Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (788. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.743
Cevap
84
Favori
685.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun Mesai kalmistim .. Saat 16 gibi eve geldim , Pazar gunlerini hep sevmisimdir neyse Pazara gittik daha once Pazar icin 50 TL yeterken bu sefer 100 TL gitti.. Oysa aldigimiz seyler neredeyse ayni.. Balikcim var ona ugradim 3 tane uskumru.. Soylemesi ayip yarim kilo arpacik sogan.. Cömlekte bir yapmisim ! Mantarli..limonlu , havuclu...

Gecen Sali sanirim gece gettegedeyorrr dan kampanya saatlere bakiyorum.. Bir tanesi icimi eritti..magaza fiyati 1100 kusur..399 TL ustelik Ersa saat guvencesinde yani yalan dolan degil..bana ekstra %5 daha.. Yahu 45 dk dusundum..sonra cimriligim tuttu almadim..o esnada Oglum geldi yanima..

Baba dedi.. Bir konu var..

Soyle ..dedim..

Baba telefon problem cikariyor..( Bazi dersleri yolda iken online telefondan almasi gerekiyor.. Birde telefonda ders icin ozel bir yazilim var ) telefon kitleniyor.. Bana saglam bir telefon lazim.. Bir kac defa dersten koptum..dedi..

Boyle acik oldularmi canimi yesinler..

Eeeee ..dedim.. Sadete gel.. Kisa net soyle !

Baba.. Iphone 6s isimi gorur..

Oglum dedim . beni. ders ayagina yeme..sen iphone mu istiyorsun dedim..

Baba dedi..bak program bu calisirken donuyor...dedi..

O zaman Note 5 vs alalim.. Dedim.

Tabii.. O bir suru mazeret buldu..

Beni yedigini zannetmiyorum , en azindan ben ona itimat etmek istiyorum varsin yesin beni..

Cumartesi is cikisi gittik baktik..Mediamark..Teknosa. Vatan vs fiyatlar ayniydi..kampanya beklemek gibi zamanimizda yok..Teknoso dan aldik.. Uzay gri si..Bende Oglumun LG G3 telofonunu aldim..Benim eski Hatice den ( HTC ) super hizli..

Diyecegim su.. 399 TL lik saati alamiyorum ama Ogluma iphone icin paraya acimiyorum..Kendime olsa Hayatta o parayi vermem !

Az sonra Aras kargo ya gidecegim , Cuma gunu aradim " Kardesim Ogle saati saat 13 ile 14 arasi evde yokuz onun haricinde evdeyiz " dedim.. Tamam efendim dagitim elemanimizi arayip size donecegiz ...dediler..

Sonuc.. Ne arayan var ne soran.. Saat 13:30 da gelip ..evde bulamadik " kagidi birakmislar..

Bu kafayla gidersek Askere nah aliriz teskere....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.hepsiburada.com/casio-etd-300d-1avudf-erkek-kol-saati-p-HBV000000WED5?magaza=Golgi%20Teknoloji

Bu Saatin 3 farklı rengi var , Siyah / Kahverengi olnını daha çok begendim , kampanya olan Siyah ve Lacivert olanlar.. 399 TL.. birde % 5 ekstra ile 379,90 a geliyor.. belli olmaz kafam atarsa Siyah ı alırım.. Kahverengi / siyah olan 779 TL o daha şık görünüyor.. sanırım onu bekleyecegim.. olursa alırım olmazsa sağlık olsun..

Az Önce Krgo mu almaya gittim.. Aras Kargo bu sefer beni üzdü.. Kargo merkezlerini 6 ayd bir degiştiriyorlar yine anasının nikahına gitmiş.. Neyse

içeride 4 bayan bir çocuk ( dönen sandelyede annesinin koltugunda oynuyor ) iki erkek..

İçeri girdim hiç kimse iplemedi.. herkes aleminde.. Adamın biri elinde telefon sağa sola caka atıyor.. sanırım Müdür dedikleri bu ols gerek yada oranın sahibi.. neyse.. Cüzdanımdan Kagıdı çıkardım ( eve geldik yoktunuz ) kagıdını.. bekliyorum..

Boşuna ipleyen yok.. Ulan alayınızın maaşını burada ayakta beklettiginiz müşteri veriyor be.. utanmazlar..

bayanın biri sanırım Müşteri nin bekledigini farketti.. Masanın birine geçip .. Buyrun Efendim.. diyebildi..

İyi günler.. dedim , Kagıdı uzattım..

'' Bir saniye ekrandan kontrol edeyim '' dedi..

1-2-3 dk lar geçiyor , Hanım kızımız yandki bayan ile koyu bir iş sohbetine daldı.. biz nasılsa Mal gibi bekleriz sorun yok !!

Baktım Bayan bizi yine unuttu..

Bari dedim Şunlara Patronun MÜşteri oldugunu hatırlatayım.. !

3 lü bekleme koltugu boş.. Ortasına oturdum , ellerimi sağlı sollu yandaki iki koltuga atarak Para bende der gibi ayak ayak üzerine attım.. neredeyse sigara yakacak kıvama geldim.. Ortada Müdürüm edasında gezinen vayandaş ta bozuldu sanki..

Birden Müşteri oldugum hatırlandı..

Bayan : Beyefendi Sizin kargonuza iade işlemi yapmışız..!!

Yerimden hiç kalkmadan aynı rahatlık ile cevap veriyorum..

Ben : Güzel.. Yaparken Banamı sordunuz ?

Bayan bu tavrıma sinirlendi.. beni tepeleyecek bir tavırla..

'' Beyefendi , arkadşlar gelmişler adresinizde sizi bulamamışlar.. 3 gün alınmayan kargolara iade işlemi yapılır '' dedi..

Gelen Kargo için 3 iş günü.. alınmayan için 3 günmü yani ? diye sordum .

anlamadı.. Nasıl yani ? diye sordu..

hiç istifimi bozmadan ayak ayak üzerine oturmuş ve ellerim koltuklarda yayılı halde sakince devam ettim..

'' kargo tesliminde hafta sonlarını saymıyorsunuz ama alınmayan kargolarda hafta sonunuda sayıyorsunuz.. iyi iş.. dedim..

Bu sırada diger kargo çalışanlarında bize odaklandıgını farkettim.. ayaktaki artist müdür bozmasıda kıl oldu ama bendeki bu rahatlık onu ürküttü sanırım seyretmekle yetiniyor şimdilik..

'' Hanfendi.. Ben perşembe günü burayı aradım.. artık sizmi açtınız yoksa buradki başka birimi açtı bilmiyorum.. Size saat 13 ile 14 arası mazeretimiz oldugunu dagıtıma çıkacak yada çıkan kişiye bilgi vermenizi söyledim '' degimi ?

hatırlayamadım.. dedi..

Haaaa.. işinizi zaten adam gibi yapsaydınız zaten bunları konuşuyor olmazdık .. dedik..

Bayan..

'' bir saniye efendim.. Kargonuzu iadeye ayırmışık ama işlem yapmamışız '' dedi..

ve 2 saniyede 5 metre öteye giderek kargomu buldu..

ne diyeyim.. ne edeyim.. her yerin çivisi çıkmış.. çivisi..

Aldım Kargomu arabya bindim .. Yahu bu Kargo kutusu yırtılmış / kurcalanmış..

Fotograflara bakın. sadece elimle çekerek açtım , bir milimini dahi yırtmadım..

yok.. yok.. Kavga etmeyecegim..

Sadece.. Sizin yapacagınız İşin A.Q dedim..

yahu bir zamanlar '' Müşteri Velinimet '' idi.. yoksa o zamanlar bittimi ?

marşa devam ettim..

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

• Şu kampanya saati al geç bulunsun dedim..

Dün gece 370 kusur olan ( ayrıca Bana özel kargo dahil ) saat bugün itibari ile Kargo ile 433 olmuş.. !!!!!!

Kör öldü badem gözlü oldu.. almıyommmmmmmmmm !
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

Şu kampanya saati al geç bulunsun dedim..

Dün gece 370 kusur olan ( ayrıca Bana özel kargo dahil ) saat bugün itibari ile Kargo ile 433 olmuş.. !!!!!!

Ben de hanıma söyledim, doğum günümde bana saat al diye. Bir yandan da şimdi gider bi dünya para verir en iyisi kendim alayım diyorum.
    https://tr.aliexpress.com/item/LIGE-Watch-Men-Fashion-Sport-Quartz-Clock-Mens-Watches-Top-Brand-Luxury-Full-Steel-Business-Waterproof/32822954608.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.263.4oq5s5

Burdaki saatler hoşuma gitti, 11 kasım indirim olursa sipariş vereceğim galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GYKA -- 8 Kasım 2017; 0:26:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TekBozok

quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

quote:

Orijinalden alıntı: hakeerus

Cümleten selamlar arkadaşlar;
    1 sene kadar önce n11 de finspeed adlı firmadan 3d paspas almıştım. Maalesef özensiz bir yıkamacıda benim paspasları başka araca takmışlar ve paspaslar uçtu artık.
    Aynı yerden yine aldım ama bu sefer gönderdikleri ürün uymadı sanırım S cross lar içindi. Ürün uymadı ama, adamlar çok iyi esnaf alışveriş yapacaksanız kefilim. Öyle ki ben parayı geri almaktansa kayınçoya hediye etmek üzere ona 3d paspas la değiştiricem. Bu girizgahtan sonra konuya gelirsek :D
    Sizlere sormak istediğim fiat sedicinin 3d paspası 2013 model SX4 e uyarmı. Sedici ile bizimki birebir aynı kasa mı.
    Teşekkür eder iyi sürüşler dilerim. :)

hangi ilandan aldınız. Ben de de Scross var. kış gelmeden havuzlu paspas alayım diyorum.

Benim 2012 SX4, aşağı linkteki ürünü aldım ve gayet de memnunum, hiçbir koku yok, kenar kıvrımları yerine oturuyor. Tavsiye ederim. Fiyatı da diğer satıcılara göre daha iyi.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-oto-paspas-3d-havuzlu-araca-ozel-suzuki-sx4-2007-2013-arasi-novl-388245320/detay/

Sx4 kasa mı değiştirmiş ki. 2007 den 2013 e kadar SX4 aynı değilmi.

• hakeerus H kullanıcısına yanıt
    Bugün servise sordum.
    SX4 ler Türkiye de çıktığından beri aynı kasadı dedi.
    Sedici ile de birebir aynıdır dedi.
    Kasa değişikliği muhabbetinden kastedilen S Cross olabilir dedi.
    Ona güvenerek yukarıda bir yerde linki paylaşılan paspası sipariş geçtim bakalım ne olacak.
  • Kıymetli Arkadaşlar;

2012 SX4 Aracımı, 5 yıl kullandıktan sonra 90 Binde satıp, Baleno'ya geçtim. Bu yüzden Kulüpten ayrıldığım için üzgünüm. Çok seviyeli, saygılı, zengin ve bilgilendirici böyle bir Kulüp bulunmaz.
    Baleno Türkiye için yeni bir Kent Aracı, bu yüzden bir paylaşım sayfası da açtım:https://forum.donanimhaber.com/suzuki-baleno-kulubu--129775705

Suzuki'ye ve Keyifli Sürüşlere Devam.
  • quote:

Kıymetli Arkadaşlar;

2012 SX4 Aracımı, 5 yıl kullandıktan sonra 90 Binde satıp, Baleno'ya geçtim. Bu yüzden Kulüpten ayrıldığım için üzgünüm. Çok seviyeli, saygılı, zengin ve bilgilendirici böyle bir Kulüp bulunmaz.
    Baleno Türkiye için yeni bir Kent Aracı, bu yüzden bir paylaşım sayfası da açtım:https://forum.donanimhaber.com/suzuki-baleno-kulubu--129775705

Aracınızı güle güle, kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.

• TekBozok T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Allah herkesin gonlune gore versin.. Arada link verdiginiz forumu inceleriz..

• Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce paylaşıldı mı bilemiyorum ama SUZUKİ yetkili servislerinde kampanya başlamış.

6 Kasım – 22 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 yaş ve üzeri Suzuki otomobillerinizi yetkili servislerimize getirin, orijinal yedek parça ve servis işçiliğinde %30 indirimden; Tüm Suzuki marka araçlarınız için ise ücretsiz check-up’tan yararlanın.

*Sarf malzemeler (yağlar vb.) ve hasar onarımları kampanya dışıdır.

http://otomobil.suzuki.com.tr/kampanyalar/kampanya-detay.aspx?ID=33

Acaba ücretsiz bi check-up mı yaptırsak

• quote:

Kıymetli Arkadaşlar;

baleno hayırlı olsun hocam,Kulüpten ayrılmayın lütfen sizin emeğiniz çok fazla kulüpte,Balenoyu bende çok inceledim yakıt tasarrufu çok iyi,ilk çeyrekte full olan modelleri de gelebilir.Balenoyla ilgili de paylaşım yaparsanız kimse rahatsız olmaz kanımca.
    Güle güle kullanın balenoyu,Bende balenoya geçebilirim.

• SX4'ün yeri kesinlikle başka, bir CrosOver olarak ben hala çok seviyorum. Ben biraz şu LPG'yi artık bırakayım istedim. Aracı uzun yıllar kullanmayı düşündüğüm için orijinal yakıtıyla kullanmayı tercih ettim.
    Yurt dışında Baleno'nun Alfa modelleri var, ama bu standart modelde navigasyon hariç tümü zaten var. Araç hakkında fikir sahibi olmak için mutlaka binip kullanmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

Şu kampanya saati al geç bulunsun dedim..

edifice kullanımı zor ayar yapması çok karışık.
    başka bir saat alırsınız.
  • okul değişimi nedeniyle mesai saatlerim de değişti. Bilim merkezine geçiş yaptım. 14.30 20.00 arası çalışıyorum. Eve gelmem 20.40 oluyor. sayfayı yazılanları okumadan bodoslama yazıyorum. Baleno hayırlı olsun, edifice yerine başka saat olabilir, tedirgin başkan uzun zaman yazmadın merak ettim seni, herkesin keyfi iyi mi?
    ...
    sağlıcakla kalın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat74

okul değişimi nedeniyle mesai saatlerim de değişti. Bilim merkezine geçiş yaptım. 14.30 20.00 arası çalışıyorum. Eve gelmem 20.40 oluyor. sayfayı yazılanları okumadan bodoslama yazıyorum. Baleno hayırlı olsun, edifice yerine başka saat olabilir, tedirgin başkan uzun zaman yazmadın merak ettim seni, herkesin keyfi iyi mi?
    ...
    sağlıcakla kalın...

Ellerinden öperim hocam,Şükür bi yaramazlık yok.Cam filmi cezaları can sıkıcı olunca filmleri sökmüştüm,Gene serbest olmuş.Oyun oynuyorlar bizimle :DD: Sx4 ün son zamanları kış geçsin sanırsam vitara yada güzel bi kampanya yaparsa balenoya geçiş yapmayı düşünüyorum.Gönlüm vitaradan yana ama yakıttaki cimriliği nedeni ile balenoyada geçiş yapabilirim.
  • Bende kendimi Kitap okumaya verdim.. Bir kac senedir ihmal etmistim..Arada yazarim.

• 2011 suzuki sx4 üm dış aynası kırıldı.Çıkma dış ayna nerede bulabilirim.Ankaradayım.
  • 20:30 isikta bekliyorum. Göbekten TIR geldi isik hala kırmızı.

Neyse TIR iki serit kapatmış...yesil yandi Tirin ardindayim. Arkada H...chr p.venk habire far yakıyor. Ulan p.venk aracim KİT mi Tirin ustunden uçayım...

Gece gece cok sinir ettiler.

....

Birde kurumda fizik hocası bu ne; KUMPAS dedim. Nedir nasip kullanilir? Iki hafta önce gördüm derste çocuklara anlatiyordu.

...

Bir insan bu kadar ....(...cok sey yazilir buraya ama edep...) olamaz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat74 -- 13 Kasım 2017; 22:36:36 >
  • Geçen hafta perşembe günü bizim Suzinin muayene tarihi gelmişti. Cam filminin yasak olduğunu bildiğim için söktürdüm. Araçtan da memnunum. Hiçbir sorun çıkmayacağına emindim. 2 tane ağır kusur var dediler. Bir kelebek camında film sökmeyi unutmuşuz.İkinci ağır kusur, plakayı sabitleyen vida yanlış yerdeymiş.Plakayı değiştirmeniz gerekli dediler. Geçen muayenede de aynı plaka vardı dedim. 6 ay önce kural değişmiş.
    Adana'da yaşıyorum. Burayı bilenler, yaz aylarında cam filminin önemini anlarlar. Neyse ağır? kusurlarımızı dün hallettim. Araçta muayeneden geçti. Ama bu kuralların, bazı kesimlerin para kazanması için yapıldığına inanıyorum.
  • firat74 F kullanıcısına yanıt
    Saatin gorunumunu begendim ozellikle kahverengi- siyah olani cok guzeldi.. Ayarini yapamassam bir defa saatciye ayarlatirim sonra hic kurcalamam zaten.. Saat isini simdilik erteledim Ogluma iphone 6s alinca ! Biraz nefes alirsam yine Casio nun protek serisinden alirim..

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.