Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (791. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.742
Cevap
84
Favori
685.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi geceler arkadaşlar, aracımı satıyorum artık.

2007 sedici, 4X2 tam otomatik emotion serisi.

En full versiyon;

Anahtarsız kapı açma

Anahtarsız çalıştırma

Atiker kit takılı lpg- ( Bursa sarıgaz otogazda düzenli bakımları yapılmıştır)

16inch çelik jant

Sis farları

Fasılalı silecek ayarı

Kapı kollarına yeni modellerde olan led ışık

Torpidoya ve kapı altlarına led ışık döşendi.( araca binen herkes orjinal sanıyor ve ilgi çekiyor, kesinlikle göz almaz)

Ve aklıma gelmeyen bir çok özellik mevcuttur.

Km:198000.

Yaklaşık 5000tl civarında bütün ağır bakımlarını yaptırdım.

Triger zinciri(197.000de değiştirildi)

Subaplar(193.000de değiştirildi)

Buji- buji kablosu- ateşleme bobinleri(193.000de değiştirildi)

Ateşleme sensörü(adını hatırlamıyorum 193.000de değiştirildi)

Aracın hiç bir eksisi yoktur, araç 5 aydır bende, daha önceden ailemdeydi, babam tofaş çalışanı kısaca herşeyini anlayarak titiz bi şekilde ilgilendi,( vitesteki gri kısımın boyası kalksa bile tekrardan boyadı titizliğini siz hayal edin)

48.000 kmden beri araç bende ve sigara içilmedi. Zaten ailede sigara kullanan kişi yok.

Uzun yolda 4.8 yakıt tüketimini yakaladığımı belirtmiştim.

Sanırım başka bişey yazmaya gerek kalmadı, kısaca alan kişi sorunsuz ve masrafsız binecektir. Araç şuan izmirde, izmir yada bursadan teslim yapılabilir.

Araç arayan dostlarınıza önermenizi rica ediyorum, e zaten keyfini anlayan sizlersiniz, önereceğinizi hissediyorum:)

Değişen en ufak parçalar( örn: buji kablosu) bile orjinaliyle değişmiştir.

İzmirde bütün bakımı ve ilgisi ege suzuki tarafından yapılmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İletişimi buradan mesajla yapabilirsiniz, whatsapptan fotoğraf gönderebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: redred10

Spoiler gayet guzel olmuş, daha bi spor hava katmis, gule gule kullanin. Ben de mobil 1 esp 5-30 yag kullaniyorum, mart ayinda yag degisimi yapildi hic eksilme olmadi. Fren hidrolik degisimini neye gore yaptiniz acaba, belli bir km mi baz aldiniz?

Eyvallah hocam teşekkür ederim Fren hidroliği değişimini aracın el freni ikaz lambasının (brake yazan) özellikle yokuş çıkarken belirli bir süre yanmasından anlıyorum. Yaklaşık 25-30 bin km önce de olmuştu o zaman hidroliği kendim alıp değiştirmiştim ama değişim yapılırken fren pedalına falan da basmak gerektiği için bu kez ustaya havale ettim. Aklınızda bulunsun sizin de

• quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

quote:

Orijinalden alıntı: inspiron6000

Suzuki'den Kış Kampanyası

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

sadece check-up icin gitsek olurmu acaba.

İlave bir açıklama gözükmüyor, olur diye düşünüyorum. Yine de gitmeden önce bi telefon açıp sormakta fayda var.

• Yeri gelmişken daha önce maestro35'in paylaşmış olduğu fotoğrafı ve açıklamaları da hatırlamakta fayda var. Fren hidroliği hazinesinden de kontrol yapılabilir.

• inspiron6000 kullanıcısına yanıt
    daha karşılaşmadık bakalım fren ikaz lambası ile hiç ellemeyim :)
    Islerim nedeni ile foruma pek yazamiyorum..

Fren hodroligini en az 25 senedir hic bir arabamda tamamen degistirmedim..eksildikce tamamladim o kadar..

Fren hidroligi 25 bin de vs eksilmemesi gerekir..bir yerde sizinti vardir o zaman..eksik kullanilirsa hava yapar buda risklidir..ummadiginiz bir anda fren gec tutar pedali pompalamaniz gerekir..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

quote:

Suzuki'den Kış Kampanyası

sadece check-up icin gitsek olurmu acaba.

İlave bir açıklama gözükmüyor, olur diye düşünüyorum. Yine de gitmeden önce bi telefon açıp sormakta fayda var.

En az 300 lirayi gozden çıkarın

• Demir4545 D kullanıcısına yanıt
    Gönlünüzce olsun.

• Teşekkür ederim

• Arkadaşlar iyi forumlar kulüp aile kıvamında Allah muhabbetinizi arttırsın , başta yazılanları görünce acaba yanlış mı geldim dedim sonrasında ortamı çözebildim . 2 aydır 2011 ve üzeri otomatik sx4 bakıyorum , 100.000 altı km , kışın araba lazım olmadığı için acelem yok satmayı düşünen arkadaşlardan teklif alabilirim . Genelde takibi sahibinden sitesinde yapıyorum ama bu iki ayda dikkatimi çeken uygun fiyatla gelen arabalar alınıp tekrar satışa çıkıyor atıyorum 44.5 bin satılıyor bir bakıyorsunuz 3 gün sonra 52 bin olmuş satışa konmuş olur da bulamazsam terios yada aveo bakmaya başlıycam , can sıkıyor fiyatlar .

yaklaşık 3 haftadır benim arabada da fren işareti yandı. Pazartesi 70 TL ye yetkili serviste komple değiştirttim yağı. Benim yağ bayatlamıştı.
  • Demir4545 D kullanıcısına yanıt
    acık artırma usülümü satılacak yoksa bir fiyat var mı aklınızda ?
  • Yok ya sanat ihalesi değil:D tabi ki bi fiyat var aklımda ilanda 37.000 yazdım, ufak bi pazarlık payım tabi ki var sünnettir, ilanda numaram mevcut aklınıza takılan her konuda bilgilendirebilirim araç 2010 senesinden beri bende, Adan Z ye biliyorum herşeyi.

• elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Bu gunlerde calistigim sirkette mudur arabalari satisa cikma durumu var..gozume kestirdigim bir kac diesel mondeo var..Sirkette araba satisi olursa satma durumum olabilir 2 hafta icinde netlesir..burada paylasirim..net bir sey olmadigi icin ozellik vs durum yazmiyorum..2011 otomatik..km si 90 bin e yakin.. Netlesirse yazarim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro35 -- 30 Kasım 2017; 1:39:45 >
  • maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Üstadım öncelikle ilgin alakan için çok teşekkür ederim . Benim arabada önceliğim araziye girebilmesi . hastalık seviyesindeki hobimiz olan zıpkınla balık avı için engebeli ve patika tarzı noktalarda araç hakkını vermeli , aslında bu zaman kadar araba ihtiyaç olmadı benim için ama bu sene sezonda dalış bölgesine giden kardeşlerimiz yoğun olduğu için biraz sıkıntı yaşadım ve haliyle bir araç bakmaya başladım , aveo bu işte aslında yoktu ama ucuz ve fiyatı uygun geliyor ncapta güvenli araç seçilmiş birazda yerden yüksek tabi ama genede önceliğim sx4 sonrasında terios çok kızarsam aveo bu arada dedenin brodwayı vardı arada onu kullanıyordum arazide keçi gibi hemde az yakıyor ama güven vermiyor :) zaten çokta iyi şöför sayılmam daha yeniyim o yüzden açığı konforlu bir modelle kapatmam lazım . mondeo modelini hiç araştırmadım amacıma uygunsa incelemeye başlarım

• elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Benmi yanlis ifade etim:)

Benim arabam sx4 ..

Bu arada hobinize gore size 4×4 bir SX4 tavsiye ederim..

• Gece vardiyasindan cikmisim afedersiniz maymun gibi..

Bir is icin bir yerlere gittim , donuste yol uzeri lastikcime ugradim yarin icin benim kisliklari hazirlasinlar diye..Megerse isyerinin ust katini almislar orayida depo yapmislar..

" abi senin lastikler burada zaten " demesinlermi..

" iyi ya..o zaman kislik patileri cekelim " dedim..

Birde foto...

• maestro35 M kullanıcısına yanıt
    Üstadım pardon gece yarısı uyku sersemi ben anlamamışım Tamamdır haberleşiriz o zaman olumlu yada olumsuz şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.