Şimdi Ara

DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.944
Cevap
443
Favori
498.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutulu oyunlar başlığını da meşgul etmemek lazım.

Dijital kardeşlik rehberi:https://forum.donanimhaber.com/ps4-psn-kardesligi-rehberi-primary-secondary-hesap-ds4-yontemi--88802846-167 konuyla ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Oyun alıp satmak için de

Dijital oyunlar takas-satış grubu(satılık): https://forum.donanimhaber.com/sizer-ps4-dijital-oyun-kardeslik-satis-takas-grubu-satilik-ilanlar--109819213#109819213

Dijital oyunlar takas-satış grubu(alınık):https://forum.donanimhaber.com/sizer-ps4-dijital-oyun-kardeslik-satis-takas-grubu-alinik-ilanlar--114394184#114394184

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Oduncu -- 27 Aralık 2016; 20:45:44 >

• Alınık

Tomb Raider Definitive Edition

İstanbul içi her yere gelebilirim. Bursa'dan ct. İzmit'ten hafta içi görüşebiliriz arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharted4 var elimde oyunu bitirdim cok guzel..takas yapmak istiyorum.istedigim oyunlar istanbul ici elden,far ry primal gran tourismo 6 dyinh light vs olan pm atabilir
  • SIFIR MAFIA 3 ÜCRETSİZ KARGO 135 TL
  • Bloodborne ariyorum istanbul avrupa yakasinda Şişlideyim teklifler pm lutfen
  • Deadlight directors cut - ratchet ile takas olur

Skyrim - bioshock collection, watch dogs 2, last guardian ile takas olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sam-vs-sel

Psn storeden aldigini oyunlari takas etme veya satma gibi bir sansin varmi? kutulu alinan oyunlar her sartta daha avantajlidir oynayip sıkıldıktan sonra ister sat ister takas yap

Dün akşam cevap verecektim ama arkadaşlar gerekli cevabı vermiş.Benim demek istediğim şu an sattığınız fiyattan çok daha ucuza oyun mevcut.Bekleyin indirim bittikten sonra uygun bir fiyata satarsınız.Bu şekilde millet sizi kazıkçı gibi görür ondan söyledim.
  • merhaba arkadaşlar Çorum ilinden arkadaşlarla whatsapp grubu kurduk takas için katılmak isteyen mesaj atarsa sevinirim merzifon falan da olur yakın çevreler.
  • Takaslik

Battlefield Hardline
  • Dishonored 2 Limited Edition %100 Uncut
    Bonus Dishonored 1 Definitive Edition download kodu içerir. 2 oyun var yani kutuda.
    Dishonored 2 2016, Dishonored 1 2013 yılın oyunu ödüllü
    2. Bölge, Pal
    Sıfır, açılmamış, jelatininde, güvenlik şeritli.
    Kutulu oyunların piyasasını pek bilmiyorum dijital kullanıcısı olarak.
    Kegames'e baktım 200 yazıyordu tek oyuna, ben de 150 yazıyorum 2 oyunlu pakete. Kargo ücreti benden. Eksik, fazla durumum varsa uyarın düzelteyim.
  • Merhaba arkadaşlar. Genelde oyunları sakladığım için takaslık elimde oyun yok. O yüzden TL ile arıyorum;

İstanbul içi Beşiktaş-Beyoğlu-Şişli-Eyüp civarı elden alınacaktır.

Tomb Raider DE = 40 TL den arıyorum

The Order 1886 = 40 TL den arıyorum

Bloodborne Goty = 90 TL den arıyorum

Beyond & Heavy Rain de arıyorum. Teklif...
  • 0 KUTULU JELATİNLİ Watch Dogs 2 - 150 TL
    0 KUTULU JELATİNLİ Dishonored 2 - 150 TL

Kargo ücretsizdir.
  • Deus Ex Mankind Divided Sıfır Jelatini Üzerindedir

Fiyat 90 lira

Takasa açıktır. İstanbul içi elden teslim yapabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TİTANFALL 2 150 TL BF1 TAKAS OLUR +20 VERİLİRSE GÜNCEL TAKSİM OSMANBEY CİVARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hightlander -- 30 Aralık 2016; 23:18:27 >
  • Izmir içi takaslık sıfır ayarında

Final Fantasy XV

Yeni oyunlarla takas olur

gee
  • Deus ex metal kutu

100₺ öncelik takas ist

• Satilik takaslik until dawn extendet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FİYAT REVİZE

SATILIK / TAKASLIK

Dishonored 2 Limited Edition %100 Uncut
    Bonus Dishonored 1 Definitive Edition download kodu içerir.
    2 oyun var yani kutuda.
    Dishonored 2 2016, Dishonored 1 2013 yılın oyunu ödüllü
    2. Bölge, Pal
    Sıfır, açılmamış, jelatininde, güvenlik şeritli.
    Kutulu oyunların piyasasını pek bilmiyorum dijital kullanıcısı olarak. Hediye geldi oyun.
    Kegames'e baktım 200 yazıyordu tek oyuna, ben de 150 yazıyorum 2 oyunlu pakete. Kargo ücreti benden. Eksik, fazla durumum varsa uyarın düzelteyim.

Takas için aradığım oyun King of Fighters XIV Takasta fiyat farkı alırım yalnız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 31 Aralık 2016; 14:28:46 >
  • 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.