Şimdi Ara

[DH PS3 Club] // 64 Üye [12.05.2007] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.020
Cevap
1
Favori
28.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide eklerseniz sevinirim arkadaşlar...

psn nickim: kelto3
  • Bende üye olmak istiyorum ps3'ümü haftasonu alıcam psn nickimide o zaman veririm
  • memory stick duo pro kartimi ps3 e takip settings/sistem setings/format/memory stick mormat tan format atin
    formatlanan karti pc ye takin
    pc de kartin içinde ps3 ün oluşturduğu 4 tane klasör var.
    bu klasörler tıpkı psp deki gibidir.
    klasörler:music,video,picture ve ps3 klasörüdür.
    video muzik ve resimler bunlara atilip ps3 içine kopyalanabilir.
    ps3 klasörüde psp deki programlara benzer programlarin çikacagini ispatlar nitelikte sanki...

bizzat denenmiştir.pcimde bulunan hd oyun video lari ve film fragmanlarimi ps3 ün içine attim...
    ps3 video convertor programi ilede 420p ve 1080p videolari convert edebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelto3 -- 22 Mart 2007; 22:29:58 >
  • beni de eklerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar 1 hafta içinde ps3 alcam. beni de eklerseniz sevinirim.
  • Beni de ekleyebilirsen;
    TheGuardian, PSN: geyiger
    Tebrikler, başarılar
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar, paylaşım da bekliyoruz.
  • benide ekle efruz
  • vay eskiler daha yeni geliyor,nedendir bu beyler nerelerdesiniz yaww!!!
  • Varmı benle resistance oynıcak? :)
  • oyunum olsa oynardim
  • Arkadaşlar, beni de ekler misiniz ?

Burası yeni mekanımız galiba !
  • Arkadaşlar benim japon 60gb ps3'ümde Amerika hesabım vardı. Ben de ps store'dan birşeyler satın alabilmek için bir de Türkiye hesabı açtırmak istedim. Bunun için önce yeni bir kullanıcı ekledim ve ps networke üye olma adımlarını teker teker geçtim. Ta ki adres kısmına gelene kadar. Buraya kendi ev adresimi posta koduna kadar doğru girdiğim halde ısrarla sistem bana adresiniz geçersizdir hatası veriyor. Hiçbir anlam veremedim bu olaya. Kendi adresimi girmem lazım çünkü aksi takdirde kredi kartımı da kullanamayacağım. Acaba nerede yanlış yapıyorum?

Bu arada beni de listeye ekleyin. PSN gamertag : AliKaan
  • benide eklermsn..
  • ARkadaşlar PS3 de Amerika,Japon,Avrupa versiyon uyuşmazlığı olucakmı ilerde ?Online mesala karşılıklı arkadaş ile Tekken oynucaz ama onda Avrupa bende amerika versiyon var birbirini Sadece bu tip bi donanımsal uyuşmazlıkdan ötürü oynayamama durumu olabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 23 Mart 2007; 14:24:35 >
  • bugün sabah itibariyle pal ps3 ümü aldım arkadaşlar..Allah herkese nasip eder inşallah.benide ekler misin dostum
  • beni de ekleyin nickim imzamda yazıyor
  • benide ekler mi siniz???
  • Benide eklerseniz sevinirim. Gönülden ps3 cü bir insanım.
  • beni de eklerseniz sevinirim.Bugun PS3 aldım gercekten kasası çok hoş olmuş.

psn : miyagi34
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.