Şimdi Ara

DH Quadcopter [ANA KONUSU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.000
Cevap
71
Favori
55.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk quadcopterim olarak cheerson cx 10 düşünüyorum genelde ev içinde uçuracağım fakat duruma göre dışarıda da olabilir nasıldır sizce başlangıç için önceden rc helikopter uçurma deneyimim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrı ayrı pm atıldı

genel olarak JJRC H5C tercih ederim ben

CX10 içinse şunu söyleyebilirim ev için ideal küçük boyutlar vs vs eğlencelik ama bir süre sonra tatmin etmez

CX 10 alıcaksanız 2 dolar fazla verip Headles modu olanı alın uçurması daha kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

ayrı ayrı pm atıldı

genel olarak JJRC H5C tercih ederim ben

CX10 içinse şunu söyleyebilirim ev için ideal küçük boyutlar vs vs eğlencelik ama bir süre sonra tatmin etmez

CX 10 alıcaksanız 2 dolar fazla verip Headles modu olanı alın uçurması daha kolay

JJRC H8C mi yoksa Syma X5C mi hocam sizce?Bilen biri cevaplarsa sevinirim.
  • http://tr.aliexpress.com/item/Cheerson-CX-30W-CX-30S-4CH-2-4GHz-6-Axis-Gyro-FPV-RC-Quadcopter-Helicopter-Camera/32263421705.html

Bu ürün nasıl özellikleri nedir ?
    Birde bu kanal olayı nedir ne işe yarıyor ? Sağolun

Edit: İngilizce sürümü daha iyi gözüküyor ;
    http://www.aliexpress.com/item/Cheerson-CX-30W-CX-30S-4CH-2-4GHz-6-Axis-Gyro-FPV-RC-Quadcopter-Helicopter-Camera/32263421705.html

Black olanı alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naughty.gif -- 23 Şubat 2015; 13:16:36 >

• Black dedğiniz modelde Kontrol cihazı yok akıllı telefondan kontrol edilebiliyor (IOS Apple olması lazım)
    Kameradanda çok bişey beklemeyin
  • realmrxa kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben yaklaşık 2 aylık araştırma sonucu bir çok forum sitesindende araştırma sonucunda syma x5c modelini tercih ettim yarın elimde olacak inşallah bakalım bekliyoruz.
  • JJRC kullandım ama Syma hiç kullanmadım
    net bi şekilde şunu belirteyim hepsi çok pahalı ve üst modellerin kopyaları gibi

ancak bazı farklar tabi ortaya çıkıyor
    çekim mesafesi konusunda JJRC daha iyi istediğiniz siteye forumada bakabilirsiniz bu konuda

"syma killer" diye google üzerinden arama yapınca JJRC çıkıyor ;)
  • Bu alanda dji en iyisi. Hele birde inspire 1 gibi bir aleti gördükten sonra diğerleri hikaye kalıyor. Inspire 1 almayı düşünen varsa yarımcı olurum. Hobby mağazalarından daha aşağı fiyata verebilirim.
  • quote:

Black dedğiniz modelde Kontrol cihazı yok akıllı telefondan kontrol edilebiliyor (IOS Apple olması lazım)

Bende sonradan fark ettim sadece akıllı telefondan kontrol edildiğini üzüldüm.

Bana önerebileceğiniz bir drone var mı ? Telefondan canlı görüntüsünü izleyebileceğim+ kumandası olacak bütçem maksimum 200 TL
    Teşekkürler
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperennx

quote:

Black dedğiniz modelde Kontrol cihazı yok akıllı telefondan kontrol edilebiliyor (IOS Apple olması lazım)

Bende sonradan fark ettim sadece akıllı telefondan kontrol edildiğini üzüldüm.

Bana önerebileceğiniz bir drone var mı ? Telefondan canlı görüntüsünü izleyebileceğim+ kumandası olacak bütçem maksimum 200 TL
    Teşekkürler

bu tarz bir cihaz varsa ben de tavsiye istiyorum. bulursanız lütfen pm atınız.
  • Mesajım bulunsun :)
  • İlk defa kullanacaklar için yararlı bir konu olmuş.ayrıca aksoft arkadaşımız gerçekten çok ilgi ve alaka gösterdi kendisine burdan da teşekkür edeyim. h5c modelini sipariş ettim geldiği zaman bende hem çekim hemde kullanış olarak görüşümü yazarım
  • Pm
  • Konu hayırlı olsun böyle bir konu gördüğüme çok sevindim. İleride bende aranıza katılmak istiyorum inşallah nasip olursa. Konudan deneyimlerinizi alalım o zamana kadar
  • Teşekkürler

Fırsat buldukça bi kaç model daha ekleyeceğim konuya
  • aksoft arkafdaşın tavsiyeleriyle bende 21 subattabanggood dan h5c sipariş ettim .bekliyorum.orada tracing no vermişler fakat henuz takip edilecek duruma gelmemiş sanırım.sipariş verip gelen arkadaşlar bilgi verirse cok iyi olur.
  • cok yerinde bir konu olmuş, gördügümde inanılmaz sevindim.

3 ayda 2 syma eskitmiş biri olarak (biri rüzgara kapıldı, diğerinin içinde pili patladı) yeni bir quad almak istiyorum. bütçe 300-500 tl arasında. önerilerinizi alabilir miyim?
  • İlerleyen dönemlerde ben de almak istiyorum bu aletten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl bir model bakıyorsunuz
    kamerali mı
    FPV olmalı mı
    genel bir özellik varmı baktığınız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.