Şimdi Ara

### DH Sanal Havacılar [49 Kişi Olduk] ### (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
16
Favori
8.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asmadam121

quote:

Orijinalden alıntı: Vitrenco

quote:

BMS 4.32 uçuyorum eklersen sevinirim

Tekmi takiliyorsunuz hocam

şu anlık tek takılıyorum ama yakında online uçmaya başlarım daha tam hazır değilim :)

Bende yakin zaman tekrardan ucmayi planliyorum ucarsaniz haberiniz olsun tekrar ucariz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • askeri pilotluğa benide ekleyin lo

yaklaşık 5 yıldır askeri havacılık sim'i ile uçuyorum

"Lock On fc1,fc2,Falcon 4.0 Alllied Force,Free Falcon,DCS Black Shark,Falcon BMS 4.32"
  • Listeye eklendiniz....
  • imzada sıkıntı mı var?
  • Askeri havacılığa ekleyebilirsiniz. DCS World..
  • İmazalarda problem yok, hepsi çalışıyor...

@asmadam121

Listeye eklendiniz, aramıza hoşgeldiniz.

@c@sper
  • Benide yazın hocam FS X DELUXE Cessna C172 Garmin / PMDG737-800 (krd158'di biraralar) (:
  • hoşgeldiniz...
  • @todola
    ben niye yapamıyorum yahu? sadece pilot gözüküyor? profilime giriyorum imza kısmına düzenle diyorum yapıştırıyorum ordakini tamam diyorum ama olmuyor sadece pilot gözüküyor askeri pilot yazısı gözükmüyor
  • quote:

@todola
    ben niye yapamıyorum yahu? sadece pilot gözüküyor? profilime giriyorum imza kısmına düzenle diyorum yapıştırıyorum ordakini tamam diyorum ama olmuyor sadece pilot gözüküyor askeri pilot yazısı gözükmüyor

Mobilden veya başka bir platformdan bağlanıyorsanız hata olabilir. Ama imzalar çalışıyor, hepsini teker teker denedim.

Problem için bir çözüm oluşmazsa Forum Yönetimine sorunu bildirmenizi tavsiye ederim. İmza kodunu tekrar paylaşıyorum.

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_82925081/tm.htm] 
    [image]https://store.donanimhaber.com/e4/a6/2a/e4a62aabca86d16913f9a1385041f29a.png[/image]
    [color=#006633] [b]#Sanal Askeri Pilot#[/b][/color]
    [color=#FF6633][b]### | DH Sanal Havacılar | ###[/b][/color][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi todola -- 30 Ekim 2013; 13:58:11 >

• Sanal pilota ekle. Ayrıca Türkiye nin en genç pilotuyum :)
  • Ekle. :)
  • Aramıza Hoşgeldiniz....
  • todola kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Uzun zamandır meraklı olduğum bir konu.Özellikle geçen yıl tvye çıkan bir arkadaş vardı,Trabzon'da evinin altını uçak kokpiti gibi yapmıştı çok ilgimi çekmişti.

Şimdi sormak istediğim online için microsoft x smilatorü orjinal mi almalıyız?Game pad joystick vb bir şey kullanmak oyunu daha kolay ve zevkli yapar mı?Onine oynarken uçuşlar, kurallar ve hedefler nelerdir ?

Çok seferler niyetlenip bir türlü katılamadığım bir oyun , rc model uçak işiyle de uzun yıllardır uğraşıyorum havacılığa meraklıyım.İnşallah artık aranıza katılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle1903ss

Merhaba ,

Uzun zamandır meraklı olduğum bir konu.Özellikle geçen yıl tvye çıkan bir arkadaş vardı,Trabzon'da evinin altını uçak kokpiti gibi yapmıştı çok ilgimi çekmişti.

Şimdi sormak istediğim online için microsoft x smilatorü orjinal mi almalıyız?Game pad joystick vb bir şey kullanmak oyunu daha kolay ve zevkli yapar mı?Onine oynarken uçuşlar, kurallar ve hedefler nelerdir ?

Çok seferler niyetlenip bir türlü katılamadığım bir oyun , rc model uçak işiyle de uzun yıllardır uğraşıyorum havacılığa meraklıyım.İnşallah artık aranıza katılırım.

Orjinal almaya gerek yok, zaten orjinalini de bulması biraz zor açıkcası

En azından 3 eksenli Joystick kesinlikle olmalı, diğer türlü kumandalar ile keyif vereceğini düşünmüyorum.

Online uçuşta hemen hemen gerçek kuralların hepsine uyma zorunluluğu vardır, zaten işin keyfi de buradadır, bunları öğrenmek için de bu işe temelinden başlamak gerekir, yani bir Cessna 172 ile başlayıp temel uçuş, navigasyon, yaklaşma usulleri, iletişim usulleri vs. diye gider ve zamanla airliner dediğimiz yolcu jetlerine kadar çıkılır, bu da biraz uzun ve meşakkatli bir yoldur, ama keyiflidir.

Sanal havacılıkta belirli bir hedef yoktur, en önemli hedef tam bir uçuşu kurallarına göre baştan sona kadar başarılı bir şekilde uygulamak ve sonlandırabilmek en büyük keyiftir (en azından benim için).

Bunun içinde bir sanal havayoluna üye olup eğitim almak ve bu aşamaları zamanla ve sabırla geçmek ilerde bu hobiden alacağınız keyfi arttırır.

Şimdiden başarılar dilerim.

• güzel ama benim bilgisayar kaldırmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsultan

quote:

Orijinalden alıntı: eagle1903ss

Merhaba ,

Orjinal almaya gerek yok, zaten orjinalini de bulması biraz zor açıkcası

En azından 3 eksenli Joystick kesinlikle olmalı, diğer türlü kumandalar ile keyif vereceğini düşünmüyorum.

Online uçuşta hemen hemen gerçek kuralların hepsine uyma zorunluluğu vardır, zaten işin keyfi de buradadır, bunları öğrenmek için de bu işe temelinden başlamak gerekir, yani bir Cessna 172 ile başlayıp temel uçuş, navigasyon, yaklaşma usulleri, iletişim usulleri vs. diye gider ve zamanla airliner dediğimiz yolcu jetlerine kadar çıkılır, bu da biraz uzun ve meşakkatli bir yoldur, ama keyiflidir.

Sanal havacılıkta belirli bir hedef yoktur, en önemli hedef tam bir uçuşu kurallarına göre baştan sona kadar başarılı bir şekilde uygulamak ve sonlandırabilmek en büyük keyiftir (en azından benim için).

Bunun içinde bir sanal havayoluna üye olup eğitim almak ve bu aşamaları zamanla ve sabırla geçmek ilerde bu hobiden alacağınız keyfi arttırır.

Şimdiden başarılar dilerim.

önereceğiniz sanal havayolu varmı sitelere bakıyorum çoğu pasif gibi geliyor bana.

• merhaba 1 yıl FSX oynamadıktan sonra oyunu tekrar yükleyip kuracağım ve yapabilirsem videolarını atarım :D
  • Ekle benide çok oynardım flight simulator kaldırırdım ama bi türlü indiremezdim
  • beyler oyunu güzel oynuyorumda şu kargo kapıları nasıl açılıyor internette herkes Shift+E+2 demiş ama o sadece ana kapıları açıyor nasıl olcak bu iş :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.