Şimdi Ara

DH Premium Gelse ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
4
Favori
28.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Premium Gelse ?

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2020)
Giriş
  • Selamlar, yıllardır forumda dh premium geyiği döner biliyorsunuz.

Benim şuan bahsedeceğim bildiğimiz premiumlardan değil, öncelikle paralı değil tamamen ücretsiz..

Peki nasıl bir sistem ?

Basitçe anlatmak gerekirse bir puanlama sistemi ve beraberinde gelen bir takım artı getiriler olarak düşünebiliriz sanırım.

Üyeler bir ay boyunca attıkları her mesaj, açtıkları her konu ve aldıkları her beğeni başına belirli bir puan alacaklar. Ay sonunda bu puanlar toplandığında eğer belirlenen yüzdeye girerlerse bir takım ekstra özelliklere sahip olacaklar.

Nedir bu özellikler ?

-Çok daha az reklam
    -Kendi açtığınız konularda bazı moderatör yetkileri
    -mesajlar arası bekleme süresi kalkması

Tabii bu taslak sistem, bir takım değişiklikler olacak üzerinde. Geliştirirken sizlere sorup değerlendirmenizi ve görüşlerinizi almak istedik. Siz ne düşünürsünüz böyle bir özellik hakkında ?

İyi forumlar.

Özet Geç: Paralı değil, Premium ismi yıllardır dönen geyik üzerine söylendi, bir takım artı özellikler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Son zamanlarda forumda o kadar çok abuk subukluk varken bunamı kafa yorup dh premium sistemi falan yapmaya çalışıyorsunuz.

Dolandırıcılar milletin hesaplarını çatır çatır çalarken,

Tablet sürüm mevzusu dururken,

Forumda yüklenen resimler kafalarına göre görünüp görünmezken,

Şu sayfalar arası geçiş sistemi aşağıya gittikçe abuk subuk çalışırken,

Bi zaten premium sistemimiz eksikti canına yandığım...
    DH platformunda (tahminimce) 300-500 kişilik bir grup var, bunların ne kadarı gerçek ne kadarı klon hesaplar bilmiyorum ancak bu dediğiniz beğeni, mesaj ve konu açma vs. işlerinden artı puan kazanılacaksa bu gruptakiler birbirlerini destekleyerek iyice bir sivrilme yaşanır ve ayrışma yaşanır.Gerçek bir puanlama sistemini hele ki "Öne çıkan konular" uygulanabilir olacağına ben şahsen inanmıyorum.Diğer teknik konularda zaten biz bu halimizle (beğeni, + puan vs. umurumuzda olmadan) gayet güzel yaşıyoruz yıllardır.
  • mayışlar yatacaksa olur

şaka bi yana reklam azalması ve moderasyon secenekleri güzel bence
  • Yere düşen premiumları napıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardMuz

Yere düşen premiumları napıyorsunuz
    daha yere düşen olmadı.
  • ---Bu Mesaji Sadece Premium Üyeleri Görebilir.---

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

---Bu Mesaji Sadece Premium Üyeleri Görebilir.---
    evet bunlar da eklenebilir tabii.
  • İyi olabilir denenebilir
  • kendi açtığımız konular + kendi yazdığımız yazılarda moderasyon yetkisi sadece bu özellik için evet derim ben örneğin yazdığım yazının alıntı ve cevap özelliği olup olmamasını ben belirlemek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 18 Şubat 2019; 18:30:51 >
  • Beğeni alacağız diye gereksiz laf sokmalar artar bence ama konu dışı çıkarılıp da böyle bir sistem yapılırsa güzel olabilir.
  • Yok ben almayayım sağ ol, zaten reklam görmüyoruz. Yıl olmuş 2019 hala reklamları gören var mı ki?

Siz önce tablet sürümünü getirin, seve seve getireceksiniz onu millet mobil sürümü bırakınca.
  • Güzel fikir
  • DH platformunda (tahminimce) 300-500 kişilik bir grup var, bunların ne kadarı gerçek ne kadarı klon hesaplar bilmiyorum ancak bu dediğiniz beğeni, mesaj ve konu açma vs. işlerinden artı puan kazanılacaksa bu gruptakiler birbirlerini destekleyerek iyice bir sivrilme yaşanır ve ayrışma yaşanır.Gerçek bir puanlama sistemini hele ki "Öne çıkan konular" uygulanabilir olacağına ben şahsen inanmıyorum.Diğer teknik konularda zaten biz bu halimizle (beğeni, + puan vs. umurumuzda olmadan) gayet güzel yaşıyoruz yıllardır.
  • Oha ben geyik sanarak okudum. Sonra baktımki konuyu açan kişi jeolog imiş

Bence olmamalı. Post kasan insanlar, beğeni toplamaya çalışan insanlar artacaktır. Kişinin açtığı konuda bazı moderatör yetkileri olması zaten yanlış bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ,

• birilerinde reklam azalınca öbür kişilerde artacak mı? sonuçta toplam hasılat hedefini tutturma derdi olacak mı yani? eğer öyle olacaksa kalsın gereksiz bence.
    diğer merak ettiğim şey de; bu özelliği adapte etmek zaten sürekli çöken forumu daha da çökücü bir yer haline getirecek mi? web geliştirmi işinden anlamadığım için soruyorum.
  • Bence çöp sistem. Kendi konundaki beğenmediğin mesajları kaldırabilecek misin yani ? Böyle saçmalık mı olur.

• Bu premium sistem ''Pazar Alanı'' veya ''İkinci el'' bölümlerinde de referans şeklinde etkisi olacaksa daha güzel olur.
  • Sahibinden satılık DH Premium hesabı teklifler ö.m
  • bu arayüz konusuna çözüm bulmadan böyle şeyler gereksiz, ne zaman bir fotoğrafı bir konuyu 0 sorunla görürüz o zaman böyle şeyler düşünülebilir
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam. Forum işleyişini sürdürmek için reklam almak zorunda. Sizin öneriniz bence makul.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.