport-Quartz-Clock-Mens-Watches-Top-Brand-Luxury-Full-Steel-Business-Waterproof/32822954608.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.263.4oq5s5

Burdaki saatler hoşuma gitti, 11 kasım indirim olursa sipariş vereceğim galiba.

Bir doğum günü saati de benden. kızım almış markası Michail Kors. Magaza saat&saat. '. gün geri kalmaya , 3. gün teklemeye başladı. Götürdüm yerine, garantisi varya hani. Neyse 4 günde geri teslim ettiler onararak. Fakat durum aynı 1 gün sonra tekrar servis . Bu kez 3 gün sonra onarım bitti verdiler, sonuç gene aynı. Güya komple değişmiş. O arada başka bir saatimi pil değiştirmek istediğimi söyledim; öyle saatlere pil değiştirmeyiz dedi magaza müdürü küçümseyerek benim saati.
    -Yahu bu saat seninkinin 6 kat daha fazla değerinde. Sen bunu neden bilmiyorsun, sektöre yabancısın herhalde...
    - Yok, hiç duymadım, kem küm...
    Sonrasında
    - Ben almıyorum Michail Kors 'u kardeşim, başka bir marka, adam gibi bir saat verin bana dedim.
    yok efendim olmazmış. Aynı saati onarıp vereceklermiş. Kızılca kıyamet ve 5 günlük fırtına sonrası ( sanırım saaati de onaramadılar) değişim isteğim kabul oldu. Başka bir marka ya fark ödeyerek aldım ve bir daha asla uğramamayı diledim. Çok şükür sorun çıkmadı . Ne giderim ne de gidene tavsiye ederim bu mağazaları.

Ben de işin içinden çıkamayınca vazgeçtim hocam. instagramda birisinde gördüm saat, crazy hours diye bir modelmiş. onlar hoşuma gitti fiyatlarına bir baktım ki 1+1 ev parası. Emektar guess ile nice 5 yıllara diyerek kapattım sayfayı :)

Geçenlerde kuruma geldi tüketici hakem heyeti il yetkilileri, adamlar yaşadığınız sıkıntılarda hemen bize başvurun, siz hiç uğraşmayın diyorlar. Eldeki dosyaları bitirmeye yönelik genel bir uyarı yazısı almışlar, şimdi ise bekleyen hiçbir başvurumuz yok diyorlar. İlden ile durum değişiyordur ama bayağı bir cesaret verip gittiler.

Bende tüketici hakem heyeti sayesinde kullanığım kredinin masraflarını geri almıştım. Gayet düzgün işleyen bir kurum.

• Haramidere sanayide hep gittiğim ustaya bu kez de spoiler montajı için uğradım. Ayrıca far temizliği ve fren hidroliği değişimi de yapılacağından akşam teslim almak üzere sabahtan bıraktım arabayı.
    Sonuçlar aşağıda. Cam silikonuyla yapıştırmış usta. "Bagaj kapağı sökülür spoiler sökülmez" dedi.
    Saç ektirmiş gibi oldu arabam, benim hoşuma gitti yeni tarzı

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

• Arkadaşlar selamünaleyküm. 2008 fiat sedici aracima hangi motor yağı kullanmalıyım. 1.6 4x2 otomatik vites lpg. Forumda 5x30 da geçiyor 10x40 da geciyor. Bugun yagi kontrol ettigimde eksilmiş gibi gordum biraz takviye yapmak gerekiyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktayde O kullanıcısına yanıt
    5w 30 kullanabilirsiniz. Mobile 1 tavsiye ederim.

• Lastik tak cikar yerine. Jant almak mantikli midir?

Kor metal jant 4lu 1340 lira

...

Jant almaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayde

Arkadaşlar selamünaleyküm. 2008 fiat sedici aracima hangi motor yağı kullanmalıyım. 1.6 4x2 otomatik vites lpg. Forumda 5x30 da geçiyor 10x40 da geciyor. Bugun yagi kontrol ettigimde eksilmiş gibi gordum biraz takviye yapmak gerekiyor sanırım.

Hava sıcaklığının aşırı düşük olduğu bir bölgede değilseniz 5/30 iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inspiron6000

Cevaplayan arkadaslara çok teşekkür ederim. Su urun uygunmudur acaba?

https://urun.n11.com/motor-yagi/mobil-super-3000-x1-formula-fe-5w-30-4-litre-motor-yagi-ut-2017-P168583072

• Jant biraz bütçe ve zevk meselesi. Zamanında kormetal'in şu jantını favorilere eklemiştim ben de, fırsat bulup alamadım henüz.

Kormetal KM464 BD SALERNO 6,0X14 PCD 4x100 ET 30 Jant (4 Adet) 1.160,00 TL yerine 986,00 TL

https://urun.n11.com/jant/kormetal-km464-bd-salerno-60x14-pcd-4x100-et-30-jant-4-adet-P32196245

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayde

quote:

Cevaplayan arkadaslara çok teşekkür ederim. Su urun uygunmudur acaba?

https://urun.n11.com/motor-yagi/mobil-super-3000-x1-formula-fe-5w-30-4-litre-motor-yagi-ut-2017-P168583072

Tabi uygundur. Fiyatı da uygunmuş. Ben de şundan almıştım en son.

https://urun.n11.com/motor-yagi/mobil-1-esp-formula-5w-30-4-lt-motor-yag-2017-hediyeli-P26236735

• quote:

Orijinalden alıntı: firat74

Lastik tak cikar yerine. Jant almak mantikli midir?

Kor metal jant 4lu 1340 lira

...

Jant almaya değer mi?

Mevsimine göre lastik değiştirmek yılda iki kez 40 TL den 80 TL. 1340/80=17 yıl eder.
    Yani 17 yıllık değiştirme parasına 4 cant almak.
    Ben lastik değiştirmeye devam ederim.

Bu da diğer bir bakış açısı:
    ............................
    1340 TL yi, de 17 yıl vadeli bankaya yatır.
    % 10 üzerinden = 3618 TL eder.
    Bunun USD Doları var, EURO var,....çeşit çeşit yap eğlen bence.
  • 17 yıl ...
    sök tak yapmaya devam...
  • inspiron6000 kullanıcısına yanıt
    Mobil 1 kullaniyuorum..5-30. Iyi yag

• Silecekleri yenileyeli 1 sene oldu yada olmadi sofor tarafi ust taraftan birakiyor..ustelik Bosch..

Bu hafta kisliklari takayim diyorum..vakit olursa..

• Mrb arkadaşlar benim arabanın vites topuzunu değiştirmeye çalıştım ama sökemedim yerinde bilgisi olan biraz bahsedebilir mi

• Şu videoda gösterilmiş.

https://youtu.be/gKqsIPYlYRk

• inspiron6000 kullanıcısına yanıt
    Spoiler gayet guzel olmuş, daha bi spor hava katmis, gule gule kullanin. Ben de mobil 1 esp 5-30 yag kullaniyorum, mart ayinda yag degisimi yapildi hic eksilme olmadi. Fren hidrolik degisimini neye gore yaptiniz acaba, belli bir km mi baz aldiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GYKA -- 27 Kasım 2017; 21:7:27 >
  • quote:

Silecekleri yenileyeli 1 sene oldu yada olmadi sofor tarafi ust taraftan birakiyor..ustelik Bosch..

Bu hafta kisliklari takayim diyorum..vakit olursa..

Ben de onceki arabamda marka kullanirdim silecekleri, simdi inwells aliyorum 17-18 lira, 6 ay veya 1 yil idare ediyor. Yuksek fiyatli sileceklerin o parayi pek hakkettigini duaunmuyorum, hem cabuk bozulunca yok yere stres yasiyor insan :)

• quote:

Suzuki'den Kış Kampanyası

sadece check-up icin gitsek olurmu acaba.

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.