Şimdi Ara

DH Quadcopter [ANA KONUSU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
71
Favori
55.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birkaç sorum olacak. jjrc x1 almaya niyetlendim hadi hayırlısı. şimdi kumandasız alsam, tarantula x6 kumandası olur mu x1'e? çalıştırır mı yani? yoksa yeni kumanda alacağız. ikinci el bakıyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lScofieldl

birkaç sorum olacak. jjrc x1 almaya niyetlendim hadi hayırlısı. şimdi kumandasız alsam, tarantula x6 kumandası olur mu x1'e? çalıştırır mı yani? yoksa yeni kumanda alacağız. ikinci el bakıyorum da.

ÇAlışmaz kumanda protokolleri farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urban_456

Anladım , aliexpressten 1 adet eachine h8w sipariş verdim bekliyorum şu an ürünü ayrıca ben damga vergisi diye bir şey duydum. Damga vergisi veya başka bir şey için bir daha ödeme yapmam gerekecek mi? Zaten kredi çekildi ürünün ücreti.

60 krş damga vergisi, gelen postacı alıyor
  • Daha önce bir syma x8c kaybetmiş biri olarak gps'li, havada yüksekliğini koruyabilen ve eve dönüş modu olan bir drone arayışındayım. Hubsan h501s modeli burada seviliyor anladığım kadarıyla. Aliexpressten alsam gümrüğe takılıyor mu ilave vergi çılıyor mu sivil havacılık kurumuna kaydettirmek gerekiyor mu? Aydınlatırsanız sevinirim.
  • arkadaşlar bende dji phantom 3 professional sürümünü almış bulunmaktayım
    öncellikle cihazın firmware güncellemeleri canımı sıkmış bulunsada
    güncelleme sonrası boş arazıde ilk uçuşun verdiği heycan paha biçilmezdi
    hem sağ sola çarpıcam diye korkudan hem uçuşun verdiği zevkten dolayı titredim resmen :)

yanlız anlamadığım 3 konu var

1) kumandanın sol üstündeki bulunan p a f tuşlarının arasındaki fark nedir?
    en iyi mod hangisidir?

2)soldaki ileri geri tekerlek butonu kamerayı yukarı asagı kaldırırken sagdakı tekerlek ne işe yaradığını çözemedim.

3)bu drone modelini kullanmam için kayıt olam şartmı ?

teşekkürler.
  • HuanQi 899 markalı bir drone sipariş vererek bende aranıza katıldım. Ürün 78$, ne kadar vergi öderim veya gümrüğe takılır mı ?

https://tr.aliexpress.com/item/Original-H899-RC-Quadcopter-HuanQi-899-Big-Drone-HQ899-UAV-2-4G-4CH-6-Axis-Helicopter/32761355360.html?spm=2114.49010308.4.16.qECBoM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8CA3A7969 -- 6 Nisan 2017; 19:20:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

HuanQi 899 markalı bir drone sipariş vererek bende aranıza katıldım. Ürün 78$, ne kadar vergi öderim veya gümrüğe takılır mı ?

https://tr.aliexpress.com/item/Original-H899-RC-Quadcopter-HuanQi-899-Big-Drone-HQ899-UAV-2-4G-4CH-6-Axis-Helicopter/32761355360.html?spm=2114.49010308.4.16.qECBoM

%18 vergi ödeniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: trclocker_satis

arkadaşlar bende dji phantom 3 professional sürümünü almış bulunmaktayım
    öncellikle cihazın firmware güncellemeleri canımı sıkmış bulunsada
    güncelleme sonrası boş arazıde ilk uçuşun verdiği heycan paha biçilmezdi
    hem sağ sola çarpıcam diye korkudan hem uçuşun verdiği zevkten dolayı titredim resmen :)

yanlız anlamadığım 3 konu var

1) kumandanın sol üstündeki bulunan p a f tuşlarının arasındaki fark nedir?
    en iyi mod hangisidir?

2)soldaki ileri geri tekerlek butonu kamerayı yukarı asagı kaldırırken sagdakı tekerlek ne işe yaradığını çözemedim.

3)bu drone modelini kullanmam için kayıt olam şartmı ?

teşekkürler.

1 p de üç GPS li mod bu sanırım
    2 kamera İSO ayarlarını seçmek icin
    3 şart

• Arkadaşlar selam.Dün cx32w aldım fakat yönlendirmede major bir sıkıntım var.
    Yön çubuğunu sağa ittirirsem drone sola gidiyor, sola ittirsem sağa gidiyor.Nette izlemediğim vidyo kalmadı, nerede yanlış yapıyorum bulamadım.Bilen arkadaşlardan yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum, drone sevdam başlamadan bitmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinadangelencerez

Arkadaşlar selam.Dün cx32w aldım fakat yönlendirmede major bir sıkıntım var.
    Yön çubuğunu sağa ittirirsem drone sola gidiyor, sola ittirsem sağa gidiyor.Nette izlemediğim vidyo kalmadı, nerede yanlış yapıyorum bulamadım.Bilen arkadaşlardan yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum, drone sevdam başlamadan bitmesin.

headless modu açık kalmış olabilir
  • Midrone almak istiyorum ama gear ödeme kabul etmiyor. Banggood dav paypal istiyor geekbuying adrese göndermiyor Ali amca ya güvenim yok nereden alabilirim yahu
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    ebayden
  • muitobom kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı paypal hesabı açtım ebay için fakat cep numarası doğrulama istiyor hali ile fake numara var ne yapabilirim?
  • Anlasilan paypal olayi belirli kisilerin tekelinde
  • walkera x350 pro
    normal modda uçarken bir tarafa çekiyor ama yine de uçulabiliyor
    GPS modda ise bir tarafa AŞIRI çekme var ve kumanda yön hareketlerini tanımıyor hemen normal moda alıyorum düzeliyor

Neden olabilir?
    misson planner ile pusula ve kumanda kalibrasyonu yaptım
  • 3 sebebi olabilir
    1.pervane : pervaneleri kontrol edin kırık yarık bozulma var mı?
    2.motor: fırçasız motorlar her ne kadar bakım istemese de hareket eden her materyal zamanla ilk gücünü vermemeye başlayacaktır.
    3.işlemci : işlemci ağırlık merkezinden kaymışsa kalibrasyon yapsan bile kayık olacaktır. işlemciyi altındaki desteklerin yüksekliklerini ve merkez göre konumunu kontrol et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelup

3 sebebi olabilir
    1.pervane : pervaneleri kontrol edin kırık yarık bozulma var mı?
    2.motor: fırçasız motorlar her ne kadar bakım istemese de hareket eden her materyal zamanla ilk gücünü vermemeye başlayacaktır.
    3.işlemci : işlemci ağırlık merkezinden kaymışsa kalibrasyon yapsan bile kayık olacaktır. işlemciyi altındaki desteklerin yüksekliklerini ve merkez göre konumunu kontrol et.

Bu kaçıncı pervane değişimi gene çekme var .
    normal modda oldum olası çekiyor bir tarafa
    Ama GPS modda sapıtmasi yeni
    Motorlar ve escler değişti 2213 935kw motorlar

Cihazın beyninin yapiskanini söküp tekrar yapıştırmayi deneyeyim insaallah
    Motor diplerinde plastikten vida bağlantısında kırılmalar var
    450 frameye mi geçsem acaba
    Yoksa sıcak silikonla yapıştırsam kurtarır mı?

• Eachine E01.. Serisinden hangisini tavsiye edersiniz, yeğenime almayı düşünüyorum.
  • muitobom kullanıcısına yanıt
    bangood'dan h109s için yedek parça aldım. Ödeme sayfasında kredi kartı seçimi yapabiliyorsunuz..
  • https://m.banggood.com/tr/Xiaomi-FIMI-A3-5_8G-1KM-FPV-With-2-axis-Gimbal-1080P-Camera-25mins-Flight-Time-GPS-RC-Drone-Quadcopter-RTF-p-1368969.html?&cart_warehou

varmı kullanan daha önce siparişe açılmış şimdi ön sipariş gümrük vergisi ödeme garantisi, kargo dahil fiyat 292$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik81 -- 10 Aralık 2018; 10:33:57 >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.