Şimdi Ara

DH nin yeni icadı ve maduriyetimiz!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
4.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an script değiştirmiyor sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Şu an script değiştirmiyor sanırım.

Normal sürümü kastediyorsanız aynı hocam, mobil sürümde sorun yok.

DH nin yeni icadı ve maduriyetimiz!!
  • ozanparlak O kullanıcısına yanıt
    Devletin networkundan giriyorsun, memursun kural neyse ona uyacaksın,
    "ben tek tek link ayıklıyorum", ayıklama arkadaşım sana ayıkla diyen mi var,
    bana mı ayıklıyorsun linki kendine ayıklıyorsun, işine gelmiyorsa tıklama.
    çözümü de bulmuşsun ama gelip yine de 2-3 saniyelik işlem için yaygara koparıyorsun.

kendi problemini genele yayıp neden mağduriyet icat ediyorsun,

DH hayır kurumu mu? suyla mı çalışıyor? bi sürü maaşlı elaman çalışıyor, vergi ödüyor. katma değer yaratıyor.

çöreklenmişsiniz devlete, herkesi kendiniz gibi kolay para kazanıyor zannediyorsunuz, Devlet çiftliği mi DH?
    adamlar forumu ayakta tutmak için canla başla çalışıyorlar, tabi ki reklam da alacaklar ref. li link de verecekler.
    beğenmeyen gider kendine reklamsız refsiz linkli forum bulur.

tek gelir kaynağı reklam olan böyle bir oluşumu;
    "milli eğitimden tıklıyorum sistem reklam algılıyor link açılmıyor yea" diye kötülüyorsunuz.

bunu çalıştığın kurumun ilgili müdürüne söylesene delikanlı, DH den forumlardan linke tıklıyorum açılmıyor desene?

mağdurum, DH linklerine tıklayamıyorum diye bimer e yazsana mesela? nasıl olur? iyi fikir dimi, hadi bi dene.

konu açmazsınız paylaşım yapmazsınız foruma bir şey katmazsınız,

azıcık reklam görünce gelip ağlıyorsunuz, linkleri engelleyen devlet, gelmiş DH ye çamur atıyorsun.

2 yıldır foruma 1 tane açtığın konu yok, sürekli girip fırsatları paylaşımları sömürdüğün, ama foruma hiç bir şey katmadığın gayet açık.

sonra en ufak problemde ufacık reklam linkinde bile,
    gelip ortalığı ayağa kaldırıyorsun ayıptır, bu ne utanmazlıktır.

yöneticiler yetkililer de gayet ciddiye alıp ilgileniyorlar,
    ben olsam yallah derim,

bir de MEB den ekran görüntüsü eklemişsin, neyin kafası bu anlamakta zorluk çekiyorum.

bu nasıl sömürücülüktür nasıl emeğe saygısızlıktır,

anlamak mümkün değil.

ekleme:
    konu sahibi şahıs devlet memurudur,
    çalışması devlete millete hizmet etmesi gereken saatlerde forumlarda dolanmaktadır,

bu konuya attığı mesajlar ve saatleri aşağıda;

9 mart
    11:47 konuyu açmış
    en son 14:33 de editlemiş

12.37 de yine mesaj
    13:18 yine mesaj
    13:23 yine mesaj
    14:15 yine mesaj

27 mart
    08:59 devlet dairesine gelmiş yine mesaj
    16:07 yine mesaj

(bunlar sadece bu konuya ait, şahsın tüm mesajları incelendiğinde, hep mesai saatlerinde kaytardığı, foruma attığı mesajların saatlerinden bellidir.
    devlet bu tipleri bir nebze önleyebilmek için bazı linkleri kısıtlıyor onda da gelip ortalığı ayağa kaldırıyor böyle.)

niye yazdım bunu, çünkü konu içinde sana daha öncede söylenmiş,
    mesai saatlerinde devletin internetini kendi işin için kullanıyorsun denmiş,

benim öğle tatilim yok mu yaa cevap vermişsin ya, al işte saatler yukarıda,
    hepsi mesai saati, çalışman gereken zamanda aylak aylak forumlarda dolanıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 28 Mart 2017; 21:20:36 >

• Konuya destek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

siz sövmeye devam ediniz biz de size sövgünüzü iade edelim...

Ekleme: ayrıca bir mesaja işlem yapmak için şikayet edilmesine gerek yok...

kaç yaşındasın sen arkadaşım bu nasıl üslup
  • soldier_x kullanıcısına yanıt
    1970 doğumluyum, hesaplayabilecek misin arkadaşım?
  • bence asıl şu konudışı sıcak fırsatlar kapatılsa da kurtulsak ,resmen ağlama duvarına döndü
    insanlar sıcak fırsatlar konularında görüşebilsin diye bu bölüm açıldı ama resmen ikinci konudışı bölümü oldu
    yönetici arkadaşlar bu duruma dur demezse yakında tipim nasıl konuları dahi açılırsa şaşırmayalım

arkadaş dini gün ile konu açmış ,tamam güzel
    lakin sadece kutlasa sorun olmaz ama vatandaş sanki burayı din bölüne çevirmiş (bu günlerde şöyle ibadet edelim ,şöyle oruç tutalım ,bilmem kaç yıllık sevabı var vs.)
  • Ben son 2 yıldır diyorum kuralım adam akıllı bir site burdan ve bu saçma insancıklardan kurtulalım.
  • linke sağ tıkla. bağlantıyı kopyala de. refi almıyor sadece linki alıyor. sonra git yapıştır.
  • publicengineer kullanıcısına yanıt
    memurlar köle midir ?

8*60=480 dakikalık mesaisinin her dakikasını işine ayırabilmesi için robot filan olması lazım.

kamuyu geçtim özel sektörde bile her dakikasını mesaiye ayıran yok. o kadar saçmalamışsın ki.

ayrıca adamın çalıştığı yerde yoğunluk olmayabilir. napsın eline süpürge filan alıp yerleri mi temizlesin boş durmamak için ?
  • quote:

Bu ne biçim üslup? Çalıştığın yerin makamın bir ağırlığı yok mu? Sitenin sahibinin dahi olduğu bir yerde üyelere bu tarz gevşek tavırlar onaylanıyor mu? @gun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

linke sağ tıkla. bağlantıyı kopyala de. refi almıyor sadece linki alıyor. sonra git yapıştır.

Linux - Firefox 52.0.1 refli link kopyalıyor.
  • quote:

Rumuzunun altındaki DH yönetici etiketine yakışmıyorsun ya da tam aksi o etiket bu üsluba cuk oturmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Bu ne biçim üslup? Çalıştığın yerin makamın bir ağırlığı yok mu? Sitenin sahibinin dahi olduğu bir yerde üyelere bu tarz gevşek tavırlar onaylanıyor mu? @gun

arkadaşlar ne yönetimi ne makamı. uyduruk bir forum işte. internet derya deniz. bugün bura yarın başka yer. sanarsın devlet kurumu. niye ciddiye alıyorsunuz yönetim vs diye. yeri geliyor 5-10 yaşındaki varlıkları moderatör yapıyorlar. vesair zatlar don gömlek oturmuş yönetici diye yazıyor ne makamı yahu. interneti ciddiye almayın, koyverin gitsin.

• Madur nedir ?
    Önce türkçe öğrenin.
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    özel sektör umrunda değil beni, ve seni ilgilendirmez,

elbette köle değildir,
    lakin sabah 08:43 de ilk iş forumu açıp gün içinde defalarca forumda geziyorsan bunun adı kaytarmaktır,

kendi özel işlerin için sabahtan akşama kadar devletin tahsis ettiği pc yi, interneti sürekli kendi
    şahsi işlerin için kullanıyorsan ve de utanıp sıkılmadan devlet bazı linkleri kısıtladığında gelip burada gündem yapıyorsan adamın yüzüne vururlar böyle,

işini hakkıyla yapan arkadaşlar alınmasın, asıl problem hem suçlu hem güçlü olanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 29 Mart 2017; 19:4:53 >
  • Chembond kullanıcısına yanıt
    ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omnes Vel Nihil -- 29 Mart 2017; 22:38:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

testhttps://www.google.com

Sonuç:

https://www.google.com.tr/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_source=DonanimHaber&gws_rd=cr&ei=lrvcWJGyDsOqswHLsb7AAQ

Bu sondaki kod benim kişisel takip kodum mu? Donanımhaber benden izin almadan başka sitelere yaptığım ziyaretleri mi takip ediyor? Bu da yukarıdaki linkin sonuna eklenen kod ile yönlendirilen (referral) site üzerinden yaptığınız gezintileri takip ettiklerini düşünüyorum. Ancak kesin bir şey diyebilmek için yeterli teknik bilgiye sahip değilim.

Örneğin; "özel hayatın gizliliği dava nasıl açılır" diye arattığınızda taracıyınızda oluşan adres:

https://www.google.com.tr/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_source=DonanimHaber&gws_rd=cr&ei=lrvcWJGyDsOqswHLsb7AAQ#q=%C3%B6zel+hayat%C4%B1n+gizlili%C4%9Fi+dava+nas%C4%B1l+a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1r&*

SEO falan yok mu burada, bizi aydınlatsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 30 Mart 2017; 11:8:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

testhttps://www.google.com

Sonuç:

https://www.google.com.tr/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_source=DonanimHaber&gws_rd=cr&ei=lrvcWJGyDsOqswHLsb7AAQ

Bu sondaki kod benim kişisel takip kodum mu? Donanımhaber benden izin almadan başka sitelere yaptığım ziyaretleri mi takip ediyor? Bu da yukarıdaki linkin sonuna eklenen kod ile yönlendirilen (referral) site üzerinden yaptığınız gezintileri takip ettiklerini düşünüyorum. Ancak kesin bir şey diyebilmek için yeterli teknik bilgiye sahip değilim.

Örneğin; "özel hayatın gizliliği dava nasıl açılır" diye arattığınızda taracıyınızda oluşan adres:

https://www.google.com.tr/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_source=DonanimHaber&gws_rd=cr&ei=lrvcWJGyDsOqswHLsb7AAQ#q=%C3%B6zel+hayat%C4%B1n+gizlili%C4%9Fi+dava+nas%C4%B1l+a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1r&*

SEO falan yok mu burada, bizi aydınlatsın?

kardeşim gun zaten dh nin sahibi burada da mesaj atmış sen bir siteye girdiysen o site senin önceden gezdiğin konulardaki çerezler diye hitap ettiğimiz girdileri takip eder ve buna göre sitede reklamlar dolanır bu tamamen ilgi ve alakan ile ilgili bu dh ye özgü değil her sitede vardır zaten

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.