Binbaşı
20 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar merhaba, bir kaç forumda gezindim fakat sorumun cevabını bulamadım?sky tv uygulamasını UK dısında kullanabiliyor muyuz?sitesine girdim üye olurken hata aldım.Eğer becerebilen biri varsa tarif edebilir mi?

http://skyplayer.sky.com/vod/page/default/home.do
arkadaslar uzun süredir live da yoktum.tekrar geri geldim aranıza.gears of war 2 ye yeni eklentiler gelmiş ve gears of war 1 e onları indireyim dedim.MS point aldım bir siteden.tam incirekken "This item can't purchase from your location" gibisinden bir uyarı aldım.Üyeligim UK hesabı makine de pal.acaba bu sorun diger UK kullanıcılarda da var mı?illa us hesabımız mı olması gerekiyor
selamlar.MS in kredi kartıyla ilgili problemleri yüzünden eski hesabım kapandı LIVE a giremiyorum ben de careyi yeni hesap almakta buldum.Yeni hesabı aldım, örnegin GTA IV te deneyeyim dedim oyunu bir taktım eski hesabımda oynadıgım oyunun save leri gitmis.Ve diger bütün oyunlarda da aynı sey soz konusu.Size sorum eski oynadıgım oyunlarda kaldıgım yerden devam etmemin yolu yok mu achiewmentleri umursamıyorum
ps3 teki bluray filmleri remote play aracılıgıyla PSP ile izlemek mümkün mü?(boyle bir haber duyrulmustu sanırım)
Xbox ı projeksiyona bagladıgımda goruntu pembe cıkıyor.Vga dan bagladım, aynı kabloyla monitore bagladıgımda goruntude sorun yoktu.ayrıca projeksiyona digiturk decoderini bagladım gene goruntu guzel ama bi xbox ta boyle neden bi bilgisi olan var mı?
sonunda UT 3 ümüzü actık oynadık fakat bir türlü bluetooth kulaklıgı tanıtmayı beceremedik oyuna.PS3 tanıyor kulaklıgı diğer oyunlarda da gayet iyi calısıyor fakat UT 3 tanımıyor.oyunda kullanamadım zaten.yabancı forumları karıstırdım ve buna benzer problemi bir çok insanın yasadıgını gördüm.kulaklıgım nokia.acaba sizin de bir bilginiz var mı bu konuda?
Merhaba arkadaslar dualshock 3 ü warhawkda ve RFOM da denedim titreşim özelliği ON da idi ve makinem de ntsc-j ve hala neden titremediğini anlayamadım lütfen yardım eder misiniz acaba arızalı mı geldi?
arkadaşlar bugün PSN şifremi unutmustum hep otomatik girdiği için aklımda tutma gereğim yoktu.Sonra playstation underground a girerek şifremi değiştirdim fakat daha sonra PS3 te o şifreyle girmek istediğimde hata verdi bana sonra ps3 te şifre yi unut? kısmına girdim bu sefer de security question da hata verdi kafayı yemek üzereyim su anda.sizce sebebi ne bunun?
dün level dergisin de okumustum psp de remote playle lairin oynanabildiğini ama inanmamıştım dün bir deneyeyim dedim ve gercekten de remote playle oynanabildi.benim sormak istediğim ps3 e internet üzerinden bağlanabilir miyiz psp yle?mesela ben sehir dısındayım psp mi acıp ps3 e bağlayıp oyun oynayabilir miyim?bir de tam olarak bunu nasıl yapıyor sistem o görüntüyü küçültüp nasıl aktarıyor biri acıklayabilir mi teknik olarak?
wii yi bugün aldım internete bağlanmak istediğimde bütün ayarları doğru yapıyorum wireless olarak bağlıyorum fakat her seferinde 52230 nolu hatayı alıyorum ve unable to connect to the server please try again later diyor ne yapabilirim lütfen yardım
Hakkında
Forum İmzası:
psn:Punerion xbox live:Pundraco
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_11475386/mpage_1/key_//tm.htm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.299
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 12.294 (Bu ay: 271)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.