Şimdi Ara

DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.944
Cevap
443
Favori
498.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mamilee

quote:

Orijinalden alıntı: melo7

arkadaslar yerı burasımı bılmiyorum cahilliğime verin ama size bır sorum var ben psnı yurtdısından aldığım ıcın su soruna bıraz takılıyorum zaten butun oyunlar region free değilmidir neden çoğu kişi takasdaki oyunları derken pal olup olmadığını belirtiyor eğer beni aydınlatırsanız çok sevinirim

Oyun dlc'lerini, oyunun bölge koduna göre 1. Veya 2. Bölge hesabından almak gerekiyor sanırım. O yüzden belirtiyor olabilirler.

Peki benim ps amerikadan geldi ntsc ben kacinci bolge alabilirim ? Yani hepsi calsir fakat DLCler icin ne yapmam gerekir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4'le alakası yok. Oyun 1. Bölgeyse, us hesap gerekiyor sanırım dkc'leri almak için. En azından ben öyle biliyorum. Yanlışım varsada doğrusunu çıkar söyler zaten biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamilee kullanıcısına yanıt
    valla biraz bilgisiz kaldim bu konuda sagolasn cevaplarin icin en mantiklisi psnda. Bi tane us hesap acmak ne olur ne olmaz belki oyunlardan lazim olabililir

• Arkadaslar merhaba.

Elimde 2. bolge kutulu temiz FIFA 14 bulunmaktadir. Bu sezon UT'de ticareti bitirdigim icin satmaktayim.

Fiyat olarak 90 TL istemekteyim. Ciddi alicilar bana 538 048 66 00 numarasi ile whatsapp uzerinden ulasabilir.. (Cigli ve Bostanli'da satisi gerceklestirebilirim.)

Herkesr iyi oyunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnfamous second son var türkçe dublajlı, watch dogs ya da wolfanstein ile takas yapabilirim, ya da satabilirim, fiyat 100 tl olabilir.
  • beyler elimde SIFIR açılmamış jelatinli Killzone(türkçe) var 2k14 le takas düşünüyorum, isteyene satabilirim de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nereden23 -- 23 Mayıs 2014; 19:12:20 >
  • arkadaşlar elimde temiz nba2k14 var.
    fifa 14 ile takas düşünüyorum.
    ilgilenenler pm'den ulaşabilir.
  • Elimde jelatininde Türkçe Killzone Shadow Fall var arkadaşlar takas tekliflerine açığım ama özellikle aradığım oyun infamous second son
  • Kardeşim oyun eger 1 yani ntcs ise senin hesabında türkiyeden açmış isen dlc aldığında çalışmaz boşa almış olursun. Veya tam tersini düşün oyun pal ama senin hesabın amerikadan açmışsın yine dlc çalışmaz.
  • tr_emirhan kullanıcısına yanıt
    Peki makinem ntsc oyunum pal ve turkiye psn kullaniyorum hic sıkıntı olmaz dimi?

• Tertemiz Pal Fifa 2014 satılık veya İstanbul içi
    takaslıktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Tomb Raider ve Nba 2k14 var.
    Ayrıca İnfamaous ss ile herhangi birini takaslayabiliriz.

• killzone sf var kutulu çiziksiz 3-5 günlük türkçe. takas istiyorum fifa 14, bf4 , tomb raider , ac4 olur , infamous (üstüne para ekleyebilirim)
  • Hiç bir sıkıntı olmaz. Makinenin ntcs veya pal olması onemli değil oyunla hesabın aynı yerden olsun yeterli. Aynı yerden olmasada oyunu yine oynarsın ama dlc filan alırsan çalışmaz sadece.
  • tr_emirhan kullanıcısına yanıt
    Cok sağol bilgilendirgin için içim rahat

• Beyler satılık için olan mesajları 2.el bölümünde acalım lütfen.
  • elimde sıfır jelatininde nba 2k14 var. ac4 veya infamous ikinci el veya sıfırlarıyla takas yapmak istiyorum
  • Elimde Fifa 14 ve infamous ss turkce var.watch dogs ve wolfenstein ile takas yapmak istiyorum.

• Arkadaşlar Merhaba. .elimde Battlefield 4 var sadece infamous second son ve watch dogs ile takas yapıyorum. .watch dogs uzerine para verebilirim. .

• Elimde 2 haftalık çiziksiz Türkçe Infamous Second Son var. Ankara içinden elden Watch Dogs ile takas edebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.